اجتماعیکسب و کار جدید

چگونه متن اس ام اس را زیاد کنیم؟ روشی تست شده برای تمامی دستگاه ها

آموزش ارسال اس ام اس گروهی در اندروید

شاید برایتان پیش آمده باشد که بخواهید یک پیامک یا اس ام اس (SMS) را با پنل اس ام اس برای چندین مخاطب موجود در دستگاه اندرویدی خود ارسال کنید. در این شرایط به احتمال زیاد با مشکل برخورد خواهید کرد. در این مقاله قصد داریم که به آموزش نحوه ارسال اس ام اس گروهی در اندروید و ارسال پیامک تبلیغاتی با شماره شخصی بپردازیم. با بنابراین با آموت اس ام اس همراه باشید.

بهترین پنل اس ام اس | پنل اس ام اس چیست | پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام

مقدمه‌ای در رابطه با ارسال اس ام اس گروهی در اندروید

این احتمال وجود دارد که در برخی شرایط تمایل داشته باشید تا یک اس ام اس یا پیامک را به طور همزمان برای چند مخاطب ارسال کنید. به عنوان مثال تصور کنید که قصد رفتن به یک مهمانی را دارید و زمان رسیدن خود به را با دو دوست دیگرتان هماهنگ می‌کنید. در این شرایط مطمئنا اگر بتوانید یک اس ام اس نظیر “من ساعت 6 آنجا هستم!” را به طور همزمان برای هر دو مخاطب ارسال کنید، در زمان صرفه جویی کرده‌اید. اما چگونه می‌توان از طریق گوشی های اندرویدی دست به اقدام این چنینی زد؟ به بیان دیگر چگونه می‌توانیم با گوشی اندرویدی خود، یک پیامک یا اس ام اس را به طور همزمان برای چند مخاطب ارسال کنیم؟

روش های مختلفی وجود دارند که با استفاده از آن‌ها می‌توانید دست به اقدام این چنینی و ارسال همزمان یک پیامک برای چند مخاطب بزنید. ما اصطلاحا این کار را ارسال اس ام اس گروهی در اندروید خطاب کرده‌ایم. با وجود روش های مختلف موجود، ما قصد داریم که به دو روش اصلی و کاربردی برای انجام این عمل اشاره داشته باشیم. بنابراین در این مقاله به آموزش نحوه ارسال اس ام اس گروهی در اندروید می‌پردازیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان آموت اس ام اس تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری درباره ارسال سریع پیام بخواهید. با آموت اس ام اس همراه باشید.

ارسال اس ام اس گروهی در اندروید با انتخاب چند مخاطب از برنامه ارسال پیامک

به احتمال زیاد گوشی اندرویدی شما هم از این قابلیت پشتیبانی می‌کند، اما اگر بنا به هر دلیلی متوجه شدید که برنامه پیامک گوشی اندرویدی شما این قابلیت را ارائه نمی‌نماید، باید از روش دوم مد نظرمان استفاده کنید. لازم به اشاره است که ما این روش را در گوشی اکسپریا زد اولترا سونی با سیستم عامل اندروید 5.1.1 آب نبات چوبی تست کرده‌ایم و قابل استفاده بوده است. برای استفاده از این روش مراحل زیر را طی کنید:

 • اپلیکیشن یا برنامه ارسال پیام دستگاه را اجرا کنید.
 • آیکون حاوی نماد “مداد” که مربوط به نوشتن پیام جدید می‌شود را لمس کنید.
 • در بخش فوقانی صفحه باید مخاطب یا مخاطبین مورد نظرتان را انتخاب کنید. کافیست که نام مخاطبین مورد نظرتان را تک تک وارد کنید. شما حتی می‌توانید شماره جدیدی که در لیست مخاطبین دستگاه قرار ندارد را هم در این بخش اضافه و برای ارسال پیامک به گروه خود اضافه کنید.
 • سپس باید پایم مد نظرتان را در فیلد پایین صفحه تایپ کنید.
 • آیکون ارسال پیامک یا اس ام اس را لمس کنید.

با طی کردن مراحل فوق به سادگی قادر خواهید بود که نسبت به ارسال اس ام اس گروهی در اندروید وارد عمل شوید. نقطه قوت این روش مربوط به آن می‌شود که شما را قادر می‌سازد تا حتی شماره‌هایی که در لیست مخاطبین دستگاه ذخیره نشده‌اند را هم به گروه خود اضافه کنید.

ارسال اس ام اس گروهی در اندروید با ساخت گروه در لیست مخاطبین

روش دومی که تقریبا در تمام دستگاه‌های اندرویدی می‌توانید در راستای ارسال اس ام اس گروهی از آن استفاده کنید مربوط به ساخت یک گروه در لیست مخاطبین دستگاه می‌شود. مراحل دقیق انجام این عمل با توجه به رابط کاربری گوشی شما و محیط اپلیکیشن ارسال پیامک آن متفاوت خواهد بود، اما ما سعی می‌کنیم که یک روش کلی را به شما عزیزان آموزش دهیم. بدین منظور مراحل زیر را طی کنید:

 • لیست مخاطبین (Contacts) گوشی اندرویدی خود را اجرا کنید.
 • به بخشی مراجعه کنید که با عنوان Groups مشخص شده است. در گوشی اکسپریا زد اولترا برای این بخش یک تب مجزا در نظر گرفته شده است که از منوی فوقانی صفحه قادر به انتخاب آن هستیم.
 • حال باید دستور ساخت یک گروه را صادر کنید. بدین منظور باید گزینه‌هایی همچون Create a New Group، New Group یا آیکون “بعلاوه” را در محیط برنامه لمس و انتخاب کنید.
 • سپس از شما درخواست می‌شود تا یک نام اختصاصی برای گروه مد نظرتان وارد کنید.
 • سپس باید اعضای آن گروه را انتخاب کنید.
 • در مرحله بعدی باید به دنبال گزینه‌ای باشید که امکان ارسال پیامک گروهی را فراهم می‌کند. در گوشی ما این گزینه با عنوان Send group message در منوی فوقانی صفحه ارائه شده است.
 • نهایتا پیامک یا اس ام اس مد نظرتان را تایپ و ارسال خواهید کرد.

بنابراین روش فوق هم روش دیگری است که می‌توانید به منظور ارسال اس ام اس گروهی در اندروید از آن استفاده کنید. دقت داشته باشید که در روش دوم معرفی شده، برخلاف روش اول از برنامه مخاطبین (Contacts) دستگاه اندرویدی استفاده کردیم. باز هم اشاره می‌کنیم که ممکن است مراحل دقیقی انجام این عمل و استفاده از روش دوم در گوشی‌های مختلف با یکدیگر تفاوت داشته باشد، اما روند کلی انجام این عمل به شرحی است که توضیح داده شد. اگر در مورد نحوه ارسال اس ام اس گروهی از طریق گوشی اندرویدی خاصی راهنمایی می‌خواهید، کافیست که با کارشناسان آموت اس ام اس تماس حاصل کنید.

همانطور که مشاهده کردید در این مقاله به آموزش دو روش مختلف به منظور ارسال اس ام اس گروهی در اندروید پرداختیم. چنانچه در رابطه با هر یک از بخش‌ها و مراحل شرح داده شده نیاز به توضیحات بیشتری داشتید، می‌توانید از طریق شماره‌های موجود با کارشناسان آموت اس ام اس تماس حاصل کرده و از آن‌ها راهنمایی دقیق‌تری بخواهید.

تنظیمات اس ام اس گوشی سامسونگ (معرفی برنامه برای رفع مشکل ارسال پیام طولانی)

اگر تنظیمات اس ام اس گوشی سامسونگ شما دچار مشکل شده و در دریافت و ارسال پیام با مشکل برخورد کرده‌اید، یا اینکه نمی‌دانید چگونه پیام‌های طولانی خود را در قالب SMS بفرستید، در این راهنمای تنظیمات اس ام اس سامسونگ همراه ما باشید.

تنظیمات اس ام اس گوشی سامسونگ برای رفع مشکلات ارسال و دریافت پیام

برخی اوقات مشکلاتی که در گوشی رخ می‌دهد باعث ایجاد اختلال در ارسال یا دریافت اس ام اس می‌شوند. این اختلالات همیشه هم به دلیل مشکلات نرم‌افزاری نیست. گاهی اوقات خود تنظیمات اس ام اس گوشی سامسونگ محدودیت‌هایی دارد که باعث بروز مشکل می‌شود. به عنوان مثال، پیامک‌هایی که در گوشی خود ارسال می‌کنیم، نباید از یک محدوده خاص، کارکتر بیشتری داشته باشند.

در چنین مواقعی پیام در چند صفحه نوشته می‌شود که بعد از آن یا باید پیام را به صورت MMS ارسال کرده یا اینکه آن را قسمت‌بندی کنیم. اگر دوست ندارید چنین اتفاقی رخ دهد یا باید تنظیمات اس ام اس گوشی سامسونگ را تغییر دهید یا اینکه از برنامه‌های معتبری استفاده کنید که به شما در حل مشکل ارسال اس ام اس طولانی در گوشی سامسونگ کمک کند.

اینکه از قیمت روز گوشی سامسونگ مطلع باشیم آن هم توسط سایتی مطمئن، در خرید کمک بزرگی می‌کند، به خصوص که این روزها قیمت‌ها مدام در حال تغییر هستند پس بهترین کار چک کردن قیمت از سایت های معتبرست. گاهی اوقات هم بنابه دلایلی در گوشی اختلالاتی ایجاد می‌شود که پیام‌های کوتاه هم ارسال نمی‌شوند یا اینکه حتی نمی‌توانیم هیچگونه پیامی دریافت کنیم. در ادامه راه‌حل تمام این موضوعات را خواهیم گفت…

علت دریافت نکردن پیام در گوشی سامسونگ

سه عامل اصلی دست‌در‌دست هم می‌دهند تا اپلیکیشن پیام‌رسان کار کند. این سه عامل: گوشی، خود اپلیکیشن و سیم‌کارت را شامل می‌شود؛ بنابراین عوامل مختلفی وجود دارد که باعث ایجاد مشکل اس ام اس سامسونگ می‌شوند و این موضوع ربطی به قیمت گوشی و مدل آن ندارد. به طور قطع نمی‌توان گفت که علت عدم دریافت اس ام اس چیست. به عنوان مثال، این اتفاق ممکنست به دلیل ترافیک پیام‌ها نیز رخ داده باشد. در هر حال بهتر اینست که به رفع مشکل اس ام اس گوشی سامسونگ اقدام کنیم…

·         شماره‌های بلاک شده را چک کنید.

گاهی اوقات ممکنست به صورت ناخواسته فردی را به بلک لیست یا همان لیست سیاه پیام‌رسان اضافه کرده باشید. پس اگر از یک شخص خاص پیامک به دستتان نمی‌رسد، حتماً این موضوع را چک کنید که به احتمال زیاد مشکل اس ام اس در سامسونگ همین است.

·         آنتن سیم کارتتان را چک کنید.

گاهی اوقات مشکل اس ام اس گوشی سامسونگ بخاطر آنتن ندادن گوشیست و با اینکه چک کردن آن کار ساده ایست، فراموش می‌کنیم که به آن بخش نگاهی بیندازیم.

·         حالت هوایپما را چک کنید.

احتمالاً پیامک به این دلیل برای شما ارسال نمی‌شود که گوشی خود را بر روی حالت هواپیما گذاشته‌اید. وقتی Airplane Mode روشن است، باعث می‌شود تمام ارتباطات بی‌سیم قطع شود.

·         دستگاهتان را خاموش و روشن کنید.

این کار در بیشتر مواقع بسیاری از مشکلاتی که در گوشی رخ می‌دهد را برطرف می‌کند؛ بنابراین ضرری ندارد که آن را امتحان کنید، شاید توانست بر روی تنظیمات اس ام اس گوشی سامسونگ شما نیز تاثیر بگذارد.