عمومیکسب و کار جدید

ویژگی های سایبان ماشین

سایبان ماشین دارای ویژگی های زیادی می باشد که با دانستن آن می توان دلیل استقبال از خرید سایبان خودرو را دانست. در این مطلب قصد داریم شما را با ویژگی های سایبان پارکینگ آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید. اگر دلیل را به خوبی درک کنید، قطعا می توانید با اطمینان کامل برای خرید این نوع سایبان ها اقدام کنید. پس با خواندن ویژگی های منحصر به فرد سایبان خودرو در انتخاب خود دچار شک و تردید نمی شوید.

دلیل اصلی استفاده از سایبان پارکینگ چیست؟

اولین سوالی که ممکن است ذهن شما را به خود مشغول کند، این است که دلیل اصلی استفاده از سایبان خودرو چه چیزی است؟ در پاسخ به این سوال باید بگویم یکی از پرکاربردترین محصولاتت تولید شده توسط شرکت های تولید سایبان، سایبان پارکینگ خودرو می باشد زیرا این نوع از سایبان ها از وسیله نقلیه ی شما محافظت می کند. همانطور که می دانید عواملی زیادی برای آسیب رساندن به خودرو شما در فضای باز وجود دارد.

یکی از این عوامل، عوامل محیطی مثل: بارش برف و باران و تگرک، تابش نور خورشید می باشد.این عوامل محیطی می تواند به ماشین صدمه هایی مثل از بین رفتن رنگ خودرو، داغ شدن بیش از حد اتاق خودرو، پوسیده و پاره شدن روکش صندلی ها، آسیب دیدن قطعات داخلی، جوش آوردن، فرو رفتن سقف خودرو و … وارد کند.

بنابراین با خرید یک سایبان پارکینگ اداری برای خودرو خود دیگر نگران آسیب رسیدن به خودرو خود را نداشته باشید. اگر خانه ی شما از پارکینگ اداری برخوردار نمی باشد اما حیاط بزرگی دارد، می توانید با خرید و نصب سایبان ماشین از خودروی خود از شر این آسیب ها حفظ کنید. در این دوره زمونه ای که قیمت خودرو روز به روز در حال گران تر شدن است، نگهداری از خودرو ی خود جزو واجبات می باشد و باید از این وسیله ی گران قیمت به خوبی نگهداری کرد.

برخی از افراد گمان می کنند که سایبان متحرک، مانند سقف پارکینگ می باشد در حالی که سایبان متحرک از لحاظ ساختار، ظاهر و متریال های به کار رفته، به طور کامل با متفاوت است؛ بنابراین این دو مدل را نمیتوان یکی دانست. در قسمت بالا شما را با یکی از اصلی ترین ویژگی های سایبان خودرو آشنا کردیم و فهمیدید که چقدر می تواند در حفظ و نگهداری خودرو موثر باشد. در ادامه این مطلب شما را با دیگر ویژگی های آن آشنا می کنیم.

Features of the car canopy

وِیژگی های سایبان ماشین

ظاهری مدرن :در سال های گذشته به طور معمول از سقف های کاذب در ساختمان های مسکونی جهت پارکینگ اداری خودرو به کار گرفته می شد اما تنوع خاصی در ظاهر آن وجود نداشت و همیشه به ساده ترین شکل ممکن به شکل مربعی و با استفاده از گچ و ایرانیت ساخته می شد. اما امروزه مدرن دارد زیرا که این امکان را دارد که در رنگ های متنوع به همراه اشکال گوناگون استفاده شود، حتی این ویژگی ها درباره آنها وجود دارد که اشکال هندسی را برای آنها در نظر بگیرید تا محیطی متفاوت تر و جذابتر ایجاد شوید.

ساختار بسیار مقاوم :بهتر است بدانید که فریم هایی که برای سایبان پارکینگ اداری در نظر گرفته می شود بسیار مقاوم هستند و از انواع فلز ضد زنگ و پوسیدگی استفاده می شود زیرا از دیگر تجهیزات به کار رفته در آن در برابر تابش آفتاب، بارش باران و دیگر عوامل محیطی محافظت می کند. بعد از خواندن مطلب کاملا با این موضوع آشنایی پیدا می کنید. باید در هنگام سفارش و خرید سایبان پارکینگ دقت لازم را داشته باشید تا شرکت تولید کننده از مرغوب ترین متریال برای ساخت آن استفاده کرده باشد تا ساییبان در برابر عوامل طبیعی مقاوم باشد.

محافظت از خودرو در برابر عناصر هوای خارجی بسیار مهم است و مورد توجه بسیاری افراد قرار گرفته است. به منظور حفظ شرایط خودروی شما برای سالها، فکر کردن در مورد محافظت از آن ضروری است. باید در زمینه محافظت از خودرو سرمایه گذاری مناسبی انجام شود تا عملکرد خودرو بدون وقفه باشد. سرپناه و سایبان اتومبیل معمولاً بهترین لوازم جانبی برای محافظت یکپارچه از اتومبیل شما هستند.

عواملی مانند پرتو های شدید خورشید و آسیب ناشی از باران باعث خراب شدن اتومبیل شما می شود. این به شدت بر  اتومبیل شما تأثیر خواهد گذاشت. برای درک معنای سایبان خودرو، محافظت ویژه خودرو در برابر عوامل جوی خارجی است. معمولاً این نوع سایبان پارکینگ در قسمت بالای خودرو نصب می شود. محافظت فوق العاده در برابر شرایط آب و هوایی خارجی، محافظت اتومبیل شما تضمین خواهد شد.

برای هر کدام از ما این مشکل پیش آمده که ماشین خود را در پارکینگ بدون سقف و یا حیاط پارک کنیم. پارک کردن ماشین در محیط های بدون سقف مشکلات زیادی را دارد که از جمله مهم ترین آنها گرم شدن ماشین در فصول گرم و صدمه دیدن بدنه ماشین و یا موتور ماشین می شود.راه های زیادی برای مواجعه با این مشکل وجود دارد اما راه آسان سریع استقاده از سایبان upvc است. سایبان ماشین از برخورد نور مسقیم آفتاب با ماشین جلوگیری می کند و از گرم شدن ماشین جلوگیری می کند.

برای شما پیش آمده که در فصول گرم وقتی سوار ماشین می شوید از شدت گرما نمی توانید به فرمان ماشین دست بزنید؟ برای افرادی که پارکنگ سر باز دارند و کسانی که ماشین خود را در حیاط پارک می کنند سایبان یو پی وی سی گزینه عالی به شمار می آید. در فصول سرد نیز بارش باران و برف می تواند باعث یخ زدگی و آسیب ماشین شود. پس داشتن یک سایبان ماشین می تواند بسیار به نفع شما باشد.

آشنایی بیشتر با سایبان ماشین

سایبان های شرکت ما را می توانید در طرح ها و مدل های مختلف انتخاب کنید و با توجه به سلیقه خود و نوع جنس انتخابی سایبانی عالی برای خودروی خود داشته باشید.در طول سالها اتومبیل خود را با سایبان های مخصوص upvc قابل حمل با دوام و سنگین محافظت کنید که به طور خاص برای تأمین پناهگاه در برابر آب و هوای ناپا، پرتوهای UV مضر و سایر خطرات در فضای باز طراحی شده اند.

این محصولات برای تامین نیاز فرودگاهها و نیازهای مکان های مسکونی و تجاری طراحی شده است.  مدل های کوچکتر ممکن است بیشتر مورد توجه خانواده هایی باشد که به دنبال پناه دادن به وسیله نقلیه خود هستند. برای کشاورزان که ماشین های بزرگتری دارند و امکان جابه جایی ماشین از مزرعه به جای دیگر سخت است، این سایبان ها می تواند گزینه مناسبی باشد تا پارکینگی در مزرعه خود داشته باشند. تراکتورها، کارگران و گاوآهن خود را در یک جا نگهداری کنند.

ما ویژگی های گسترده ی ظرفیتی را در اختیار شما قرار می دهیم که به راحتی می توانید برای محافظت از اتومبیل در تمام فصل استفاده کنید.

 • ضد آب
 • مقاوم در برابر آب و هوا
 • محافظت در برابر اشعه ماوراء بنفش ۱۰۰ درصد است

سایبان های اتومبیل در اندازه های مختلف برای نگهداری یک اتومبیل به تنهایی و چندین وسیله نقلیه ارائه می شوند.

انواع سایبان ماشین

 • سایبان پارکینگ اداری
 • سایبان پارکینگ شخصی
 • سایبان حیاط
 • سایبان صنعتی

مدل های سایبان

 • نایک پروفیل :مناسب برای محوطه ها و پارکینگ های عمومی از جمله سازمان ها و شرکت ها می باشد.
 • نایک تیر ورق : مناسب برای محوطه ها و پارکینگ های عمومی از جمله سازمان ها و شرکت ها می باشد.
 • مهر: از لوله ساخته شده و تیر ورق بصورت نورد شده و هیچ گونه برشی در سطح آن ندارد.
 • دوطرفه: به صورت دو بال و دو طرفه می باشد و می توان این مدل را به صورت متحرک نیز اجرا کرد.
 • فجر: این مدل برای مکان هایی که دیوار دارند و آفتابگیر زیادی دارند بسیار مناسب می باشد.
 • ارونوس: مدلی جدید از بازتاب طراحی روز جهان
 • افرا : با پایه تیر ورق و پروفیل بدون محدودیت در معماری سازه
 • المپیک: پایه تیر ورق و سقف کاذب که امکان نصب روشنایی را به شما می دهد.این کار در رنگبندی های گوناگون موجود می باشد.
 • خانگی : این مدل با توجه به سلیقه و شرایط خانه طراحی می شود.
 • ماشین سنگین: با توجه به نوع ماشین های سنگین قابلیت طراحی و اجرا دارد.

شرکت ها و فرودگاه ها که در رفت و آمد ماشین هستند و می خواهند فضای اضافی خود را به پارکینگ و سایبان ماشین تبدیل کنند می توانند با مشاوران ما صحبت کرده و طی بررسی محیط و طراحی برای فضای شما یک پروژه موفق به شما تحویل دهند.توجه داشته باشید که کیفیت و کاربرد در این کار بسیار اهمیت دارد. پیش از تصمیم گیری برای انجام پروژه نمونه کارهای موفق شرکت ما را حتما مطالعه و بازدید فرمایید.

سایبان ها انواع مختلف در جنس ها دارند اما بهترین نوع سایبان که در برابر آب و هوا و شرایط جو مقاوم می باشد ورق یو پی وی سی با پایه های تیرچه ورق می باشد.در کشورهای پیشترفه اکثر فروشگاه ها دارای سایبان خودرو می باشند. چرا که می توانند از فضایی بیرونی نیز بیشترین استفاده را کنند و برای آسایش و رفاه حال مشتریان از سایبان های خودرو استفاده کرده اند.

همچنین بیمارستان ها نیز جایی هستند که پر رفت و آمد می باشند و به خصوص در زمان ملاقات بیمار سیل عظیمی خودرو در اطراف بیمارستان جمع می شود به صورتی که دیگر پارکینگ سرپوشیده پاسخگو نمی باشد. در چنین شرایطی توصیه می شود در یک فضای باز بیمارستان از سایبان خودرو استفاده کنیم تا از شلوغی کاسته شود.

در دانشگاه ها نیز این سایبان ها می تواند کارایی بسیاری داشته باشد. کمتر دانشگاهی پارکینگ برای تمام پرسنل و دانشجویان دارد. اما دانشگاه ها فضای باز زیاد دارند که می توان در این فضاها با استفاده از سایبان حیاط برای پرسنل و حتی دانشجویانی که ماشین دارند فضایی امن ایجاد کرد.

خانه های قدیمی اکثرا دارای حیاط های بزرگ و اما بدون پارکینگ می باشند. شما می توانید با هزینه اندک خود را داشته باشید و از خانه زیبای خود لذت ببرید. یکی دیگر از خدمات شرکت ما درست کردن سایبان کولر می باشد که کمک می کند تا سرما و خنکی کولر شما چند برابر شود.