عمومیکسب و کار جدید

هزینه کلید سازی موتور سیکلت در تهران چقدر است

کلید سازی یکی از مهارت های مهم و ضروری در هر منطقه است. گم کردن، خراب شدن قفل و یا جا گذاشتن کلید و … همه جزو مواردی است که همه ما در زندگی روزمره بارها به آنها برخوردیم. قیمت کلید سازی مانند سایر اصناف به بسیاری از فاکتور ها بستگی دارد. کلید ساز از مهارت های مختلفی بهره مند است که باتوجه به مشکل و نیاز شما، راه مناسب تر را انتخاب می کند.

خدمات کلید سازی که بر هزینه کلیدسازی تاثیر می گذارند و هرکدام قیمتی جدا برای محاسبه دارند، به شرح زیر است:

  • ساخت کلید یدکی از روی کلید اصلی؛
  • باز نمودن درب بسته؛
  • ساخت کلید قفل‌های بدون کلید اصلی؛
  • تعمیر انواع قفل؛
  • ساخت تمامی کلیدهای کامپیوتر و کد دار؛
  • تعمیر قفل‌های مربوط به انواع اتومبیل و درب‌های اتوماتیک؛
  • ریموت کردن تمامی انواع درب‌ها؛
  • نصب انواع قفل؛
  • نصب قفل ایمنی؛
  • نصب و تعمیر انواع جک‌های درب‌ها؛

فروش انواع کلید و قفل

قیمت هرکدام از این خدمات متفاوت بوده و بسته به وقت و ابزار آلات و انرژی ای که از کلید ساز می گیرد، قابل ارزیابی است.

اتحادیه قفل و کلید تهران | اتحادیه کلید سازی | قفل و کلید سازی

نوع قفل و تاثیر آن بر قیمت

قفل ها انواع بسیار مختلفی دارند که هرکدام سطوح ایمنی متفاوتی را دارا هستند. امروزه با پیشرفت تکنولوژی و هوشمند شدن اکثر وسایل زندگی، درب ها و قفل های هوشمند و ضد سرقت نیز، طراحی و تولید شده اند. قفل‌های پیچیده نیاز به انجام خدمات بیشتری دارد. قفل‌های امروز بیشتر دیجیتالی هستند که با قدیمی ‌ها که مکانیزم ساده ای داشتند، تفاوت بسیار زیادی دارند. این نوع قفل ‌ها ساختار به خصوصی دارند و هر نوع دستکاری بدون هیچ گونه دانش علمی می ‌تواند باعث آسیب بیشتری به آن‌ها شود. برای همین هرچه پیچیدگی قفل بیشتر باشد، هزینه کلیدسازی و دانش مورد نیاز برای تعمیر آن بیشتر است.

جنس قفل و کلید نیز از عوامل موثر بر قیمت کلید سازی هستند. قفل هایی که بسیار سخت باشند، وقت و انرژی بیشتری می برند زیرا نیاز به تراشکاری زیادی دارند. برای مثال تعمیر قفل هایی از جنس چودنی گران تر تمام می شود. تعداد کلیدها و قفل های مورد نیاز نیز بر روی هزینه کلیدسازی تاثیر مستقیم دارد.

تعداد تعمیر کاران مورد نیاز و تاثیر آن بر قیمت کلید سازی

گاهی اگر تعداد قفل ها و یا پیچیدگی آنها زیاد باشد یک کلید ساز از پس تعمیرات آن بر نمی آید و به کمک و دستیار احتیاج دارد. در این صورت، سرعت عمل کار نیز بالا می رود. تعداد تعمیر کاران و کلید سازان درگیر، بر هزینه کلیدسازی تاثیر می گذارد.

منطقه و محلی که شما در آنجا احتیاج به کلید ساز پیدا کرده اید هم در قیمت گذاری موثر است. در مناطق بالای شهر، قیمت ها بالا تر برآورد می شود.

ساخت کلیدسازی موتور سیکلت یکی از تجهیزات ایمنی ضروری و مهم در هر موتور سیکلت که صاحب آن باید در زمان پارک کردن به همراه داشته باشد قفل و کلید است.هیچ گاه شما نمی دانید که سارقان کی و چه زمانی تصمیم به سرقت دارند پس همیشه پیشگیری کردن بهتر از درمان است.شما دارنده موتور سیکلت بهتر است قبل از اینکه خدایی ناکرده در تیر رس دزدان قرار بگیرید و قرعه به اسم شما بیفتد، با تهیه قفل و کلید موتور سیکلت کار را برای آن ها ناممکن و سخت کنید.

کلید ساز آنلاین

کلید سازی آنلاین هم مانند سایر خدمات روزانه آنلاین، وجود دارد. بدین ترتیب شما در هر موقعیتی که احتیاج به کلید ساز داشته باشید، می توانید به صورت اینترنتی کلید ساز پیدا کنید. این اتفاق سرعت عمل را هم برای مشتری و هم برای کلید ساز بالا می برد. قیمت کلید سازی آنلاین هم به عواملی که در بالا نام برده شد بستگی دارد. نکته قابل ذکر این است که قیمت کلید سازی هر ساله توسط قیمت اتحادیه کلید سازی اعلام می شود و کلید سازان موظفند که طبق آن عمل کنند. شما می توانید در پروسه پیدا کردن کلید سازی آنلاین، از حدود قیمت گذاری ها آگاه شده و قیمت مناسب تر و کلید ساز نزدیکتر به محلتان را انتخاب کنید.

یکی از موارد دیگر که در هنگام مراجعه به کلید سازی باید به آن دقت کنید، امنیت است. کلید ساز باید امین مشتریانش باشد و بتوان به او اعتماد کرد. داشتن مجوز و پروانه رسمی برای کار بسیار مهم است. کلید سازی مهارتی است که نیاز به آموزش دارد، بنابراین هر کسی نمی تواند به صورت خودآموز دست به تعمیرات قفل ها بزند و امنیت منزل، مغازه و … افراد را متزلزل کند.

بهترین انتخاب خرید معتبرترین برندهای بازار است. بدون شک این برندها دارای امنیت و کیفیت بالایی هستند. از سوی دیگر این محصولات از قبل توسط افراد زیادی تست و امتحان شده اند. تجربه به ما ثابت کرده تا وقتی که یک برند شناخته شده برای خرید وجود دارد، نباید هیچ وقت به سراغ برندهای ناشناس بروید. زیرا تست کردن این محصولات و کالاها چیزی جز اتلاف کردن انرژی و وقت شما سودی به همراه نخواهد داشت.

ما در تهران کلید با ارائه خدمات کلید سازی و قفل سازی در تمام مناطق تهران در چهار جهت اصلی بصورت کلید سازی سیار شمال تهران، کلید سازی سیار غرب تهران، کلید سازی سیار شرق تهران و کلید سازی سیار جنوب تهران توسط نیروی متخصص کلید سازی سیار ماشین  آماده ارائه خدمات توسط متخصصین خود هستیم. جهت کلیدسازی موتور در محل می توانید با ما تماس بگیرید