علمی و پزشکیکسب و کار جدید

رفع تبخال تناسلی در سه دقیقه در اصفهان

درمان سریع تبخال تناسلی + تشخیص تبخال تناسلی زنان و مردان

یکی از دغدغه‌های بسیاری از افراد بخصوص خانم‌ها، درمان سریع تبخال تناسلی است. تبخال تناسلی از جمله بیماری‌های مقاربتی است که بسیاری از افراد آن را با زگیل تناسلی اشتباه می‌گیرند. تبخال تناسلی از طریق رابطه‌ی جنسی انتقال می‌یابد که باعث ایجاد ضایعاتی تاولی شکل بر روی پوست می‌شود. عاملی که باعث ایجاد این بیماری می‌شود، ویروس هرپس سیمپلکس است که دو نوع می‌باشند.

این ویروس در مدت زمان بسیار کمی با شرایط سازگار می‌شود؛ به همین دلیل مقابله با آن بسیار سخت است. بنابراین سعی داریم با افزایش اطلاعات خود در زمینه علائم تبخال تناسلی، از گسترش آن جلوگیری کنیم. درمان تبخال تناسلی و درمان زگیل تناسلی در اصفهان توسط پزشکان متخصص انجام می‌شود.

آنتی بیوتیک برای درمان تبخال تناسلی | آیا تبخال تناسلی خطرناک است | از کجا بفهمیم تبخال تناسلی داریم

درمان تبخال تناسلی

برای شروع روند درمان باید وضعیت جسمی بیمار بررسی شود. اگر ویروس به صورت تاول بر روی پوست مشاهده شود، درمان دارویی پاسخگو است. استفاده از داروهای تجویز شده در بهبود تاول و تسکین درد موثر می‌باشد. برای درمان سریع تبخال تناسلی می‌توان از روش‌های مختلفی مانند سرما درمانی زگیل ناحیه تناسلی یا درمانهای دارویی استفاده کرد. برخی از این روش‌ها عبارتند از:

پماد برای تبخال تناسلی

پمادهای بسیاری برای درمان و کنترل این بیماری وجود دارد. یکی از آنها پماد آسیکلوویر Acyclovirاست که طبق تشخیص و دستور پزشک استفاده می‌شود. پمادها ممکن است در مراحل اولیه بیماری و در هنگام عود بر روی زخم‌ها قرار داده شوند.

درمان سریع تبخال تناسلی با دارو

بسیاری از بیماران درخواست داروی درمان سریع تبخال تناسلی را از پرشک خود دارند. باید بدانید که مصرف دارو برای درمان، نیاز به صبر زیادی دارد تا بتوانید نتیجه را مشاهده کنید. برای درمان به روش دارویی، باید از داروهای ضدویروسی استفاده کرد که میزان شیوع ویروس و فرآیند تکثیر را کاهش دهد. این داروها شامل Acyclovir ، Famciclovir، Valacyclovir و … می‌باشد که با استعمال سریع و به موقع، از انتقال این ویروس به شریک جنسی شما جلوگیری می‌شود.

این داروها براساس شدت بیماری و نوع ویروس توسط پزشک متخصص تجویز می‌شود. یکی از روش‌های دیگر که ممکن است توسط پزشک تجویز شود، لیزر است. علاوه بر لیزر تبخال، لیزر زگیل تناسلی اصفهان از جمله‌ روش‌های درمانی وپرکاربرد در این شهر است.

آمپول تبخال تناسلی

برای این بیماری آمپول‌هایی که باعث کاهش درد و خارش می‌شوند به بیمار تزریق می‌شوند. متاسفانه بر خلاف زگیل تناسلی، هنوز واکسنی برای پیشگیری و درمان این عارضه کشف نشده است. درصورتی که درمان زگیل در اصفهان با استفاده از واکسن گارداسیل انجام می‌شود.

درمان سریع تبخال تناسلی طب سنتی

علاوه بر داروهای شیمیایی، روش طب سنتی از راه‌های درمان فوری تبخال تناسلی می‌باشد. در این روش با تغییر در رژیم غذایی، سبک زندگی و استفاده از داروهای گیاهی به روند بهبود کمک می‌کند. متخصصان طب سنتی با تجویز گیاهان دارویی، باعث تقویت سیستم ایمنی بدن نیز می‌شود. درنتیجه سیستم دفاعی، ویروس‌های بدن و ضایعات موجود بر روی پوست را از بین می‌برند.

درمان سریع تبخال تناسلی با عنبر نسارا

از عنبر نسارا برای درمان عفونت‌های داخلی و خارجی استفاده می‌شود. دود دادن عنبرنسارا در محیط‌های بسته اثر میکروب‌کشی بسیار قوی دارد. دود این ماده باعث از بین رفتن عفونت‌های ناشی از تبخال تناسلی و در نتیجه باعث خشک شدن آن نیز می‌شود.

درمان سریع تبخال تناسلی زنان

تبخال تناسلی از دومین بیماری‌های مقاربتی که در میان خانم‌ها بیشتر از آقایان دیده می‌شود. تبخال تناسلی در خانم‌ها در نواحی مختلفی مانند گردنه‌ی رحم، ناحیه اطراف واژن، دهان و … ایجاد می‌شود. برای درمان فوری تبخال تناسلی باید لباس‌های نخی و آزاد بپوشید. همچنین می‌توانید نواحی زخم را روزانه حداقل دوبار با آب گرم و نمک بشویید.

درمان سریع تبخال تناسلی مردان

ایجاد این بیماری در مردان بسیار کمتر از زنان دیده می‌شود. معمولا در آقایان در نواحی آلت تناسلی و کیسه‌ی بیضه به وجود می‌آید. درصورت احساس درد، سوزش و خارش می‌توانید از داروهای تسکین‌دهنده مانند استامینوفن، ایبوپروفن و آسپرین استفاده کنید.

درمان سریع تبخال تناسلی در بارداری

خانم‌های بارداری که برای اولین بار به این عارضه دچار می‌شوند، امکان آلوده شدن جنین بسیار بالا است؛ زیرا امکان تولید آنتی بادی وجود ندارد. ممکن است در هنگام زایمان، نوزاد دچار عفونت شود که باعث آسیب به مغز و چشم فرزند شما می‌شود. در چنین وضعیتی خانم‌های باردار باید سریعا به پزشک متخصص مراجعه کنند تا از بروز خطرات احتمالی پیشگیری شود.