عمومیکسب و کار جدید

کرم لیفت یا سرم لیفت

جوان و شاداب ماندن پوست یکی از مهمترین دغدغه‌های همه انسان‌ها به خصوص بانوان به حساب می‌آید. با افزایش سن، به دلیل کاهش کلاژن و در نتیجه کاهش الاستیسیته پوست، شاهد شل شدن و افتادگی پوست صورت خود هستیم. در این زمان است که اقدامات زیبایی همانند لیفت صورت به کمک ما آمده و این امکان را فراهم می‌کند تا حتی در سنین بالا نیز بتوانیم از داشتن چهره‌ای شاداب و جوان‌تر از لذت ببریم.

خوشبختانه روش ‌های لیفت صورت متنوع هستند و در صورتی که شما به بهترین دکتر جراحی لیفت صورت مراجعه کنید، نتیجه بسیار خوبی را از این عمل زیبایی به دست خواهید آورد. در این مطلب با ما همراه باشید تا در مورد مسائلی همچون هزینه لیفت صورت و روش‌های انجام آن با شما صحبت کنیم.

معرفی انواع روش ‌های لیفت صورت

همانگونه که گفته شد، لیفت صورت از جمله مهمترین و رایج‌ترین عمل‌های زیبایی به حساب می‌آید که خوشبختانه همزمان با پیشرفت علم پزشکی در کنار تکنولوژی، روش‌ های لیفت صورت نیز متنوع شده‌اند و در نتیجه امکان انجام این عمل زیبایی برای متقاضیان بیشتری فراهم شده است.زمانی که شما تصمیم می‌گیرید لیفت صورت را انجام دهید، ابتدا باید به یک جراح حرفه‌ای مراجعه کنید تا وضعیت پوست صورت شما را مورد بررسی قرار دهد و در صورتی که مطمئن شود مشکلی وجود ندارد، بهترین روش لیفت صورت را برای شما انتخاب نماید. مهمترین روش ‌های لیفت صورت عبارتند از:

اگر بخواهیم روش‌ های لیفت صورت را از نظر قدمت مورد بررسی قرار دهیم، لیفت صورت با جراحی قدمت بیشتری دارد و به دنبال آن، با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های غیر جراحی با اثربخشی بسیار بالا نیز به دنیای پزشکی معرفی شدند. در روش جراحی، متخصص باید برش‌هایی را در قسمت‌های مختلف صورت ایجاد کرده و سپس عملیات لیفت یا کشیدن صورت را انجام دهد.اما انتخاب محل برش، تاثیر بسیار زیادی بر نتیجه لیفت صورت دارد. یک جراح حرفه‌ای می‌داند که این برش‌ها باید در قسمت جلویی گوش در امتداد خط مو و همچنین قسمت‌های پشت گوش و زیر چانه باشد چون از این طریق هم عمل لیفت پوست به راحتی انجام گرفته و هم بعد از اتمام جراحی، جای بخیه‌ها مشخص نخواهد بود.

Lift cream or lift serum

به خصوص اگر جراح در بخیه زدن، با دقت و مهارت بسیار بالایی عمل کند، اطمینان‌ خواهید داشت که به هیچ عنوان جای اسکار باقی نمی‌ماند. البته باید این نکته را بیان کنیم که اعمال برش در صورت، باید براساس شدت افتادگی پوست در قسمت‌های مختلف چهره انجام گیرد. برای مثال گاهی اوقات جراح تصمیم می‌گیرد که تنها چروک‌های پیشانی و دور چشم را باز کند. در نتیجه برش‌هایی که ایجاد می‌کند باید نزدیک به همین منطقه باشد و نیازی به ایجاد برش در ناحیه چانه نخواهد بود.

خوشبختانه با پیشرفت علم و تکنولوژی، روش‌های بسیار متنوعی برای عمل‌های زیبایی مختلف ابداع شده است و در این میان، لیفت صورت بدون جراحی تحول بسیار شگرفی در این عمل زیبایی ایجاد کرده است. بنابراین در حال حاضر متقاضیان زیادی که از جراحی ترس دارند، می‌توانند بدون نیاز به جراحی و بخیه زدن پوست، لیفت صورت خود را انجام دهند.

معرفی روش ‌های لیفت صورت بدون جراحی:

جالب است بدانید که از زمان معرفی روش ‌های لیفت صورت بدون جراحی آمار متقاضیان انجام این عمل زیبایی افزایش یافته است و این نشان می‌دهد که اغلب مردم اگر چه از افتادگی پوست صورت خود رنج می‌برند اما به دلیل ترسی که از جراحی دارند، از لیفت صورت منصرف می‌شوند. اگر شما نیز از جمله افرادی هستید که نگران جراحی بوده و هنوز برای لیفت صورت اقدام نکرده‌اید، ادامه مطلب را با دقت مطالعه کنید تا با روش ‌های لیفت صورت بدون جراحی آشنا شوید:

در این روش، متخصص از نخ پلی لاکتیک اسید و اسید گلیکولیک استفاده می‌کند. اگر چه در این روش نیز باید برش‌های بسیار ظریفی در ناحیه صورت انجام گرفته و نخ‌های لیفت در آن قسمت قرار گیرد اما نتیجه کار بسیار ‌ایده‌آل خواهد بود. این نخ‌ها بعد از قرار گرفتن در زیر پوست، به سمت خارج از صورت کشیده شده و در نتیجه پوس، سفت و محکم خواهد شد. نکته لازم به ذکر است این است که به دلیل سطحی بودن این برش‌ها، به هیچ عنوان نیاز به بخیه زدن نخواهد بود و جای برش بر روی چهره باقی نمی‌ماند. البته اگر شما در انتخاب دکتر جراحی لیفت صورت دقت بسیار بالایی داشته باشید نتیجه کار واقعا ایده‌آل خواهد شد.

روش rf  یا روش فرکشنال یکی از بهترین و تأثیرگذارترین روش‌ های لیفت صورت به حساب می‌آید. در این روش از امواج فرکوئنسی برای تحریک پوست استفاده می‌شود. همانگونه که گفته شد، دلیل افتادگی پوست، کاهش کلاژن پوست است. امواج نامبرده از طریق تحریک سلول‌های پوستی، باعث می‌شوند روند کلاژن‌سازی نیز سرعت بسیار زیادی پیدا کرده و تأثیر بسیار شگرفی بر روی جوانسازی پوست شما خواهد گذاشت. مدت زمان ماندگاری اثر لیفت صورت با روش rf بین ۳ تا ۵ سال متفاوت است. مسلماً نحوه مراقبت از پوست و تغذیه ما، تأثیر بسیار زیادی بر روی جوان ماندن و شاداب ماندن پوست خواهد گذشت.

لیفت صورت با روش اندولیفت

در میان روش‌ های لیفت صورت بدون جراحی باید به روش لیزر درمانی نیز اشاره کنیم. در روش اندولیفت، از امواج لیزر با طول موج ۱۴۷۰ نانومتر استفاده می‌شود. این امواج می‌توانند به بافت‌های زیرین پوست صورت نفوذ کرده و از یک سو باعث افزایش سرعت کلاژن‌سازی پوست شده و از طرف دیگر چربی‌های اضافی پوست را تجزیه می‌کنند. همین دو عامل دست به دست هم می‌دهند تا پوست صورت شما بسیار سفت و محکم شود. در نتیجه افتادگی پوست با افزایش سن، به تأخیر می‌افتد.

نکته:امروزه مردم دوست دارن کرمی که خریداری میکنند هم با  کیفیت باشد وقیمت مناسب داشته باشد شما میتوانید از قیمت کرم لیفتینگ گاتیو از طریق سایت ما مطلع شوید و یک خرید راحت و محصولی با کیفیت دریافت کنید.

هزینه لیفت صورت چقدر است؟

مسلماً یکی از مسائل بسیار مهم در زمینه عمل‌های زیبایی، مبلغی است که فرد متقاضی باید برای انجام کار پرداخت کند. افرادی که تصمیم می‌گیرند لیفت صورت را انجام دهند، در جلسه مشاوره حتماً از متخصص خود پیرامون هزینه لیفت صورت نیز سؤال خواهند کرد. با قاطعیت نمی‌توانیم در این مورد صحبت کنیم چرا که هزینه لیفت صورت براساس نوع روش انتخابی، شدت افتادگی پوست و در نتیجه میزان نیاز به کار، دستمزد متخصص و هزینه‌های کلینیک، بسیار متفاوت خواهد بود.

جراح شما موظف است در جلسه مشاوره، برآوردی از هزینه لیفت صورت برای شما داشته باشد و جزئیات را برای شما ذکر ‌کند. نکته لازم به ذکر این است که چون لیفت صورت در گروه عمل‌های زیبایی قرار دارد، بنابراین شرکت‌های بیمه از شما حمایتی نخواهد کرد.

بهترین دکتر جراحی لیفت صورت

یکی از مهمترین مواردی که همه متقاضیان عمل‌های زیبایی باید به آن توجه کنند، بحث انتخاب بهترین متخصص است چون عملکرد متخصص، تعیین کننده نتیجه نهایی عمل خواهد بود. برای انتخاب بهترین دکتر جراحی لیفت صورت شما در اولین قدم باید کلینیک‌های معتبر و شناخته شده را انتخاب کنید و سپس با مراجعه به این کلینیک‌ها، بررسی وضعیت کلینیک و از طرف دیگر نظرسنجی از متقاضیان قبلی، از عملکرد متخصص خود جویا شوید. شما حتی در جلسه مشاوره با جراح نیز می‌توانید حدس بزنید که این جراح تا چه اندازه نسبت به کار خود اطلاعات علمی قوی داشته و چه اندازه برای شما وقت می‌گذارد.

فراموش نکنید عمل‌های زیبایی نیاز به ظرأفت عمل بسیار بالایی دارند. اگر متخصص یک خطای کوچک مرتکب شود، حتی ممکن است زیبایی فعلی چهره خود را از دست بدهید. بنابراین به هیچ عنوان سرسری عمل نکنید. حتماً از افراد زیادی سؤال بپرسید. حتی در صورت نیاز، به جراحان متعددی مراجعه کنید تا بتوانید بهترین دکتر جراحی لیفت صورت را انتخاب نمایید.

در زیبایی‌شناسی و فاکتورهای تعیین‌کننده زیبایی، چهره و صورت مهم‌ترین قسمت بدن هر فرد است. داشتن پوستی زیبا و بدون چین‌وچروک آرزوی همه است؛ اما پوست و صورت انسان در اثر عوامل مختلفی آسیب‌دیده و زیبایی دوران جوانی خود را از دست می‌دهد. پوست صورت در اثر پیری، کم‌آبی، تغذیه نامناسب و آلودگی‌های مربوط به آب‌وهوا شادابی و طراوت اولیه خود را از دست می‌دهد. در این مقاله می‌خواهیم در مورد لیفت صورت و انواع روش‌های مختلف و به‌روز لیفت پوست صورت آشنا شویم. با ما همراه باشید.

کرم سفت کننده پوست بدن گاتیو می توان بدون نسخه یا با نسخه پزشک خریداری کرد. کرم های سفید کننده بدون نسخه معمولاً حاوی مواد ملایم تری هستند. به عنوان کرم های نسخه ای آنها همچنین می توانند عوارض جانبی مانند تحریک، قرمزی و خشکی پوست ایجاد کنند.در صورت استفاده از کرم سفید کننده بدن، مهم است که دستورالعمل های روی برچسب را به دقت دنبال کنید. همچنین باید از کرم ضد آفتاب استفاده کنید. و از قرار گرفتن در معرض آفتاب خودداری کنید، زیرا این امر می تواند باعث تیره شدن پوست شود.

با الماسی به نام کلاژن آشنا شوید

کلاژن یکی از پروتئین‌هایی که به‌وفور در بدن انسان یافت شده و در ساختار پوست، مو، ناخن، بافت‌های هم‌بند، غضروف‌ها، استخوان‌ها و مفاصل وجود دارد. حدود ۳۰ درصد کل پروتئین‌های ذخیره‌شده و سنتزشده در بدن انسان را کلاژن‌ها تشکیل می‌دهند. کلاژن عنصری حیاتی در استحکام و جوانسازی پوست انسان است. پوست انسان بخشی طراوت و شادابی خود را مدیون حضور این پروتئین است.هرچه سن افزایش پیدا می‌کند، سنتز و ذخیره کلاژن در بدن کاهش‌یافته و پوست دچار افتادگی، پیری و چین‌وچروک می‌شود. افتادگی پوست بین سنین ۳۵ تا ۴۰ سالگی رخ می‌‌دهد، درست زمانی که کیفیت و کمیت کلاژن تشکیل‌یافته از گلیسین، پرولین، هیدروکسی‌پرولین و آرژینین در بدن انسان رو به نقصان می‌گذارد.

بدن مردان منابع کلاژن بیشتری نسبت به زنان دارد. سن ۲۵ سالگی سنی است که بدن کم‌کم شروع به کم کردن منابع کلاژن کرده و این روند کاهشی تا حدود سن ۴۵ سالگی، باعث از دست رفتن ۳۰ درصد از کلاژن کل بدن می‌شود. ضخامت پوست مردان بیشتر از زنان بوده و رخ دادن در زنان، باعث شده است تا زنان منابع کلاژن کمتری نسبت به مردان داشته باشند. رژیم غذایی شامل مواد پروتئینی مانند گوشت، مرغ، ماهی، تخم مرغ، مغزهای خام و ویتامین C بر میزان کلاژن تولیدشده در بدن تأثیر می‌گذارد.

کرم دور چشم گاتیو یک کرم ضد پیری است که برای کاهش ظاهر چین و چروک و سیاهی دور چشم طراحی شده است. حاوی تعدادی مواد مغذی است که برای پوست مفید هستند، از جمله:

هیالورونیک اسید: هیالورونیک اسید یک ماده ای است که به طور طبیعی در پوست یافت می شود. به حفظ رطوبت کمک می کند و پوست را پر و صاف می کند.

رتینول: رتینول نوعی ویتامین A است که به افزایش تولید کلاژن و الاستین کمک می کند. همچنین می تواند به کاهش ظاهر لک های تیره و تغییر رنگ کمک کند.

لیفت صورت چیست؟

تاریخچه جوانسازی و لیفت بسیار طولانی بوده و در سنگ‌نوشته‌های مصر و یونان باستان نیز وجود دارد. این نکته نشان می‌دهد تمایل به جوانی و زیبایی از همان ابتدا برای انسان‌ها اهمیت زیادی داشته است. لیفت و سفت کردن پوست صورت که به rhytidectomy (ریتیدکتومی) شناخته می‌شود، یک عمل زیبایی برای جوان‌سازی پوست افراد است.

در این روش بافت‌های پوست و صورت انسان با استفاده از تکنیک‌های مختلف به نحوی دستکاری می‌شود که نتیجه، زیباتر شدن، سفت‌ترشدن، کشیده‌تر شدن و جوان‌تر شدن پوست صورت باشد. لیفت صورت چگونه انجام میشود؟ اساس کار حذف سلول‌های مرده و کم‌تحرک به‌همراه چربی‌ها و پوست‌های شل‌شده اضافه و جایگزینی آن‌ها با موادی که پوست را کشیده‌تر، شفاف‌تر و جوان‌تر نشان می‌دهد. در انواع روش‌های لیفت کل صورت، و با تحریک سلول‌های پوستی و اصطلاحاً بالا کشیدن پوست، چین‌وچروک‌های اطراف چشم‌ها، گونه‌ها، دهان، بینی، پیشانی و فک را حذف کرده و پوستی جوان‌تر را به شما هدیه می‌دهد.