عمومیکسب و کار جدید

میز خاطره برنزی با تنوع بالا و ارسال فوری

میز خاطره برنزی

یکی از وسایل دکوری و تزئینی که در دکوراسیون داخلی استفاده می شود میز خاطره برنزی است. میز خاطره برنزی یکی از وسایلی است که در اکثر خانه های ایرانی مورد استفاده قرار می گیرد. جایی که می توانید وسایلی را تجدید کننده ی خاطرات و ایجاد کننده ی احساس خوشایند دارند را به راحتی به نمایش بگذارید. استفاده از میز خاطره برنزی در دکوراسیون خانه یک حالت دکوری دارد.

معمولا این میزها در اندازه های کوچک و متوسط در بازار وجود دارند و وسایل متنوعی بر روی آنها قرار می گیرد. میز خاطره برنزی یک میز با پایه های برنزی  است که در سالن پذیرایی قرار می گیرد. این میزها برای قرار دادن وسایل خاطره ‌انگیز مانند قاب عکس و لوازم قدیمی مورد استفاده قرار می گیرند. شما می توانید از این میزها برای تزئین هر محیطی به راحتی استفاده کنید.

میز خاطره برنزی یکی از پر طرفدارترین میزهای کنار مبلی است که در اکثر خانه های ایرانی دست کم یکی از آن ها به چشم می خورد و به عنوان فضایی برای قرار دادن لوازم دکوری و عکس های خاطر انگیز مورد استفاده قرار می گیرد. اگر شما هم لوازم خاطره انگیز دارید و از به نمایش گذاشتن آن ها لذت می برید، باید یک میز خاطره برنزی برای خود داشته باشید. شاید این همان چیزی باشد که دکوراسیون منزل تان کم دارد. میزهای خاطره برنزی را خود شما تعریف می کنید. نحوه انتخاب و چیدمان این میزها به خود شما بستگی دارد و بیش تر از آن که بر مبنای اصول باشد، سلیقه ای است.

یکی از راه های تزئین خانه، استفاده از قاب عکس بر روی میز خاطره برنزی است. عکس های خانوادگی که بر روی میز قرار می گیرند یک فضای خاص به خانه اضافه می کنند. قاب های عکس کوچک، بهترین انتخاب بر روی این میزها هستند. شما می توانید یک مجموعه از بهترین عکس های خانوادگی خود را تهیه کنید و با یک چیدمان خاص بر روی میز خاطره برنزی قرار دهید.

کاربردهای میز خاطره برنزی چیست؟

با استفاده از میز خاطره برنزی قادر خواهید بود وسایل و یادگاری های ارزشمند خود را در جای مناسبی قرار دهید و با نگاه کردن به آن ها دنیایی از خاطره ها را در ذهن خود مرور کنید. در مورد نحوه ی چیدمان وسایل روی این میز دست شما باز است و کاملا می توانید بر اساس سلیقه ی خود عمل کنید. پس وسایلی را که از آن ها خاطرات خوبی دارید و برای تان ارزشمند است روی این میز بگذارید تا همواره در مقابل چشمان شما باشند.

آباژور برنزی، تلفن برنزی کلاسیک، رومیزی ترمه، ساعت رومیزی برنزی، شمع، ظروف قدیمی، گلدان برنزی، مجسمه برنزی، وسایل عتیقه، فانوس و مهم تر از همه قاب عکس از جمله وسایلی هستند که افراد ترجیح می دهند از آن ها برای چینش بر روی میز خاطره برنزی استفاده نمایند. می توانید همزمان با مناسبت های مختلف در ایام سال، چینش میز را نیز عوض کنید و وسایل آن را جابجا کنید. مثلا ممکن است چیدمان میز در عید نوروز به یک سبک باشد و در شب یلدا به یک شکل دیگر. شما برای تهیه این محصولات و میز خاطره برنزی می توانید به فروشگاه برنز نوین مراجعه فرمایید.

چگونه یک میز خاطره برنزی را بچینیم؟

میز خاطره برنزی که برای خانه انتخاب می کنیم دارای سطح مقطعی مدور و گرد می باشد. این میز عموما پایه بلند است و ارتفاعی بیش از میزهای پاتختی دارد و در گوشه ای از اتاق نشیمن قرار می گیرد. روی میز خاطره قاب عکس هایی خانوادگی قرار می گیرند.

همه اعضای خانواده چه آن هایی که از دنیا رفته اند و چه آن هایی که مهاجرت کرده اند و یا در آن خانه سکونت دارند، سهمی از میز خاطره برنزی دارند. یک گلدان گل طبیعی، شمع های تزیینی و فانتزی، رومیزی سنتی و خاص و اشیای دکوری خاطره انگیز مثل یک کفش نوزادی از نوه ها و یک قطعه سوغاتی از سفری خانوادگی خاطره انگیز می تواند به زیبایی و جذابیت هر چه بیشتر میز خاطره برنزی کمک کنند.

میز خاطره برنزی از کجا بخریم

مکان های مختلفی برای تهیه میز خاطره برنزی وجود دارد. شما می توانید از نزدیک ترین فروشگاه برنزی به محل زندگی خود این محصول را تهیه نمایید. اما متاسفانه ممکن است تنوع کمی از محصولات را ببینید و به ناچار یکی از آن ها را انتخاب نمایید. همچنین از آنجایی که تشخیص میز خاطره برنزی اصل از تقلبی مقداری سخت می باشد. ممکن است شما جنس تقلبی را به جای اصل تهیه نمایید که باعث ضرر به شما می شود. برای جلوگیری از این ضرر بهتر است میز خاطره برنزی را از مکانی تهیه کنید که ضمانت نامه کتبی به همراه محصول به شما ارائه نماید. به این صورت شما خیالتان از بابت خرید محصول اصل راحت خواهد بود.

اگر به دنبال جایی هستید که بتوانید تنوع بالایی از میز خاطره برنزی را مشاهده نمایید و همچنین در هنگام خرید ضمانت نامه کتبی اصالت محصول دریافت نمایید، ما فروشگاه برنز نوین را به شما معرفی می نماییم. فروشگاه برنز نوین علاوه بر فروش اینترنتی، دارای شعبه حضوری نیز می باشد. شما برای دیدن محصولات فروشگاه کافی است به نشانی اینترنتی فروشگاه به آدرس https://bronzenovin.com مراجعه فرمایید. همچنین برای تماس با پشتیبانی کافی است با شماره تلفن 09026210810 تماس حاصل نمایید و سوالات خود را مطرح نمایید.

نکات مهم هنگام خرید میز خاطره برنزی

میز خاطره برنزی نقش مهمی در دکوراسیون داخلی دارد. زمانی که از این میزها برای قرار دادن عکس و وسایل دکوری استفاده می کنید به نکات زیر نیز توجه داشته باشید:

ارتفاع میز خاطره

یکی از مهم ترین نکات در مورد خرید میز، توجه به ارتفاع است. ارتفاع این میزها نباید خیلی زیاد یا خیلی کم باشد. معمولا این میزها باید ارتفاعی هم سطح با میز نهارخوری یا مبل داشته باشند. این موضوع موجب می شود شما با هر نوع دکوراسیونی میز خاطره را به راحتی تنظیم کنید.

مدل های متنوع میز خاطره برنزی

سبک های مختلفی در دکوراسیون خانه وجود دارند. شما باید با توجه به دکوراسیون یک میز خاطره مناسب انتخاب کنید. اگر از سبک های مدرن، کلاسیک یا روستیک برای چیدمان و دکوراسیون خانه استفاده می کنید باید میز خاطره ای متناسب با این سبک ها تهیه کنید.

سایزهای مختلف

میز خاطره برنزی در سایزهای مختلفی در بازار وجود دارند. عواملی مانند فضا و وسایل دکوری، نقش بسیار مهمی در تعیین اندازه میز دارند. اگر خانه ای کوچک دارید باید میزهایی با اندازه کوچک انتخاب کنید. وسایل دکوری و تزئینی که بر روی میز قرار می دهید اگر زیبا باشند باید اندازه میز نیز بزرگ باشد.

رنگ های روشن و تیره

یکی دیگر از نکات مهمی که در هنگام خرید میز خاطره برنزی باید به آن توجه کنید رنگ میز است. این میزها در رنگ های متنوعی در بازار وجود دارند. اکثر میز خاطره های برنزی دارای رنگ برنجی هستند و طلایی رنگ می باشند. اما نمونه های آبکاری طلایی و همچنین آنتیک نیز در برخی فروشگاه ها مانند فروشگاه برنز نوین پیدا می شود. سبک مبلمان و رنگ پرده ها در تعیین رنگ میز نقش مهمی دارند.

پایه های میز خاطره برنزی

پایه های میز خاطره برنزی نقش مهمی در خرید میز دارند. شما باید از میزهایی استفاده کنید که پایه های قوی دارند. پایه های قوی کمک می کنند تا وسایل و لوازم سنگین را به راحتی بر روی میز قرار دهید. میز خاطره های برنزی به صورت تک پایه، سه پایه و چهارپایه تولید می شوند. تمام این نمونه های میز خاطره برنزی در فروشگاه برنز نوین موجود می باشد.

نتیجه گیری

استفاده از میز خاطره برنزی در محیط پذیرایی خانه یک حس نوستالژیک ایجاد می کند. استفاده از قاب عکس بر روی میز، یاد روزهای خوب را زنده می کند. شما می توانید با یک هزینه مناسب از این میز به عنوان یک وسیله دکوراتیو در خانه استفاده کنید. وسایلی مانند قاب عکس، ساعت، آباژور، وسایل تزئینی و … می توانند بر روی میز خاطره برنزی قرار بگیرند.