اقتصادیکسب و کار جدید

مشخصات فنی وزن لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

لوله مانیسمان رده‌های مختلفی دارد که لوله رده ۴۰ از پر فروش ترین آنهاست. لوله های مانیسمان رده ۲۰ و رده ۸۰ نیز از موارد پر مصرف در ایران به شمار می روند از کارخانه لوله سیاه اهواز یا لوله مانیسمان چینی وارد بازار لوله و اتصالات ایران می گردد.

لوله مانیسمان اهواز طبق استاندارد های ASTM A106 , APIL 5L , ASTM A53 , با آلیاژ جنس کربن استیل تولید می شود و روش تولید و ساخت آن مشابه استانداردهای جهانی است. شرکت نورد و لوله اهواز برای تولید انواع لوله های سیاه، لوله های گالوانیزه و … در سال ۱۳۴۶ تاسیس و مدتی بعد به بهره برداری رسیده است.شرکت نورد و لوله اهواز دارای ۳کارخانه پوشش دهی لوله و ۴ کارخانه تولید لوله می باشد که این کارخانه ها انواع لوله های فلزی را از سایز ۱ الی ۶ تولید می کنند.

مشخصات فنی لوله مانیسمان رده ۴۰

این رده از لوله برای برج ها و تجهیزات آتش نشانی کاربرد دارد که باید گفت چون لوله های بدون درز مقاومت بالایی دارند کارایی آنها بیشتر است و از آنها در صنایع دارویی و غذایی استفاده می کنند. لوله مانیسمان رده ۴۰ نسبت به لوله مانیسمان سبک ضخامت بیشتری دارد و در صنایع حساس که به لوله قوی نیاز است استفاده می شود.

لوله مانیسمان رده ۴۰ در صنایع نفت ، گاز ، پتروشیمی ، نیروگاه های حرارتی یا سیکل ترکیبی بیشترین کاربرد را دارد. در صورت نیاز لوله مانیسمان رده ۴۰ را بعد از بازرسی کردن، به روش سرد یا گرم گالوانیزه می کنند. فروش لوله مانیسمان رده ۴۰ از دیگر لوله های مانیسمان بیشتر است.

قیمت روز لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

عوامل مختلفی بر روی قیمت لوله مانیسمان تاثیرگذارند.

به طور مثال قیمت لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز به عواملی همچون: برند شرکت تولید کننده، کشور سازنده، کیفیت مواد مورد استفاده در تولید آن، درصد خلوص فولاد، مقاومت مکانیکی، مقاومت شیمیایی، و بسیاری از عوامل دیگر بستگی دارد. توجه داشته باشید که هر محصولی که توسط برند و یا شرکت معتبری ساخته می‌شود، همراه با شناسنانه محصول، به بازار عرضه می‌شود.

لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

لوله مانیسمان از جمله تجهیزات لوله کشی بدون درز و همه کاره است که در رده های مختلف تولید می شود و کاربردهای متنوعی دارد. مقاومت بسیار بالای این لوله ها سبب محبوبیت آنها در اجرای پروژه های مختلف شده است.

جنس لوله های مانیسمان از کربن استیل یا فولادی، استنلس استیل یا فولاد آلیاژی است. لوله مانیسمان هیچ درز جوشی روی سطوح خود ندارد و هیچ گونه جوشکاری احتیاج ندارد. لوله های دایره ای مانیسمان، حجم بیشتری از سیالات را انتقال می دهند و در شکل های چهارگوش یا مستطیل هم تولید می شوند.

این لوله های مانیسمان رده ۴۰ اهواز در دامنه وسیعی از امور و پروژه های فنی مهندسی مورد استفاده قرار میگیرند. به دلیل اینکه از مواد غیر مخرب و غیر سمی درست می شوند کاملاً متناسب با محیط زیست هستند.

لیست قیمت لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

جدیدترین لیست قیمت لوله‌های مانیسمان رده ۴۰ اهواز
ردیف سایز قیمت (ریال)
۱ ۲/۱ ——
۲ ۴/۳ ——
۳ ۱ ۸.۵۰۰.۰۰۰
۴ ۴/۱۱ ۱۱.۸۰۰.۰۰۰
۵ ۲/۱۱ ۱۴.۰۰۰.۰۰۰
۶ ۲ ۱۸.۲۰۰.۰۰۰
۷ ۲/۲۱ ۲۷.۵۰۰.۰۰۰
۸ ۳ ۳۵.۳۰۰.۰۰۰
۹ ۴ ۴۸.۳۰۰.۰۰۰
۱۰ ۵ ۷۸.۰۰۰.۰۰۰
۱۱ ۶ ۱۱۲.۰۰۰.۰۰۰

معرفی لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

لوله های مانیسمان رده ۴۰ اهواز، لوله های بدون درزی هستند که طی یک فرآیند صنعتی ساخته و تولید می شوند. این فرآیند شامل قرار گیری شمش فولادی در کوره اجاق دوار، سپس سوراخ کاری، عبور از غلتک نورد، آنیلینگ، تاب گیری، خنک کاری، برش کاری، مجددا تاب گیری، کونیک کاری و در نهایت تولید لوله مانیسمان است.

اندازه این لوله ها بین ۱ تا ۱۲ اینچ و ضخامت آنها از ۲ تا ۱۰ میلی متر است. لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز مقاومت بالایی در برابر خورندگی دارد و دارای مقاومت مکانیکی بسیار خوبی نیز می باشد. به همین دلیل فشار بسیار بالایی را می تواند تحمل کند. دیواره لوله های مانیسمان رده ۴۰ ضخیم است و مقاومت حرارت بالایی دارند.

لیست قیمت لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز به برند، ضخامت لوله، طول آن، کاربری لوله، مقدار استحکام، شرایط انتقال و … بستگی دارد. با این حال، قیمت متریال اولیه تولید این لوله ها بطور لحظه ای در حال تغییر است. تنها یک مورد استیل استنلس استیل دائما متغیر می باشد.

بنابراین برای دریافت این لیست قیمت حتما با ما تماس بگیرید تا در اسرع وقت پاسخگوی شما باشیم. قیمت لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز براساس اندازه و سایز آن مانند ۲/۱ ۴/۳ ، ۱ ، ۴/۱ اینچ ، قیمت لوله مانیسمان سایز ۲ اینچ رده ۴۰ ، سایز ۳ اینچ، سایز ۵ اینچ ، ۶ اینچ ، ۸ اینچ، لوله مانیسمان سایز ۱۲ اینچ رده ۴۰ اهواز و …. مشخص می شود.

تنها با یک تماس از این قیمت ها آگاه خواهید شد. این قیمت به طور مثال شاخه ای می باشد، قیمت برای هر شاخه ۶ متری کاملاً مشخص می باشد. جدیدترین قیمت های لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز تنها با یک تماس با کارشناسان ما در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

خرید لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

خرید این محصول چه شرایطی دارد؟ باید توجه داشت، در استفاده از لوله های مانیسمان نیاز به اتصالات مخصوص است که بر طبق استاندارد ASME B16.9 ساخته می شود. این اتصالات می تواند در دسته زانویی 90 درجه یا 45 درجه، سه راهی نامساوی، سه راهی مساوی و تبدیل صاف، تبدیل کج، کپ، مهره ماسوره، بوشن، سر دنده و … است.

شرایط خرید این تجهیزات با یکدیگر متفاوتند بنابراین در مرحله بعد جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط خرید لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز با ما تماس بگیرید. در اسرع وقت تمامی اطلاعات و شرایط پرداخت و انتخاب محصول مورد نظر را دریافت خواهید کرد.

انواع اندازه ها جهت خرید لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

  • لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز با سایز ۱.۲ اینچ، ضخامت ۲.۵ وزن ۷.۵
  • لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز با سایز ۳.۴ اینچ ضخامت ۲.۵ وزن ۹.۵ و سایز های ۱، ۱۱.۴، ۱۱.۲، ۲ ، ۲۱.۲، ۳، ۴، ۵، ۶، ۸ اینچ را می توانید در کمترین زمان ممکن خرید نمایید.
  • کاربرد لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز
  • این لوله ها در موارد تولیدی، صنایع مختلف، تجاری و عمومی مورد مصرف قرار میگیرند. لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز در صنایع پالایشگاهی، انتقال نفت و گاز، سیستم های اطفاء حریق و آتشنشانی، مبدل های حرارتی، سیلندرهای هیدرولیکی، دیگ های بخار و دیگر صنایع همچون خودروسازی، درعملیاتی همچون جوشکاری، فلنجینگ، خمش مورد استفاده قرار میگیرد. آنچه بر کاهش وزن این لوله ها موثر است، مقاومت خمشی و پیچشی زیاد آنهاست.

مزایای استفاده از لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

    یکی از مهمترین مزایای این لوله ها، استحکام و مقاومت بالای آنها می باشد. مقاومت در برابر فشار بالا نیز از دیگر ویژگی های خوب این نوع از لوله ها است. لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز در مواردی که نیاز به تحمل حداکثر دما وجود دارد استفاده می شود و در مقابل بخارداغ، ذوب، آلاینده های محیطی و … مقاومت خیلی خوبی دارند.

    کیفیت این لوله ها بسیار بالا است و در تولید آنها از استانداردهای صنعتی و معتبر بهره برداری می شود. بدون درز بودن این لوله ها از بهترین مزایای آنها است. مقاومت بسیار بالایی در برابر مواد خورنده ای مانند نمک، اسید، قلیایی و غیره دارند.

    برای طیف گسترده ای از موارد مهندسی و فنی مناسب است. طول عمر بالایی دارند و آسیبی به محیط زیست نمی زنند. قابلیت اطمینان بالا و شکل پذیری مناسبی دارند.

خدمات پس از فروش لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز

چنانچه برای اجرای پروژه های ساخت و ساز خود در ساختمان های بلند و تجهیز موارد خطوط آتشنشانی نیاز به خرید لوله مانیسمان داشتید، حتما مشخصات کامل این لوله ها را از اینجا دریافت کنید. اما آنچه ما را از باقی فروشگاه های معتبر مجزا می سازد، خدمات پس از فروش محصولات ارائه شده می باشد.

بزرگترین دارایی ما رضایت مشتری از خرید و محصول خریداری شده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر در زمینه نحوه ارائه خدمات پس از فروش لوله مانیسمان رده ۴۰ اهواز حتما با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان ما بهره مند شوید.

آتوسا خوش خواهد

من آتوسا، خبرنگاری که تعهدی عمیق به خدمت به مردم دارم. در این سایت، با تمرکز بر مسائل مهم اجتماعی و اقتصادی، تلاش می‌کنم تا صدای گروه‌ه‌های نادیده گرفته شده را به گوش شما برسانم و برای ایجاد عدالت و برابری در جامعه تلاش کنم.