عمومیکسب و کار جدید

ولنتاین چی بپوشیم؟

ولنتاین از رگ گردن به شما نزدیک تر است. روز عشق یا روز ولنتاین، روزی است که به دوستان خود یادآوری می کنیم چقدر دوست شان داریم. اگر برنامه خاصی دارید یا به مهمانی ولنتاین دعوت شده اید، حتما این سوال کلیشه ای به ذهن تان آمده که چه لباسی باید بپوشید.

اگر قصد دارید یک روز به یاد ماندنی و خاص را در تقویم سال خود به جا بگذارید حتما به فکر لباس مناسب برای ولنتاین باشید. با پوشیدن یک دست لباس زیبای ولنتاین به خوبی می درخشید. با این پوشش می توانید عکس های دو نفره خاصی را بگیرید که بعدها با دیدن آن عکس ها به خود ببالید.

لباس مناسب برای ولنتاین بهتر است چه رنگ و مدلی داشته باشد؟

تاریخ ولنتاین 14 فوریه و مصادف با 25 بهمن ماه است. در ایران نیز این روز نشاط و شادمانی خاصی را برای همه علی الخصوص جوانان و نوجوانان به همراه دارد. در این روز افراد برای نشان دادن علاقه ی خود به طرف مقابل کادو داده و این روز را به خوشی می گذرانند. در این میان انتخاب یک دست لباس مناسب برای ولنتاین نیز ایده ی خوب و جذابی است که می تواند این روز را خاطره انگیز تر کند. لباس، شیرینی، کیک، کارت تبریک، عروسک و هر چیز مزین به قلب های قرمز می تواند تم های مورد نظر روز ولنتاین را ایجاد کند.

پس اگر قصد دارید یک روز به یاد ماندنی و خاص را در تقویم سال خود به جا بگذارید حتما به فکر لباس مناسب برای ولنتاین باشید. با پوشیدن یک دست لباس زیبای ولنتاین به خوبی می درخشید. با این پوشش می توانید عکس های دو نفره خاصی را بگیرید که بعدها با دیدن آن عکس ها به خود ببالید.

اصل داستان ولنتاین چیست | این واژه در روز ولنتاین است شهربانو | تاریخ ولنتاین ۱۴۰۲

نکات کلیدی درباره نحوه ست لباس مناسب برای ولنتاین

برای داشتن یک لباس مناسب برای ولنتاین حتما از رنگ قرمز استفاده شود. چون از گذشته های بسیار دور قرمز رنگ عشق و محبت بوده است. این رنگ، رنگ شاخص روز ولنتاین است. تم روز ولنتاین باید قرمز باشد. پوشیدن کت دامن قرمز، پیراهن قرمز، شال قرمز، کفش قرمز و … می تواند مناسب این روز باشد.

لازم به ذکر است، نیازی نیست همه چیز قرمز باشد بلکه می توانید از ترکیب قرمز با مشکی، قرمز با سفید و … نیز استفاده کنید. فقط کافی است به ست بودن و ترکیب رنگ ها دقت کنید. مثلا اگر لباس مشکی را انتخاب کردید طرح روی آن را به رنگ قرمز انتخاب کنید. ترکیب جذاب رنگهای دیگر با رنگ قرمز می تواند به ایجاد یک استایل دلخواه و مناسب کمک کند. به چهره و اندام خود دقت داشته باشید تا بتوانید یک لباس جذاب را در این روز مهم به تن کنید. مثلا اگر پوست چندان روشنی ندارید ترکیب غالب سفید و قرمز اندک به شما توصیه نمی شود. می توانید تم قرمز با اندکی سفید را انتخاب کنید.

برای این روز خاص از یک ست دو نفره مناسب استفاده کنید و چند عکس یادگاری زیبا را به آلبوم هنری خود بیفزایید. حتما برای این روز خاص برنامه ریزی داشته باشید تا بهترین ست لباس ولنتاین را داشته باشید و استایل جذابی را بوجود بیاورید. لازم نیست حتما لباس ها مشابه هم باشند بلکه می توانید کاملا ترکیبی کار کنید. مثلا رنگ پاپیون روی کمربند خانم با رنگ دستمال جیبی آقا می تواند یک رنگ و قرمز باشد.  اگر نیاز به خرید پیراهن زنانه برای این روز داریدسری  به سایت کهن شاپ بزنید.

یا رنگ کت آقا و دامن خانم می تواند رنگ مشابهی داشته باشد. استفاده از طرح های مشابه بر روی لباس خانم و آقا نیز می تواند گزینه ی مناسبی باشد. با توجه به تنوع بسیار بالای لباس های ولنتاین در بازار جای نگرانی نیست. کافیست زمان کافی برای این کار صرف کنید و سلیقه به خرج دهید قطعا بهترین روز را خلق خواهید کرد. ست لباس مناسب برای ولنتاین بسیار متنوع بوده ولی غالب آن ها دارای طرح هایی به رنگ قرمز هستند.

مدل لباس مناسب برای ولنتاین

پوشش کت و شلوار یکی از استایل های پرطرفدار بین خانم ها و آقایان است. پس اگر تم قرمز و مشکی را برای این روز می پسندید حتما ست کت و شلوار با ترکیب قرمز و مشکی را انتخاب کنید.

استفاده از رنگهای خنثی مثل سفید، خاکستری و … نیز تواند به داشتن تم زیبای ولنتاین کمک شایانی بکند پس باید بدانید نیازی نیست همه ی لباس های خود را قرمز انتخاب کنید! یک خانم میتواند کت قرمز با پیراهن سفید و یک دامن مشکی با کمربند ست قرمز بپوشد و در مقابل آقا با کت و شلوار مشکی و پیراهن سفید یا قرمز در این روز خاص حاضر باشد. می توانید به عکس های زیر نگاه کنید و ایده بگیرید.

اگر رنگ قرمز برای شما جذابیتی ندارد می توانید از رنگ صورتی نیز بهره بگیرید! ست لباس ولنتاین با رنگ های ترکیبی صورتی و خاکستری می تواند برای شما بهترین انتخاب باشد. رنگ صورتی در کنار خاکستری روشن، ملایم و زیباست و با هر سلیقه ای می تواند مطابقت داشته باشد.

اگر از پوشیدن لباس ولنتاین با رنگ قرمز لذت می برید می توانید سر تا پا قرمز بپوشید! در این صورت شگفتی می آفرینید و به خاطره انگیزتر بودن جشن دو نفره خود کمک می کنید. پوست سفید در کنار رنگ قرمز جذابیت شما را دوچندان خواهد کرد.  می توانید از یک گرم پوش یا پلیور با طرح قلب قرمز نیز بهره بگیرید. اگر زمان زیادی برای پیدا کردن لباس ولنتاین ندارید و دوست دارید حس راحت تری داشته باشید استفاده از یک پلیور قرمز به همراه لاک قرمز و اکسسوری های قرمز نیز کفایت می کند.

پیراهن قرمز پشت باز نیز می تواند به عنوان یک لباس مناسب برای ولنتاین باشد. با پوشیدن این لباس بسیار جذاب تر خواهید شد. پوشیدن بلوز سفید یقه اسکی تور دار به همراه دامن کوتاه قرمز، یک جفت کفش پاشنه دار قرمز و به همراه داشتن کیف دستی کوچک قرمز نیز استایل خاص و مناسبی به شما خواهد داد.

بلوز با طرح قلب نیز می تواند یک استایل مخصوص روز ولنتاین باشد، اگر چندان تمایلی به پوشیدن رنگ قرمز ندارید از دامن صورتی با کمربند مشکی کمک بگیرید اما بلوزی که تن شماست باید حتما طرح قلب را داشته باشد تا فضای رمانتیک تری ایجاد کند. استایل چشمگیر دیگر می تواند کت چرمی و یک نیم بوت زیبا باشد چون روز ولنتاین در فصل سرد زمستان است پس یک لباس شیک و مناسب فصل می تواند استایل خوبی به شما بدهد. در زیر کت خود می توانید یک بلوز گیپوری قرمز بپوشید. با کمی آرایش قرمز و ساده می توانید بسیار جذاب تر به نظر بیایید.

استفاده از پیراهن سفید با گلهای قرمز و زیبا! این استایل نیز مناسب روز ولنتاین خواهد بود. با این پیراهن ماستایل جشن باید خیلی خاص باشد چون می خواهید برای جلب توجه کسی که لقب عشقتان را یدک می کشد وبه این پایه از از احساس شما راه پیدا کرده لباس بپوشید و روزی به یاد ماندنی را رقم بزنید. لحظه هایی در زندگی انسان وجود دارد که وصف ناپذیر است با استایلی شیک وفوق العاده این لحظه ها را ماندنی کنید. تانما قصد دارد ، با مطلب زیر شریک ساعات خاطر انگیز جشن ولنتاین شما اصول تیپ زدن در ولنتاین با ما همراه باشید.

یکی ازاصول تیپ زدن در ولنتاین پوشیدن رنگ قرمز است شما مجازید در این جشن تمام پوشش خود به رنگ قرمز انتخاب کنید رنگ قرمز همیشه و درهمه جا به عنوان رنگ عشق ودوست داشتن معرفی می شود برای خلق یک تیپ ولنتاین دامن میدی به همراه پیراهن بافت ریز به رنگ قرمز و به همراه کفش های پاشنه بلند یا عروسکی به همین رنگ استفاده کرده واستایلی زیبا بسازید.

برای ایجاد یک استایل شیک ولنتاینی دخترانه بهتر است از سرهمی هایی که اخیرا طرفداران زیادی پیدا کرده بهره ببرید برای پوشیدن این مدل لباس ولنتاین بهتر است از یک بلوز مناسب به رنگ خنثی (سفید یا مشکی )استفاده کنید وکفش خود را مطابق با رنگ یکی از البسه خود انتخاب کرده وتیپ ولنتاین خود لذت ببرید .

استایل جشن ولنتاین

به دنبال بهانه ای است تا طبق مناسبت های مختلف محصولات جدیدی عرضه کند اکسسوری های شیک ولنتاین به همراه مدل های مختلف لباس مناسب این جشن در بازار موجود است که سبب به وجود آمدن استایلی منحصر به فرد می شود . اشکال زیبایی مانند قلب ، خرس های عروسکی کوچک وزیبا که با تزیینات خاصی مثل مهره وپر… همراه شده به شکل گردنبند وجود دارد که پوشیدن آنها بر روی مانتو مناسب ولنتاین خالی از لطف نیست .

تیپ ولنتاین این خصوصیت را می طلبد که متفاوت از همیشه در ظاهری زیبا خود نمایی کنید اگر تمایلی ندارید تغییری در تیپ روزانه خود ایجاد کنید می توانید پالتو همیشگی خود را کنار گذاشته وبجای آن پالتویی قرمز رنگ ویا کتی زیبا به همین رنگ بپوشید به یاد داشته باشید کمی تغییر در این روز خاص لازم است.

استایل مانتو جشن ولنتاین

مانتو مناسب ولنتاین را می توانید به رنگ قرمز یا هر رنگی که دوست دارید انتخاب کنید . می توانید مانتو قرمز کتی جلو باز را با تاپ وشلوار سفید ست کرده وکفش وکیف خود را نیز به رنگ قرمز یا سفید انتخاب کنید یک روسری ابریشم با طرح دلخواه به رنگ مشکی وقرمز بپوشید واستایل ولنتاین خود را کامل کنید. استایل ذکر شده برای یک دیدار عاشقانه و گذراندن ساعاتی در یک کافی شاپ زیبا بسیار مناسب است.

اگر دوست دارید در این روز زیبا ؛از تیپ اسپرت بهره ببرید . پالتوی قرمز خود را با یک سورمه ای وبلوز بافت یه اسکی به رنگ همراه کنید وکفش ولنتاین مناسب این استایل می تواند کفش اسپرتی که رنگی هماهنگ با بقیه لباس های شما دارد بپوشید ، اگر روز ولنتاین را سر کار هستید می توانید از این استایل استفاده کنید .

لازم نیست حتما از لباس هایی به رنگ قرمز استفاده کنید شما می توانید از لباس هایی که طرح قلب دارد ویا با طرح هایی مناسب این روز تزیین شده اند استفاده کنید .برای شرکت در جشن ولنتاین می توانید از یک پیراهنی سفید با طرح قلب و دامن مشکی که تزیینات توری دارد استفاده کنید بهتر است با این پاشنه بلند بپوشید دامن شما نیم کلوش باشد بهتر است چون ظاهری دخترانه وزیبا خواهید داشت .

ست دیگری که قصد داریم به شما معرفی کنیم این است که شومیز مجلسی خود را با شلوار پارچه ای به رنگ مناسب وپالتوی فوتر قرمز بپوشید وکیف مناسب ولنتاین که می شود با این استایل همراه کرد یک کیف کوچک قرمز رنگ است که با لوازم جانبی مانند (خرس عروسکی کوچک ) تزیین شده است .