عمومیکسب و کار جدید

بررسی کیفیت جاروبرقی پاناسونیک + مزایا و معایب

بررسی کیفیت جاروبرقی پاناسونیک، اولین قدم برای شناخت آن است. باید بدانید دقیقاً قرار است چه محصولی را بخرید و آیا کالایی که انتخاب کرده اید، ارزش پرداخت هزینه را دارد یا خیر. برای آشنایی بیشتر با جاروبرقی پاناسونیک، تا انت‌ها ما را همراهی کنید.

مختصری درباره برند پاناسونیک

شرکت پاناسونیک، در سال ۱۹۱۸ در ژاپن تاسیس شد. این برند، ۱۰۰ سال قبل، فعالیت خود را در زمینه طراحی و ساخت بهترین لوازم خانگی آغاز کرد و تا همین امروز، پله پله از نردبان موفقیت و پیشرفت بالا آمده است. دهه طلایی فعالیت این برند، بین سال‌های ۱۹۵۰ تا ۱۹۷۰ بود که تولیدات خود را با نام تجاری ناسیونال به بازار عرضه کرد و مشتریان وفاداری در سراسر جهان یافت.

امکانات جاروبرقی پاناسونیک

یکی از معیارهای مهم ما موقع انتخاب جاروبرقی خوب، امکانات آن است. جاروبرقی‌هایی که آپشن بیشتری دارند، نیاز کاربران را به بهترین نحو برآورده می‌کنند. امکانات جاروبرقی، آنقدر مهم است که به موضوع رقابت بسیاری از سازندگان جاروبرقی تبدیل شده است. شرکت‌های بزرگ سازنده جاروبرقی، از فناوری‌های جدید و پیشرفته استفاده می‌کنند و با بهره مندی از تکنولوژی ویژه، قابلیت‌های جدیدی به تولیدات خود می‌افزایند. کمپانی پاناسونیک نیز از این قاعده مستثنی نبوده است.

بخشی از امکانات جاروبرقی پاناسونیک عبارت است از:

 • به فیلتر بهداشتی با قابلیت جذب کوچکترین ذرات مجهز می‌باشد.
 • مخزنی با گنجایش وزن بالا برای آن در نظر گرفته شده است.
 • با موتور بسیار پرقدرت و کم صدایی کار می‌کند.
 • سیم جمع کن خودکار دارد.
 • کابل آن بلند است.

کیفیت موتور و قطعات جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی، مانند هر سیستم دیگری، از اجزای مختلفی تشکیل شده است. قطعات جاروبرقی، براساس طرحی استاندارد در کنار یکدیگر قرار می‌گیرند و جاروبرقی را می‌سازند. مسلماً کیفیت قطعات جاروبرقی به ویژه قطعات مهمی مانند موتور، تعیین کننده شاخص کیفی دستگاه است. گفتیم که پاناسونیک، برندی ژاپنی است. قطعات جاروبرقی پاناسونیک، ساخت ژاپن‌اند و در کیفیت حرفی برای زدن دارند.

نمی‌توان کتمان کرد که ژاپن، کشوری پیشرو در تولید قطعات الکترونیکی است. هنوز هم وقتی می‌شنویم قطعه‌ای از یک وسیله برقی، ساخت ژاپن است، دلمان از کیفیت آن قرص می‌شود و از دوام و کارایی آن مطمئن می‌شویم. واقعیت آن است که شرکت‌های ژاپنی، امتحان خود را در تولید قطعات لوازم برقی پس داده‌اند و بی‌دلیل نامشان با کیفیت گره نخورده است. استفاده از بهترین متریال برای ساخت و طراحی استاندارد و مطابق با اصول قطعات جاروبرقی پاناسونیک، کیفیت این برند از جاروبرقی را تعریف می‌کند.

چرا جاروبرقی پاناسونیک بخریم؟

جاروبرقی پاناسونیک در مقایسه با بسیاری از برندهای جاروبرقی که امروزه در بازار می‌بینید، بهترین است. از معایب جاروبرقی پاناسونیک، نمی‌توان چشم پوشید، اما مزایای آن بیشتر است و این موضوع، انگیزه شما را برای خرید مضاعف می‌گرداند.

طراحی استاندارد جاروبرقی پاناسونیک

جاروبرقی‌های پاناسونیک، بسیار متنوع اند. طرح‌های بسیار زیبا و متنوع این جاروبرقی، در نگاه اول مشتریان را جذب می‌کند. کافیست کمی جست و جو کنید تا رنگ مورد نظرتان را پیدا کنید.

جاروبرقی‌های پاناسونیک، بهینه در مصرف انرژی

از جمله ویژگی‌هایی که محصولات پاناسونیک را از دیگر برندها متمایز می‌کند، کم مصرف بودن است. مصرف برق در جاروبرقی پاناسونیک، کاملاً بهینه است. در بیانی دقیق تر، میزان بهره وری انرژی در این برند از جاروبرقی، ۱۰۰ درصد می‌باشد.

جاروبرقی پاناسونیک، دوستدار محیط زیست

شرکت پاناسونیک، شعار حمایت از محیط زیست را سرلوحه خود قرار داده و تلاش کرده پی وی سی محصولات خود، به ویژه جاروبرقی‌هایی که می‌سازد را به صفر برساند. پاناسونیک، برای ساخت جاروبرقی، از محصولات قابل بازیافت استفاده می‌کند.

از مزایا و معایب جاروبرقی پاناسونیک چه می‌دانید؟

بهترین راه برای شناخت یک محصول، بررسی مزایا و معایب آن است. پاناسونیک مانند ده‌ها برند دیگر از جاروبرقی، مزایای فراوانی دارد اما بدون عیب و نقص هم نیست. برای ارائه یک تعریف منصفانه از جاروبرقی پاناسونیک، در نظر گرفتن این معایب آن هم لازم است.

مهمترین مزایای جاروبرقی پاناسونیک:

 • با تنوع زیادی به بازار عرضه شده است.
 • قیمت این جاروبرقی مناسب است.
 • کابلی با طول بلند دارد.
 • امکانات متنوعی دارد.

و اما مهمترین نقطه ضعف جاروبرقی پاناسونیک، نیاز آن به سرویس سالانه است که برخی خریداران را اگر مزایا و معایب این جاروبرقی را در کفه‌ای از ترازو بگذارید، متوجه می‌شوید که امتیازات آن بیشتر است؛ بنابراین ارزش خرید دارد.

کسانی که تجربه خرید جاروبرقی پاناسونیک دارند، مشاوران خوبی هستند و مزایا و معایب این برند از جاروبرقی را می‌شناسند. بنابراین بد نیست قبل از خرید جاروبرقی پاناسونیک، از آن‌ها نیز مشورت بگیرید.

تعمیرکاران جاروبرقی درباره مزایا و معایب جاروبرقی پاناسونیک چه نظری دارند؟

متخصصانی که چندین سال است در زمینه تعمیر جاروبرقی فعالیت دارند، برندهای مختلف جاروبرقی را می‌شناسند و احتمالاً از مزایا و معایب جاروبرقی پاناسونیک که برندی نام آشنا است، اطلاعاتی دارند.

ما با بررسی نظر این کارشناسان به نتایج زیر دست پیدا کرده ایم:

 • طراحی جاروبرقی پاناسونیک، هوشمندانه است. به همین دلیل کاربران استفاده از آن را آسان می‌دانند.
 • نسبت به محصولات مشابه و جاروبرقی برندهای دیگر، قیمت مناسبی دارد.
 • جاروبرقی پاناسونیک، از نظر فنی محصول مورد تائیدی است.
 • این جاروبرقی، مصرف انرژی پایینی دارد.

تعمیر جاروبرقی پاناسونیک

تعمیر ماکروفر پاناسونیک تهران

نمایندگی لوازم خانگی پاناسونیک در تهران

جمع‌بندی

بررسی کیفیت جاروبرقی پاناسونیک، با نتایج مثبتی همراه است. در این مقاله اطلاعاتی درباره کیفیت، امکانات، مزایا و معایب این جاروبرقی جذاب به شما عزیزان ارائه شد. اگر با آگاهی به این موارد تصمیمتان برای انتخاب برند پاناسونیک جدی شده، از مطالعه مقالات مرتبط با این موضوع غافل نشوید و با شناخت درست جاروبرقی پاناسونیک، مناسب‌ترین مدل را از بین محصولات آن برگزینید. سایت araservice آماده ارائه خدمات به شما عزیزان است. پس روی کمک ما هم حساب کنید.