اقتصادیکسب و کار جدید

چگونه اس ام اس تخفیف بفرستیم؟

عناوین این خبر پنهان کردن عناوین

در ایام تعطیل اکثر فروشگاه‌های فروش لباس تعطیل هستند، اما فروشگاه ما نه تنها تعطیل نیست، بلکه با خرید در روزهای تعطیل از ما تا ۲۰ درصد تخفیف هم دریافت می‌کنید.

فرض کنید متن بالا از طرف فروشگاهی برای‌تان ارسال شده است در حالی که شما هیچ وقت از این فروشگاه خرید نداشتید و این اولین باریست که همچین پیامی گرفتید، اما چطور ممکن است؟ پیامک‌های شبیه به این پیام، با استفاده از سامانه‌های پیامکی ارسال می‌شوند، که در ادامه توضیح می‌دهیم. در ادامه همراه ما باشید تا توضیح دهیم که چگونه خرید پنل اس ام اس را انجام دهید و  اس ام اس تخفیف برای مخاطبان بفرستید تا منجر به جذب مشتری بیشتر و فروش بالاتر شود.

بهترین پنل اس ام اس | پنل اس ام اس رایگان | پنل اس ام اس رایگان بدون ثبت نام

برای مشتریان پیامک هدفمند ارسال کنید

تصور کنید اس ام اسی که در مقدمه مقاله ذکر شد، برای‌ شما ارسال شود. به احتمال زیاد پیام را باز کرده و می‌خوانید. شاید قبلاً یک روز تعطیل نیاز ضروری به خرید لباسی داشتید ولی چون مغازه‌ها بسته بودند، نتوانستید لباس مورد نیاز را بخرید. حالا پیامی دریافت کردید که نوشته در روزهای تعطیل هم باز هستند. به یاد روزی می‌افتید که نیاز به لباس داشتید، ولی مغازه‌ها بسته بودند. پس پیام برای شما هدفمند ارسال شده و احساس نیاز را هم برطرف می‌کند. پس هنگام ارسال پیامک تبلیغاتی دقت کنید، زیرا پیام‌های که با خلاقیت نوشته می‌شوند یا به نیاز مشتری جواب می‌دهند باعث جذب مشتری بیشتری می‌شوند.

پیامک تخفیف در شبکه‌های اجتماعی مفید است؟

تصویر کنید پیام باز بودن مغازه‌ که در اول مطلب گفته شد، را با طراحی بسیار جذاب یا با فیلمی سرگرم کننده در صفحات اینستاگرام می‌دید با در تلگرام یکی از دوستان برای شما ارسال می‌کرد. چند درصد احتمال داشت به پیام توجه کنید؟ قاعدتاً درصد توجه در شبکه‌های اجتماعی به دلیل حجم زیاد تبلیغات پُرسروصدا نسبت به پیامک خیلی کمتر است.

چگونه با پنل پیامکی اس ام اس تخفیف بفرستیم؟

خب تا اینجا تقریباً با مزایای خرید شماره پیامکی، اهمیت ارسال پیام و دیده شدن توسط کاربر آشنا شدید. حالا برویم سراغ ارسال پیام با سامانه پیامکی برای مشتری، همین ابتدا بگوییم که اگر در کسب‌وکار خود نیاز به ارسال پیام زیاد ندارید و در سال فقط چندبار اس ام اس انبوه ارسال می‌کنید (بیش از ۱۰۰ هزار پیامک) پیشنهاد می‌کنیم با تماس بگیرید تا شما را راهنمایی کنند.

اما اگر کسب‌وکار شما نیاز به ارسال پیام انبوه به دفعات دارد پیشنهاد می‌کنیم حتما مناسب نیازتان را تهیه تا در هزینه‌های تبلیغاتی‌ صرفه‌جویی کنید. فرض کنید شما صاحب سایتی هستید که فروش میوه آنلاین دارید. از قبل بانک شماره‌ همراه از مشتریان‌تان دارید و حالا می‌خواهید پیامک تخفیف را برای همه مشتریان ارسال کنید. با استفاده از سامانه آموت به‌راحتی پیام را برای مشتریان زیادی بفرستید. با توجه به اینکه ما شماره تلفن تعداد کمی از مشتریان را داریم. چگونه اس ام اس تخفیف برای مشتریان زیادی در سطح شهر بفرستم؟

ارسال تخفیف با پیام کوتاه (انبوه)

همانطور که از اسم انبوه هم مشخص است پیامک انبوه یعنی ارسال پیام به تعداد زیاد، مثلاً برای ۱۰۰۰۰۰ نفر به صورت هم‌زمان پیام ارسال کنید. با روش‌های مختلفی می‌توانید پیام به کاربر یا مشتری ارسال کنید. برای فرستادن پیام انبوه در پنل‌های پیامکی روش‌های مختلفی وجود دارد. در این مطلب ارسال پیام انبوه را بر اساس پنل آموت توضیح می‌دهیم، وارد پنل کاربری‌تان شوید تا همراه با این مطلب با روش‌های مختلف فرستادن پیام در آموت آشنا شوید.

روش اول: چگونه برای شهر یا استان‌های مختلف اس ام اس تخفیف بفرستیم؟

در پنل کاربری ارسال امکان اس ام اس تخفیف بر اساس شهر یا استانی خاص وجود دارد. به این معنا که مثلاً شما صاحب کسب‌وکاری در استان آذربایجان شرقی و شهر شبستر هستید و قصد دارید برای کاربران شهر پیام تخفیف محصول یا خدمات ارسال کنید. کافی است وارد پنل کاربری شوید متن پیام را بنویسید و از قسمت شماره‌ها، استان آذربایجان شرقی را پیدا کنید. سپس شهر شبستر را انتخاب و گزینه شماره‌های دائمی یا اعتباری را تیک بزنید و پیام‌ را ارسال کنید. مثال گفته شده فقط برای یک منطقه جغرافیایی بود شما با استفاده از پنل آموت می‌توانید برای هر استان، شهر یا حتی محله‌ای خاص پیامک تخفیف ارسال کنید.

روش دوم: ارسال پیامک براساس کدپستی

روش دوم برای شهرهای بزرگ که مناطق پستی مختلف دارند بسیار کاربردی است. خب حالا چطور می‌توان بر اساس کدپستی پیام ارسال کرد؟ این دفعه فرض کنید صاحب کفش فروشی در شهر مشهد هستید و برای مشتریان‌ ۳۰ درصد تخفیف به مناسبت شب یلدا در نظر گرفتید. کافیست در پنل کاربری روی ارسال پیام با کدپستی کلیک کرده و متن پیام را بنویسید. سپس کدپستی منطقه موردنظر را وارد و پیام را ارسال کنید.

البته می‌توانید پیام را براساس تصادفی یا ترتیبی بودن تنظیم کنید. تصادفی یعنی به هر شماره‌ای به صورت تصادفی ارسال شود. ترتیبی نیز یعنی شما انتخاب کنید مثلاً در نوبت اول تا شماره ۵۰۰۰ پیام ارسال شود و برای نوبت دوم از شماره ۵۰۰۱ شروع شود. همچنین می‌توانید گزارش ارسال پیام‌ها را به صورت فایل از پنل دریافت کنید و بررسی‌های لازم را در خصوص ارسال شدن یا نشدن پیام انجام دهید.

روش سوم: چگونه برای محله و بر اساس نقشه اس ام اس تخفیف بفرستیم؟

فرستادن پیام براساس محله و نقشه هم روشی بسیار کاربردی است. با استفاده از روش سوم از روی نقشه کلانشهرهای ایران، محله مورد نظر را پیدا و پیام ارسال ‌کنید. برای اینکه ارسال بر اساس نقشه را بهتر درک کنید، اجازه دهید با همان مثالی که در روش دوم گفتیم ادامه دهیم. این‌بار فرض کنید مغازه کفش فروشی شما در شهر مشهد و در محدوده بلوار فرامرز عباسی است. در نظر دارید برای مخاطبان همین منطقه پیامک تخفیف ۳۰ درصدی به مناسبت شب یلدا ارسال کنید، ولی شماره کدپستی منطقه را ندارید. نگران نباشید زیرا با استفاده از امکان پیامپ (ارسال براساس نقشه) آموت به‌راحتی پیام‌ ارسال می‌شود.

از قسمت بالای صفحه آموت، روی گزینه پیامپ کلیک کنید. در صفحه باز شده نقشه‌ شهر تهران را مشاهده می‌کنید. برای انتخاب نقشه شهر مشهد ابتدا باید از کادر بالای نقشه که روی شهر تهران قرار داده شده است، شهر مشهد را انتخاب کنید. سپس نقشه را بزرگ و بلوار فرامرز عباسی پیدا کنید. به محض کلیک روی محدوده کادری برای‌تان نمایش داده می‌شود که شامل کدپستی، شماره‌های همراه اول و شماره‌های ایرانسل است. روی هر کدام که خواستید کلیک و اس ام اس تخفیفی ارسال کنید.

روش چهارم: ارسال پیام بر اساس مشاغل و اصناف

در هر حوزه‌ای که فعالیت می‌کنید، مخاطبان‌ مربوط به شغل خود را دارید. مثلاً اگر شرکت دارویی دارید مخاطب هدف شما پزشکان، متخصصان، چشم‌پزشکان، دندان‌پزشکان و … هستند. اگر شما تخفیفی برای روز پزشک در نظر گرفته باشید، برای فرستادن اس ام اس تخفیف به مشاغل گفته شده نیاز به شماره موبایل دارید. با استفاده از سامانه آموت به بانک مشاغل و اصناف در سراسر کشور دسترسی دارید و می‌توانید پیام را به مخاطبان هدف‌تان به تفکیک شغلی که دارند، اس ام اس ارسال کنید. مثلاً برای بانک شماره پزشکان متخصص جدا و برای بانک شماره دندان‌پزشکان پیام جداگانه ارسال کنید.

کلام آخر در مورد چگونگی ارسال پیامک تخفیف

در این مطلب، روش‌های مختلف برای چگونه اس ام اس تخفیف بفرستم؟ را با ارسال پیامک انبوه در سامانه آموت توضیح دادیم. توضیحات را با مثال‌های مختلف گفتیم تا بهتر هر روش را درک کنید و برای کسب‌وکاری که دارید استفاده کنید. احتمالاً متوجه شدید، که اگر در سال پیام‌های زیادی برای ارسال ندارید چه کاری انجام دهید تا به‌صرفه باشد. یا اگر از مشاغلی هستید که از بازاریابی پیامکی استفاده زیادی دارید، از چه روش‌های به‌صرفه‌ای استفاده کنید. سامانه آموت با توجه به نیاز کاربر، بسته‌های مقرون‌به‌صرفه را طراحی کرده است. به کارشناسان آموت زنگ بزنید تا به صورت رایگان مشاوره دریافت کنید و با توجه به مخاطب و بازار هدفی که دارید، هدفمند و حرفه‌ای پیام ارسال کنید.

سامانه آموت برای تبلیغاتی که باید انجام دهید!

حرفی که در ابتدای همین مقاله گفتم یادتان است؟ بازاریابی پیامکی نه‌تنها از بین نرفته است، بلکه هوشمندتر و بهینه‌تر هم شده است. یعنی از صرفه‌جویی در زمان و هزینه گرفته تا هدف قرار دادن افراد یا مناطق خاص، همگی از مزایای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه هستند. اگر شما هم می‌خواهید این روش تبلیغاتی را امتحان کنید، برای دریافت فوری پنل و ثبت‌نام به بروید و اطلاعاتتان را وارد کنید تا همکاران ما با شما تماس بگیرند. اگر هم تجربه‌ای در زمینه ارسال پیامک تبلیغاتی دارید، با ما در میان بگذارید.

پیامک انبوه چیست؟ آیا ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه بهترین گزینه است؟

در پاسخ به سوال پیامک انبوه چیست باید گفت پیامک انبوه یک روش بسیار کارآمد برای ارسال پیامک به تعداد زیادی از افراد است. اگر شما بخواهید فروشتان را به سرعت افزایش دهید، یا یک اطلاعیه مهم تبلیغاتی و انتخاباتی را به سریع ترین شکل ممکن اطلاع رسانی کنید، بدون شک ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه یکی از گزینه‌های شما خواهد بود. روزانه تعداد خیلی زیادی پیامک تبلیغاتی برای من و شما ارسال می‌شود، خیلی از افراد می‌گویند پیامک تبلیغاتی جواب نمی‌دهد، پس چرا از تعداد پیامک‌های تبلیغاتی کم نمی‌شود؟ اما در واقع اگر فقط یک بار از تبلیغات پیامکی انبوه (اصولی) استفاده کرده باشید، از نتایج آن شگفت زده خواهید شد.

از طرفی هزینه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه در مقایسه با سایر روش‌ها بسیار کمتر است و برای کسب و کارهای کوچک با بودجه کم و استارتاپ ها نیز بهترین گزینه محصوب می‌شود. شما می‌توانید تعرفه ارسال پیامک تبلیغاتی را در صفحه ملاحظه نمایید. با مقایسه ساده بین ارسال پیامک تبلیغاتی و سایر روش ها متوجه می شود که این روش هزینه بسیار پایین تری دارد.

نحوه ارسال اس ام اس انبوه؛ چگونه اس ام اس تبلیغاتی بفرستیم؟

بعضی از مشتریان ما فکر می‌کنند که برای ارسال پیامک انبوه باید به مخابرات یا پیشخوان دولت مراجعه کنند، حتی خیلی افراد در اینترنت به دنبال هستند و تصور می‌کنند که مخابرات پنل پیامکی ارائه می‌دهد. اجازه دهید خیالتان را راحت کنم برای ارسال پیامک انبوه نیازی به مراجعه به مخابرات و دفتر پیشخوان دولت نیست و همچنین شما به سخت افزار مخابراتی یا مودم سیمکارتی (GSM MODEM) برای ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه نیاز ندارید. تنها کاری که لازم است برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه انجام دهید خرید پنل اس ام اس است. که در ادامه بیشتر در مورد آن توضیح خواهیم داد.

ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه با استفاده از پنل اس ام اس

پنل اس ام اس یک نرم افزار اینترنتی و تحت وب است که قابلیت ارسال اس ام اس تبلیغاتی را برای شما فراهم می‌کند.. شما با خرید پنل پیامکی می‌توانید پیامک تبلیغاتی خود را ارسال کنید. اما این تنها قابلیت پنل اس ام اس نیست. یک پنل اس ام اس امکانات بسیار جذابی را برای شما فراهم می‌کند که ارسا پیامک تبلیغاتی انبوه تنها یکی از آن‌ها است. ما قبلاً در یک مقاله به صورت مفصل در مورد پنل اس ام اس صحبت کرده‌ایم اگر دوست دارید در مورد پنل اس ام اس اطلاعات بیشتری داشته باشید مقاله  را مطالعه نمایید.

بانک شماره موبایل را از کجا تهیه کنم؟ پیش نیاز ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه

در قدم بعدی، شما برای ارسال پیامک تبلیغاتی انبوه به بانک شماره موبایل نیاز دارید. بانک شماره موبایل استان و شهرها به صورت طبقه‌بندی شده در سامانه پیامکی وجود دارد، اگر شما می‌خواهید به افرادی که در تهران و پیش شماره موبایل انها 09121xxx (اصطلاحاً کد 1) هستند پیامک ارسال کنید نیازی نیست که شما شماره موبایل این افراد را جداگانه تهیه کنید. (اکثر) سامانه پیام کوتاه خودشان بانک شماره موبایل را به صورت تفکیک شده و طبقه‌بندی شده در اختیار شما قرار می‌دهند تا شما بتوانید به سادگی بازاریابی پیامکی را انجام دهید.

در واقع یکی از مهمترین ویژگی‌های سامانه پیامک بانک شماره موبایل بروز است که شما بتوانید به مخاطبان پیامک ارسال کنید و درگیر پیداکردن شماره موبایل نباشید. پس برای اینکه بتوانید پیامک انبوه بفرستید باید ابتدا به فکر  باشید.

نحوه ارسال اس ام اس تبلیغاتی انبوه به سراسر ایران و خارج از کشور

با خرید سامانه پیامکی از آموت می‌توانید به تمام استان‌ها و شهرهای ایران پیامک تبلیغاتی انبوه ارسال کنید. علاوه بر این قابلیت ارسال اسم اس انبوه به خارج از کشور نیز وجود دارد. به این ترتیب مخاطبان شما در هر جایی باشند می‌توانید به آن‌ها دسترسی پیدا کنید. در مقاله  می‌توانید اطلاعات بیشتری در این مورد به دست آورید و لیست کاملی از استان‌ها و کشورهای مختلف را مشاهده کنید.