اجتماعیکسب و کار جدید

بالشتک مهتابی کادو تولد برای دخت

عناوین این خبر پنهان کردن عناوین
1 کادو تولد برای دختر نوجوان (بهترین پیشنهادهای هدیه دادن + راهنمای خرید)

کادو تولد برای دختر نوجوان (بهترین پیشنهادهای هدیه دادن + راهنمای خرید)

کادو تولد دختر نوجوان چی بخریم؟ خرید کادو تولد برای نوجوانان نیاز بـه تیزبینی فراوانی دارد، نوجوانی دوره تحولات ذهنی و دروازه بلوغ اسـت، نوجوانان چـه دختر باشند و چـه پسر همگی یک خصوصیت مشترک دراین سن دارند: سردرگمی بخاطر سیر تحولات جسمی و ذهنی، پس باید حسابی حواستان را جمع کنید تا کادو شـما یک یادگاری ارزشمند و همیشگی باشد. با کادو ساز همراه باشید.

·         دستبند الهام بخش برای کادو دادن

بـه‌عنوان کادوی تولد یک دستبند زیبا با یک پیام الهام دهنده حک شده بر روی آن بـه همسر، خواهر یا دختر خود هدیه دهید. این دستبند نه تنها برای مچ دست ظریف او مناسب اسـت بلکه باعث تشویق او بـه جنگیدن در هنگام بروز مشکلات نیز می شود. با این هدیه بـه او خاطرجمعی می دهید کـه از حمایت بی قید و شرط شـما برخوردار اسـت و هم چنین بـه او تلقین میکنید کـه بـه خودش خاطرجمعی داشته باشد.

·         بالشتک مهتابی برای کادو دادن

یک کادوی تولد دخترانه متفاوت و البته زیبا و مطابق تکنولوژی روز. چراغ‌هاي LED درون این بالش‌ها باعث می شود کـه در تاریکی شب بدرخشد و جلوه بصری زیبا و دل‌نشینی در اتاق ایجاد کند. آباژور چهره نیز به همین اندازه جذاب خواهد بود.

·         ساعت هوشمند برای هدیه دادن

این یکی از گران‌ترین هدیه‌هاي تولد اسـت کـه مطمئناً همه ی دخترخانم‌ها ازآن خوششان می آید و تا سال‌هاي طولانی نیز برایشان ماندگار اسـت. این هدیه علاوه بر جنبه زیبایی کاربردی نیز هست.

·         عروسک‌ های پشمالوی بزرگ برای هدیه دادن

اکثر دختر خانم‌ها «نه همه ی» علاقه شدیدی بـه عروسک‌هاي پشمالو دارند. برای این دسته از دخترها هیچ هدیه گران قیمتی در جهان وجود ندارد کـه بتواند بـه اندازه این عروسک‌ها احساساتشان را تحریک کند. اگر دختری هم کـه شـما میخواهید برایش کادوی تولد بخرید علاقه‌ مند بـه عروسک هست مطمئناً یک خرس یا هر عروسک پشمالوی بزرگ دیگر وی را هیجان زده خواهد کرد.

·         دفتر خاطرات برای کادو دادن

تعداد زیادی از دخترها بـه دفتر خاطرات خود وابسته‌اند بـه ‌طوری‌کـه هیچوقت آنرا از خودشان دور نمی کنند. باور کنید یا نه او از دفتر خاطراتش با عشق و علاقه بسیار مراقبت می کند. پس اگر دختر مورد نظر شـما هم بـه نوشتن و ثبت خاطرات روزانه‌اش علاقه مند اسـت می توانید بـه‌عنوان کادوی تولد یک دفتر خاطرات با جلد چرم و یک متن عاشقانه در ابتدای آن بـه او بدهید کـه تا همیشه برایش باقی بماند؛ و هرگاه خاطره‌اي در آن می نویسد یا چشمش بـه آن می‌افتد بـه یاد شـما بیافتد.

·         اسپیکر لمسی بی‌ سیم برای هدیه دادن

اسپیکر لمسی برای کسانی کـه از درگیر شدن با سیم‌هاي در هم گره افتاده متنفرند، میتواند هدیه تولد مناسبی باشد. این‌گونه آن‌ها می توانند با خیال آسان و بدون سر و کله زدن با سیم‌ها موزیک موردعلاقه خودرا گوش دهند.

·         مونوپاد برای هدیه دادن

این یک واقعیت اثبات شده اسـت کـه دخترها « البته نه همه ی» عکس گرفتن بـه‌خصوص سلفی گرفتن را دوست دارند. پس مونوپاد میتواند یک هدیه تولد جالب و کاربردی برای این دسته از دخترها باشد تا بـه اسانی بتوانند در زاویه‌هاي مختلف از خودشان عکس بگیرند.

·         ست ساعت و کیف پول چرم برای کادو دادن

اگر بـه دنبال یک هدیه تولد شیک و زیبا برای همسر، خواهر یا دخترتان هستید، ست ساعت و کیف پول چرم میتواند گزینه مناسبی باشد کـه یقیناً هر خانمی آنرا می‌پسندد.

·         باکس شکلات برای هدیه دادن

یک باکس پر از شکلات مسلماً با مزاج هر دختری سازگار اسـت. بنابر این میشه گفت کـه این یک کادوی تولد مناسب و مقرون بـه‌صرفه برای همه ی دخترخانم‌ها اسـت.

·         کلکسیون لاک ناخن برای کادو دادن

این یک کادوی تولد لذت بخش برای دختران نوجوانی کـه عاشق لاک زدن و دیزاین ناخن‌هایشان هستند خواهد بود.

·         جاکلیدی حکاکی شده برای کادو

جاکلیدی یک گزینه مناسب برای هدیه دادن بـه هردو جنسیت دختر و پسر اسـت. برای اینکه هدیه خودتان را خاص‌تر و بـه یادماندنی تر کنید می توانید یک جمله یا کلمه خاص بر روی آن حک کنید؛ یا یک سرکلیدی بـه شکل اسم یا شماره سن او برایش بخرید.

·         مجموعه کامل لوازم آرایشی برای هدیه دادن

هر دختری نیاز بـه تعریف و تمجید از ظاهر و چهره‌اش دارد. آرایش می تواند بـه زیبایی او اضافه کند و وی را ظریف‌تر جلوه دهد. بنابر این لوازم آرایش هم یکیدیگر از هدایای مناسب برای تولد دخترهای جوان و نوجوان اسـت.

·         گلدان پر از گل برای کادو دادن

گل‌ها همیشه منعکس کننده حالات انسان‌ها هستند. از آنجایی کـه دخترها موجودات احساساتی هستند همیشه با دیدن گل‌هاي زیبا و خوشبو بـه وجد می آیند و حال و هوایشان عوض میشود. پس با کادو دادن یک گلدان پر از گل‌هاي زیبا و خوشبو در روز تولدشان خوشحالشان کنید.

·         هدفون با طرح گل برای کادو دادن

این یک هدیه تولد مناسب برای دختران نوجوانی اسـت کـه بی‌شتر وقت خودرا با گوش دادن بـه موزیک و موسیقی می‌گذرانند.

·         شارژر گوشی قابل حمل «پاوربانک» برای هدیه دادن

از آنجایی کـه امروزه همه ی مردم«خانم و آقا» وابسته بـه گوشی‌هاي خود هستند و دائماً در حال کار کردن با آن‌ هستند، مسلماً زود بـه زود نیاز بـه شارژ کردن گوشی خود پیدا میکنند. بنابر این یک شارژر قابل حمل میتواند یک کادوی تولد کارآمد و مناسبی برای هر کسی باشد.

·         بابلیس «دستگاه حالت دهنده مو» برای هدیه دادن

یک ویژگی مشترک کـه بین همه ی دخترها وجوددارد این اسـت کـه همه ی آن‌ها توجه خاصی بـه مو هاي خود دارند. اکثر دخترهایی کـه مو هاي عریان دارند دوست دارند کـه موهای شان را فر کنند ودر عوض آن‌هایي کـه مو هاي فر دارند بـه دنبال راهی برای برهنه کردن مو هاي خود هستند. دستگاه حالت دهنده مو می تواند بهترین کادوی تولد برای اکثر دخترها باشد کـه بـه آن‌ها اجازه می دهد بـه‌اسانی موهای شان را حالت دهند.

·         کوله پشتی برای کادو دادن

تقریبا اکثر دخترهای نوجوان برای رفتن بـه مدرسه یا کلاس‌هاي آموزشی دیگر، از کوله پشتی برای حمل وسایلشان استفاده می کنند. بنابر این میشود گفت کـه کوله پشتی نیز جزء هدایای مناسب برای دختران در مقطع سنی نوجوانی اسـت.

·         هدیه چاپگر فوری عکس

این هدیه تولد مناسب برای دخترانی اسـت کـه علاقه فراوانی بـه عکاسی دارند. با استفاده از چاپگر بـه‌اسانی می توانند عکس‌هایي کـه با دوربین و یا تلفن همراه خود می گیرند را چاپ کنند.

·         عطر و ادکلن برای هدیه دادن

همه ی دخترخانم‌ها علاوه بر اینکه بـه ظاهرشان اهمیت زیادی میدهند؛ دوست دارند کـه همیشه بوی خوبی داشته باشند. بنابر این عطر با رایحه مورد علاقه شان یک هدیه تولد خیلی مناسب برای آن‌هاست.

·         گارد تلفن همراه برای هدیه دادن

گارد تلفن هم ازآن دسته کادوهایی اسـت کـه برای همه ی دختران در همه ی سنین مناسب اسـت.

·         پازل سفارشی برای کادو دادن

یک ایده عالی برای کادو تولد دخترانه، طراحی یک پازل سفارشی از یکی از عکس‌هاي او و دوستانش و یا یکی از عکس‌هاي خنده دار و خاطره انگیز از دوران کودکی‌اش اسـت.

·         کارت هدیه

درصورتی‌کـه سلیقه دختر مقابلتان را نمی دانید و یا اطلاع ندارید کـه در حال حاضر بـه چـه چیزی بیش‌تر از همه ی نیاز دارد بهترین کاری کـه می توانید بکنید این اسـت کـه یک کارت هدیه بـه‌عنوان کادوی تولد بـه او بدهید کـه هر چـه نیاز داشت برای خودش بخرد.

·         دمپایی روفرشی عروسکی برای کادو دادن

دخترها طبق معمولً چیزهایی را دوست دارند کـه از نظرشان جذاب باشد. حتما لازم نیست کـه یک هدیه تولد گرانقیمت بخرید کـه آن‌ها را خوشحال کنید مطمئن باشید کـه یک هدیه کوچک و ارزان اما زیبا هم میتواند آن‌ها را سر ذوق بیاورد؛ مثل همین دمپایی روفرشی‌هاي پشمالوی دوست داشتنی یا هر شی فانتزی دیگری کـه میدانید می تواند نظرش را جلب کند.

·         قاب عکس برای کادو دادن

یک ایده جالب دیگر این اسـت کـه تعدادی از جذاب‌ترین و خاطره انگیزترین عکس‌هاي دخترتان را انتخاب کنید و آن‌ها را قاب کنید. می توانید آن‌ها را در چند قاب عکس جداگانه بگذارید و یا یک قاب عکس جعبه‌اي مانند تصویر زیر تهیه کنید. از این قاب عکس میتواند برای نگه‌داری وسایل و لوازم مورد علاقه‌اش نیز استفاده کند از این رو علاوه بر جنبه زیبایی کاربردی نیز هست.

·         جعبه زیورآلات موزیکال برای هدیه دادن

تقریبا بیشتر دختران بـه زیورآلات و یا حتی بدلیجات علاقه زیادی دارند با توجه بـه این ممکن اسـت کـه زیورآلات زیادی هم در اختیار داشته باشند. بنابر این یک جعبه جواهرات موزیکال میتواند هدیه تولد دخترانه مناسبی برای آن‌ها باشد کـه جواهراتشان را در آن نگه داری کنند.

·         کفش و لباس برای کادو دادن

مناسب‌ترین هدیه تولدی کـه میشود برای هر دختری ودر هر سن و سالی گرفت لباس اسـت. اما از آنجاییکه خریدن لباس برای دختر‌ها و خانم‌ها کمی مشکل اسـت؛ بهتر اسـت کـه از قبل از سلیقه آن‌ها آگاه شوید و یا درصورت امکان با خودشان بـه خرید بروید و لباس یا کفش موردنظرشان را بعنوان هدیه تولد برایشان بخرید.

·         ماگ جادویی برای کادو دادن

اگر بـه دنبال یک هدیه تولد سرگرم کننده و متفاوت برای دختر موردنظرتان هستید؛ ماگ‌ جادویی میتواند ایده خوب و جالبی برایتان باشد. این مدل ماگ نسبت بـه حرارت حساس اسـت و وقتی کـه درون آن نوشیدنی داغ مثل چایی، قهوه و … ریخته شود رنگ و طرح آن عوض می شود؛ و وقتی کـه سرد می شود دوباره بـه حالت اول باز میگردد.

چگونه بهترین کادو تولد را تهیه کنیم؟

خرید کادوی تولد میتواند بـه یکی از سخت‌ترین کارهای سالانه تبدیل شود. بـه‌خصوص اگر کسیکه تولد اوست، از اهمیت زیادی برای شـما برخوردار باشد. این چند نکته‌ي ساده بشما کمک خواهند کرد تا از سختی انتخاب کادوی تولد کم کنید.

همه کادو گرفتن را دوست دارند

“لازم نیست چیزی بخری”، “مـن هیچی لازم ندارم” و… این ها جملاتی هستند کـه خیلی از مـا چند روز مانده بـه روز تولد دوستان و عزیزان‌مان ازآن‌ها شنیده‌ایم. حتی ممکن اسـت یک نفر از میان هر یک میلیون پیدا شود کـه چنین جمله‌اي را واقعا از ته دل گفته باشد، اما در هر صورت همان یک نفر هم از اینکه با تهیه و خرید کادوی تولد بـه یاد او بوده‌اید و اهمیتی کـه برای شـما دارد را یادآوری کرده اید، خوش‌حال خواهد شد.

کادوی تولد را به یک رویداد تبدیل کنید

تا میتوانید خلاقیت بـه خرج دهید! برای کادوگیرنده، یک تجربه بسازید. این خلاقیت ممکن اسـت در بسته ‌بندی کادو باشد، یا مثلاً ممکن اسـت بجای اینکه کادویتان را مستقیما بـه او بدهید، سرنخ‌هایي در اختیارش قرار دهید کـه در نهایت بتواند بـه محل کادوی تولد برسد. ممکن اسـت کادوی اصلی شـما بـه سادگی یک کارت هدیه باشد، اما می توانید آنرا داخل یک عروسک مخفی کنید! بـه روحیات و علایق طرف‌تان توجه داشته باشید و تمام تلاش‌تان را بکنید کـه برای او یک تجربه‌ي جذاب و بـه‌یادماندنی بسازید.

یک لیست از تمام علایق کادو گیرنده تهیه کنید

حداقل دو دقیقه‌ي کامل زمان بگذارید و هر چیزی کـه وقتی بـه او فکر می کنید در خاطرتان می آید را بنویسید؛ هر علاقه یا هر چیزی کـه وی را بـه فردی کـه هست تبدیل کرده. بعد لیستی کـه تهیه کرده اید را جلوی خودتان بگذارید و بـه این فکر کنید کـه چـه هدیه‌اي می تواند بـه موارد بیش‌تری از فهرست ربط پیدا کند.

بـه گذشته توجه کنید

بـه اتفاقاتیکه در گذشته افتاده توجه کنید، اتفاقات خوب زندگی کسیکه تولد اوست را پیدا کنید و تلاش کنید کـه آن خاطرات خوب را زنده کنید. مثلاً ممکن اسـت یک عکس قدیمی وی را خوش‌حال کند. اگر میتوانید آن عکس را در سایز بزرگ تر چاپ کنید ودر قاب بـه او هدیه دهید. اگر در بچگی همیشه یک چیز خاص می‌خواسته ودر این مورد بشما گفته، می توانید آن آرزوی کودکانه را برآورده کنید. چنین هدیه‌هایي قطعا باعث لبخند و گاهی اوقات چند قطره اشک از روی شوق خواهند شد.

از خودتان بپرسید به چه چیزی نیاز دارد

خیلی وقت‌ها ممکن اسـت در نگاه اول چیزی بـه ذهن‌تان نیاید اما اگر دقیقتر شوید و جنبه‌هاي مختلف زندگی و کار کسیکه می خواهید بـه کادوی تولد بدهید را ببینید، احتمالا خواهید توانست چیزهای مختلفی کـه طرف‌تان بـه آن‌ها نیاز دارد را پیدا کنید. از شناختی کـه از هدیه‌گیرنده دارید، نهایت استفاده را ببرید.

به او گوش دهید و از شبکه‌ های اجتماعی استفاده کنید

گاهی اوقات پاسخ دقیقا مقابل شماست. شاید کسیکه میخواهید برای او کادوی تولد بخرید، یکبار وقتی با شـما از مقابل یک مغازه می‌گذشته چیزی در ویترین دیده و بشما گفته کـه چـه‌قدر دوست دارد آنرا داشته باشد. راه دوم، استفاده از شبکه‌هاي اجتماعی‌ست. پست‌هاي اخیر وی را ببینید و بـه این توجه کنید کـه آیا بـه چیز خاصی علاقه نشان داده یا نه. اصلا ببینید در چـه موردی حرف زده. احتمالا بتوانید بـه چند ایده‌ي خوب برای یک کادوی تولد مناسب برسید.

وی را بـه خنده بیندازید

اگر کسی بـه سیب‌زمینی سرخ‌کرده علاقه دارد، یک گونی سیب‌زمینی برای او بخرید! «البته اگر آن‌قدرها بـه کتک نخوردن علاقه ندارید!» بـه دوستی کـه از رمان خواندن بدش می آید، یک کتاب‌خوان با کلی رمان ذخیره‌شده در حافظه‌اش هدیه دهید. یک کادوی تولد کـه بتواند کادوگیرنده را بخنداند، تا مدت‌هایي طولانی در ذهن او باقی خواهد ماند. فقط مواظب باشید کـه جنبۀ خنده‌دار قضیه فقط برای شـما خنده‌دار نباشد. اخلاق هدیه‌ گیرنده را حتما درنظر بگیرید. درصورت لزوم با دیگران مشورت کنید تا بتوانید کادوی تولد مناسبی تهیه کنید.

۱۳ ایده عالی کادو تولد برای دختر خانم ها که ذوق زده می شوند

خرید کادو تولد برای دختر خانم ها یکی از دغدغه هایی است که اغلب ذهن افراد را به سمت خود درگیر می کند. ایده های زیادی برای خرید کادو تولد دختران جوان و نوجوان وجود دارد و شما می توانید با تهیه کادویی مناسب و در عین حال خاص طرف مقابلتان را سورپرایز کنید.

هدیه تولد برای دختر خانم ها را بهتر است از بین کادوهایی انتخاب کنید که خاص و متفاوت هستند زیرا دختران در رده سنی های مختلف تمایل دارند کادوهایی که دریافت می کنند منحصر به فرد باشند. در مطالب قبلی لیست هدیه برای مردان و کادو تولد برای پسرها را مشاهده کردید در ادامه ۱۳ ایده برای تهیه کادو تولد دختران در رده سنی های مختلف را در اختیار شما همراهان عزیز و گرامی قرار می دهیم.

چه کادو تولد هایی دختر خانم ها را سورپرایز می کنند ؟

اغلب افراد تمایل دارند برای تولد نزدیکان و دوستان خود کادوهایی را برای آن ها تهیه کنند که سورپرایزشان نمایند از این رو ما لیستی از کادوهای خاص و منحصر به فرد را برای دختر خانم ها آماده کرده ایم.

۱. طلا هدیه ای خاص و گرانبها

یکی از انواع ایده های خاص و لاکچری برای کادو تولد خرید طلا است. اگر شما تمایل دارید هدیه تان منحصر به فرد و متفاوت باشد و طرف مقابل تان نیز از دریافت کادو به وجد بیاید بهتر است طلا را به عنوان هدیه تولد انتخاب کنید.

۲.نقره هدیه ای درخشان و جذاب

خرید نقره در درجه دوم قرار دارد و شما می توانید برای کادوی تولد از ست و یا نیم ست نقره استفاده می کنید و مطمئن باشید با دادن این هدیه به دختر خانم ها آن ها را حسابی ذوق زده می کنید.

۳.ست لوازم آرایشی

دختر خانم ها تمایل دارند در هر مکانی و مجلسی زیباتر به نظر برسند به همین دلیل است که اغلب از لوازم آرایشی استفاده می کنند و اگر طرف مقابل شما به آرایش کردن علاقه زیادی دارد بهتر است به عنوان هدیه تولد ست لوازم آرایشی را به او تقدیم کنید.

۴. ساعت مچی

ساعت مچی علاوه بر اینکه کاربردی است جنبه تزیینی نیز دارد و علاوه بر این ساعت مچی مناسب ترین کادو تولد برای دختر خانم های نوجوان و جوان است.

۵. دسته گل و یا سبد گل

برای هدیه تولد حتما نباید هدیه ای گران قیمت را در نظر بگیرید می توانید با دادن دسته گل و یا سبد گل در روز تولد دختر خانم ها آن ها را خوشحال کنید همچنین می توانید در کنار هر هدیه تولدی که تهیه کرده اید از دسته گل و یا سبد گل نیز استفاده کنید ولی دسته گل نیز به تنهایی هدیه ای مناسب و خاص است.

۶.ادکلن و عطر

عطر و ادکلن هدیه ای مناسب برای همه سلیقه ها و سنین است. در هنگام خرید ادکلن و یا عطر برای هر فردی باید به سلیقه شخصی او نیز توجه کنید و بدانید که او به عطر و ادکلن های خنک علاقه مند است و یا گرم. بهترین ایده این است که همان عطر و یا ادکلنی را برای طرف مقابل تان خرید کنید که همیشه از آن استفاده می کند.

۷. عروسک خرسی و عروسک های فانتزی

عروسک خرسی و عروسک های فانتزی از انواع هدیه های مخصوص ولنتاین هستند و شما می توانید در روز تولد دختر خانم ها عروسک و یا عروسک های خرسی را به آن ها هدیه بدهید. این هدیه برای دختر بچه ها و دختر خانم هایی که کودک درونشان فعال است مناسب می باشد.

۸. فناوری جدید

با توجه به بودجه و نیاز طرف مقابل تان می توانید به عنوان هدیه تولد برای او موبایل و تبلت و لپتاپ و یا پاور بانک را تهیه کنید و این هدایا برای دختران جوان و نوجوان جذاب هستند.

۹. روسری و شال

روسری و شال از مناسب ترین انواع هدیه تولد برای دختر خانم هستند. در هنگام خرید شال و روسری بهتر است سلیقه شخص مقابل تان را هم در نظر بگیرید.

۱۰. عینک آفتابی

عینک آفتابی مناسب ترین هدیه تولد برای دختر خانم ها است و این نوع هدیه جنبه زیبایی و مد دارد. توجه داشته باشید که در هنگام خرید عینک آفتابی باید از استاندارد بودن آن مطمئن شوید زیرا عینک های آفتابی غیر استاندارد برای چشم ها ضرر دارند.

۱۱. دوربین عکاسی

خیلی از دختر خانوم ها به عکاسی علاقمند هستند، از این رو دوربین عکاسی می تواند انتخابی عالی برای هدیه تولد آنها باشد. بسیاری از آنها ممکن است عکاسی را به صورت حرفه ای دنبال کنند که در این صورت به یک دوربین دیجیتال حرفه ای نیاز خواهند داشت، حال اگر شخص مورد نظرتان تنها از عکس گرفتن لذت می برد و هدفش ثبت لحظه ها و چسپاندن آن به در و دیوار و یخچال منزل است، می توانید به وی یک دوربین عکاسی چاپ سریع هدیه دهید.

همچنین درصورتی که علاقمند به گرفتن سلفی بوده و عاشق عکاسی با موبایل می باشد، می توانید یک حلقه نور مخصوص موبایل به وی هدیه کنید که با نصب آن روی موبایل، عکس ها از کیفیت بهتری برخوردار خواهند شد.

۱۲. ماگ و قمقه

استفاده از دمنوش ها و نوشیدنی های داغ و خوشمزه در هوای سرد زمستان بسیار پرطرفدار می باشند، همچنین در گرمای تابستان نوشیدنی های خنک از میوه های طبیعی واقعا می چسبد، از این رو استفاده از یک بطری کوچک، زیبا و قابل حمل ضرورت زیادی پیدا می کند، ضمن اینکه این ظروف باید قادر به حفظ دمای داخل ظرف بوده و دارای درب ایمن باشند.

حال خرید فلاسک دمنوش برای کادوی تولد دختر خانوم هایی که به نوشیدن دمنوش و چای علاقه زیادی دارند، پیشنهاد جذابی است تا با استفاده از آنها علاوه بر دم کشیدن چای و دمنوش داخل آن ، نوشیدنی در تمام طول روز نیز گرم خواهد ماند، از ماگ ها و قمقمه های اسپرت نیز برای نگهداری نوشیدنی های مختلف می توان استفاده کرد و لذت برد.

۱۳. بالشتک مهتابی

در صورتی که به دنبال یک کادوی شیک و جذاب دخترانه هستید، امروزه با پیشرفت تکنولوزی، استفاده از وسایل دیجیتال نیز کاربرد زیادی پیدا کرده است، یکی از هدایای جالب برای دختران، خرید یک بالشتک مهتابی است که وجود چراغ های LED کار شده در داخل بالشتک ها موجب می شود تا این بالشت ها در تاریکی بدرخشند و در نتیجه جلوه بصری بسیار زیبا و دلنشینی در اتاق خواب ایجاد شود.