فرهنگ و هنرکسب و کار جدید

بهترین هدیه صنایع دستی

ایده های جذاب برای خرید ست هدیه و کادویی صنایع دستی

 هدیه دادن پیشینه‌ای به قدمت بشریت دارد و از همان گذشته‌ی دور، کاری نیکو، پسندیده و برای استحکام روابط متقابل بین فرد یا افراد بوده است به گونه‌ای که افراد با دادن هدیه قصد داشتند حسن نیت خود را نشان دهند. این دسته از روابط، میان مخاطب و فروشنده نیز برقرار است. مسلما دریافت هدیه برای همه‌ی ما خوشایند است؛

از این رو یکی از راه‌های بسیار موفق وموثر برای موسسات، استفاده از هدایای سازمانی و تبلیغاتی لوکس و یا حتی هدیه‌های تبلیغاتی نمایشگاهی برای جذب مشتری است. هدیه تبلیغاتی همانگونه که از نامش مشخص است، از آن گونه هدایاست که نام تجاری شرکت روی آن حک شده و موسسه قصد دارد با هدیه دادن آن محصول، یادی نیکو از خویش در ذهن مخاطب ماندگار سازد و حسن نیت خود را نشان دهد.

مجموعه ما تلاش دارد با حذف واسطه ها، خلاقیت در بسته بندی و ارائه بسته های کاربردی از صنایع دستی ایرانی، هنر زیبای ایران زمین را با بهترین کیفیت و حداقل قیمت در اختیار هنر دوستان داخلی و خارجی قرار دهد. صنایع دستی یکی از بهترین انتخاب ها برای هدایای تبلیغاتی و هدایای سازمانی شماست. با خرید صنایع دستی بعنوان هدیه سازمانی، توجه شرکت و سازمان خود به فرهنگ و هنر ایران زمین را نشان دهید. با ما همراه باشید.

ست فانوس و سفره قلمکار و دیوان حافظ

ست فانوس و سفره قلمکار و دیوان حافظ یک هدیه ارزان برای هدایای سازمانی و تبلیغاتی نوروزی است که در آن می توان چهار اثر تولیدی از هنرهای شیشه گری، قلمکار، کتاب سازی و کتاب آرایی و همچنین هنر سفالگری را مشاهده کرد. در واقع این ست نمایانگر هنر و ادب ایرانی است. فانوس این اثر هنری، از شیشه و فلز ساخته شده و بر روی بدنه آن می توان نقش‌مایه هایی از هنر نقاشی روی شیشه را مشاهده کرد. سفره یا رومیزی قلمکار یکی دیگر از محصولات این ست هنری است که کار هنرمندان قلمکار استان اصفهان می باشد و جنس این رومیزی یا سفره نیز از نخ پنبه ای و دیگر متریال های سنتی است. در این ست یک انار سفالی به همراه دیوان ارزشمند حضرت حافظ قرار دارد.

دیوان حافظ با جلد و قاب چرمی ساخته شده است و ارزش این دیوان ارزشمند را چندین برابر کرده است. این ست ارزشمند برای اجرای دکور در منزل، برگزاری مراسمی مثل شب یلدا، تحویل سال و غیره کاربرد دارد. در نهایت این ست ارزشمند درون یک جعبه مقوایی با طراحی شیک به شما عزیزان عرضه می شود. بخصوص، اگر به دنبال هدیه شب یلدا هستید، این ست هدیه صنایع دستی، گزینه ی بسیار مناسبی است.

 گلدان نقاشی زیر لعابی (گل آویز)

گلدان نقاشی زیر لعابی یک هدیه صنایع دستی ارزان و البته شیک و کاربردی است که از آن می توان برای موارد تزئینی مختلف استفاده کرد. استفاده از گلدان های آویزی به این شکل در تاریخ ایران باستان رواج داشته و می توان رد پای آنها را در انواع فرش ها و دیوارنگاره های تاریخی مشاهده کرد. این گلدان آویزی از جنس سفال لعاب دیده است که بر روی آن نقاشی هایی به سبک نقاشی های دوران تیموری و صفوی نقش بسته مشاهده کرد. این گلدان زیبا در مجموعه دوراونتاش در درون یک جعبه با تصویری از مینیاتورهای ایرانی تقدیم شما عزیزان می شود.

 ست هدیه صنایع دستی قندان مسی و سفره قلمکار

این ست قندان مسی و سفره قلمکار در واقع یک ست هدیه صنایع دستی اقتصادی و البته با ارزش معنوی بالا است که می توان در آن جلوه ای از هنرهای چند هزارساله ایران را مشاهده کرد. قندان مسی این ست با شکل خمره ای و طرح چکشی از آثار هنرمندان زنجان به شمار می رود. در درون این قندان مسی کاملا قلع اندود شده و ضمن زیبایی بیشتر، بدنه این قندان را در برابر شرایط استفاده و طول زمان حفظ می کند.

همانطور که در تصویر مشاهده می کند در کنار این قندان زیبا یک سفره یا رومیزی قلمکار با طرح بته جقه که از طرح های اصیل و چند هزار ساله ایرانی است وجود دارد. از این سفره می توان برای موارد مختلف کاربردی و تزیینی استفاده کرد. این ست دو تکه در درون یک جعبه با نقشی از مینیاتورهای ایرانی قرار دارد و شما می توانید از  دوراونتاش آن را تهیه نمایید.

گلدان سفال با جعبه ترمه

گلدان سفال با جعبه ترمه یک اثر هنری است که در آن می توان جلوه ای از هنر میناکاری بر روی سفال را مشاهده کرد. هنر میناکاری بر روی سفال به این سبک از دوران صفویه و قاجاریه به نوعی عمومیت یافت و از  از رنگ آمیزی و نقش مایه های این گلدان تزیینی و کاربردی می توان، ردپای هنر آن دوران را مشاهده کرد. گلدان سفال با یک جعبه ترمه دست ساز کاملا زیبا تقدیم می شود که از این جعبه به صورت جداگانه نیز برای موارد مثل نگهداری جواهرات و اشیاء قیمتی و همچنین  ارزشمند استفاده کرد. شما می توانید با خرید گلدان سفال با جعبه ترمه از مجموع دوراونتاش، آن را با پلاک اختصاصی نیز سفارش دهید.

 ست هدیه بشقاب سفال با سفره قلمکار

همدان قطب سفال دنیا می باشد و بشقاب سفال این ست، کار دست هنرمندان این منطقه بوده و رویه آن با هنر میناکاری روی سفال تزیین شده است. این بشقاب علاوه بر کاربرد تزیینی دارای کاربرد عمومی نیز می باشد. در کنار این بشقاب زیبا یک سفره یا رومیزی زیبای قلمکار نیز وجود دارد که کار دست هنرمندان اصفهانی است. نقش این سفره از نقوش سنتی قلمکار به شمار می رود که محبوبیت بالایی دارد. این دو محصول هنری ارزشمند با جعبه هارد باکس زیبا و طرح خاتم گزینه مناسبی برای ارائه یک هدیه تبلیغاتی ارزان و با ارزش می باشند. شما می توانید از سراسر کشور این ست زیبا را از دوراونتاش سفارش دهید.

چراغ فانوس میناکاری سفال

فانوس یکی از ابزار بسیار کاربردی در طول تاریخ بوده و در بین مردم ایران علاوه بر یک ابزار کاربردی، اعتقادات مقدسی نیز درباره آن وجود داشته و به همین دلیل همواره تزییناتی بر روی این کالا و ابزار انجام گرفته و چراغ فانوس این فروش نیز تحت تاثیر این اندیشه تهیه شده است. بدنه این فانوس از جنس سفال آمیخته با هنر میناکاری، اثر دست هنرمندان همدانی است و کاسه یا حبابی آن نیز از شیشه دست ساز است. این فانوس جنبه تزیینی و کاربردی دارد و ما در آن را با یک جعبه مقوایی منقش به هندسه و نقوش باستانی ایران به شما عرضه می کنیم تا بتوانید از آن به عنوان یک هدیه صنایع دستی ارزان و با ارزش استفاده کنید.

هدیه صنایع دستی ترمه افشاری در بسته بندی نفیس

ترمه یکی از منسوجات محبوب ایرانی است که عمدتا برای تزیین و استفاده های کاربردی تهیه می شود و یکی از انواع محبوب آن ترمه افشاری است. ترمه افشاری این فروش یک کالای سنتی کاملا با ارزش است که با طرح معروف و کلی لچک و ترنج تولید شده و متریال کلی آن اعم از تار و پود و همچنین رنگرزی و دوخت از نوع سنتی می باشند. این ترمه زیبای ابریشم نما در یک جعبه هارد باکس زیبا و طرح مینا از  مجموعه دوراونتاش قابلیت خرید دارد.

هدیه گلدان میناکاری با بسته بندی نفیس

میناکاری روی مس یکی از هنرهای محبوبی است که ریشه در تاریخ ایران دارد و به همین دلیل امروزه آثار تولیدی از این هنر محبوبیت زیادی دارد. گلدان میناکاری این فروش از جنس مس می باشد و بر روی بدنه آن می توان اوج هنر میناکاری هنرمندان اصفهانی را مشاهده کرد. این گلدان با کیفیت جنبه تزیینی و کاربردی دارد و شما می توانید از آن را به عنوان یک هدیه صنایع دستی ارزان و با ارزش خریداری کنید. ما در دوراونتاش این گلدان میناکاری را در جعبه هارد باکس مدل سخن عشق تقدیم شما عزیزان می کنیم.

ست بشقاب مینا و کتاب حافظ

این ست زیبا هدیه ای از جنس هنر و ادب پارسی است که در آن می توان شاهکاری هنرهای سنتی و ادبیات پارسی را مشاهده کرد. بشقاب مینای این ست از جنس سفال بوده و با نقش مایه کلی شمسه و نقش مایه های ریزتر و همچنین رنگ های سنتی ایران آذین شده است. این بشقاب زیبا به دلیل کیفیت ساخت، علاوه بر موارد تزیینی قابلیت های کاربردی نیز دارد. در کنار این بشقاب زیبا کتاب ارزشمند حضرت حافظ قرار دارد که با جلد و قاب چرمی تولید شده و طرح کلی جلد آن به صورت قاب قرآنی است. این دو اثر ارزشمند در یک جعبه هارد باکس با طرح میناکاری تقدیم شما عزیزان می شود.

ست چای خوری و قاب چوب و سفال

این ست چای خوری و قاب چوب و سفال از یک فنجان سرامیکی زیر لعاب با نقش ماهی که از نقش های سنتی و ریشه دار در آیین میترایسم است تشکیل شده است. این نقش هزاران سال است که در آثار هنری مورد استفاده قرار می گیرد. برای این فنجان سرامیکی یک زیره  قاب چوبی و سفال لعاب دیده تهیه شده که حس ایجاد پذیرایی را لذت بخش تر می کند. همچنین در این ست یک قاب کوچک کاشی نقاشی شده با طرح اسلیمی نیز وجود دارد. شما می توانید این هدیه صنایع دستی ارزان را از دوراونتاش به همراه یک جعبه مقوای هاردباکس با طرح میناکاری سفارش دهید.

ست پذیرایی مینای سفال

این ست پذیرایی مینای سفال یک هدیه صنایع دستی ارزان قیمت است که  در آن می توان کالاهایی از هنر سفالگری و دوزندگی را مشاهده کرد. در این ست پذیرایی قندان و لیوان از جنس سفال بوده و بر روی آن متن های نقش هایی با هنر میناکاری را مشاهده کرد. نقش مایه های میناکاری این دو اثر هنری از نقوش باستانی ایران و برگرفته از سبک های هنری صفوی تا قاجاری هستند.

در کنار این دو اثر هنری سفالی، دو عدد توبره یا کیسه با پارچه های سنتی ایران وجود دارد که در یکی از آنها مویز و در دیگر توت خشک وجود دارد. کل ست پذیرایی مینای سفال در یک جعبه مقوایی با طرح های سنتی ایران تقدیم شما می شود. شما عزیزان می توانید این ست ارزشمند را از دوراونتاش تهیه نمایید.

قاب سفالی نقش برجسته

قاب سفالی نقش برجسته یک هدیه صنایع دستی ارزان است که با تلفیق هنرهای تابلوسازی و سفالگری تولید شده است. هنر ساخت تابلوهای سفالی به هزاران سال قبل باز میگردد و در سده های مختلف، و تحت تاثیر سبک های هنری تغییراتی به خود دیده است. اما این قاب سفالی نقش برجسته با نقش های مختلف تولید شده و در تهیه آن کلیه اسلوب سنتی و چند هزار ساله رعایت شده اند و محصول نهایی رنگ و بویی کاملا ایرانی دارد. قاب سفالی این اثر کار دست هنرمندان همدانی است و شما می توانید آن را در سایزهای مختلف سفارش دهید. ما در دوراونتاش این قاب سفالی نقش برجسته و هدیه تبلیغاتی ارزان را در کوتاه ترین زمان ممکن به دست شما عزیزان می رسانیم.

ست پذیرایی چوب و سفال

این ست پذیرایی تلفیقی از ابزار هنری و کاربردی مختلف است که با استفاده از آنها می توان مقدمات یک پذیرایی شیک و با اصالت را انجام داد. به طور کلی این ست گلچینی از بهترین صنایع دستی ایرانی می باشد. در این ست  یک سفره یا رومیزی کوچک قلمکار با طرح بته و گل های ختایی وجود دارد که کار دست هنرمندان قلمکار اصفهانی است. یکی از جالب ترین عناصر این ست پذیرایی یک سینی پذیرایی چوبی است که کفه آن طرح کاشی های سنتی ایران است و در کنار پیاله های زیبا، یک حس سنتی و نوستالژیک خاص را در پذیرایی ها ایجاد می کند.

پیاله های این ست پذیرایی از جنس سفال و کار دست هنرمندان شهر همدان هستند. این سه پیاله لعاب دار هستند و دوراونتاش آنها را به همراه مقداری  نقل، توت خشک و کشمش عرضه می کند. این ست کلی برای اجرای دکوراسیون و مراسم سنتی مثل شب یلدا کاربرد دارد. شما می توانید این ست هدیه صنایع دستی ارزان را در داخل یک جعبه هارد باکس با طرح میناکاری از مجموعه دوراونتاش خرید نمایید.

چای نوش شیشه ای دو نفره

این ست چایخوری دو نفره یک ست پذیرایی 5 پارچه است که در آن می توان هنر دوران مختلف ایران را مشاهده کرد. استکان ها و نعلبکی های این ست با هنر شیشه گری و تزیینات آن تولید شد است و بر روی بدنه این محصولات می توان نقش مایه های سنتی را مشاهده کرد. این استکان ها به استکان های شاه عباسی معروف هستند.

فرم و شکل کلی این استکان ها و نعلبکی ها کاملا سنتی می باشد. در این ست چایخوری دو نفره یک سینی دست ساز چوبی وجود دارد، که کفه آن با طرح کاشی های سنتی ایرانی، آذین یافته و حس و حال و لذت یک پذیرایی دو نفره را چندین برابر می کند. دوراونتاش این هدیه صنایع دستی ارزان قیمت و بسیار شیک را در قالب یک جعبه مقوایی با طرح کاشی های سنتی ایران تقدیم شما عزیزان می کند.

لیوان مسی چکشی

برای تقدیم یک هدیه صنایع دستی ارزان استفاده از محصولات مسی نیز انتخاب درستی می باشد. لیوان مسی چکشی این فروش، محصولی می باشد که طرح کلی آن برگرفته از لیوان های تمدن های باستانی ایران است. این لیوان کار دست هنرمندان شهر زنجان بوده و برای ایجاد زیبایی بیشتر و کیفیت محصول درون آن قلع اندود شده تا محیط های آبی کیفیت این محصول را در طول زمان مخدوش نکنند. ما در دوراونتاش این لیوان مسی چکشی زیبا را در بسته بندی مقوایی عرضه می کنیم تا شما بتوانید از آن به عنوان یک هدیه تبلیغاتی ارزان استفاده کنید. همچنین شما می توانید در این خرید سفارش دهید تا ما در دوراونتاش لوگوی اختصاصی شما را بر بسته بندی این محصول درج نماییم.

ساک دستی قلمکار با دسته چوبی

پارچه های قلمکار استفاده های متعددی در طول تاریخ داشته اند و بهترین نمونه های این پارچه مربوط به شهر اصفهان بوده است. این ساک دستی با پارچه های قلمکار اصفهانی تولید شده و مواد اولیه آن از جنس الیاف طبیعی و رنگ های قلمکار آن نیز همه سنتی و طبیعی می باشند. این ساک دستی زیبا برای انواع کارهای روزانه کاربرد دارد و دسته های آن نیز از جنس چوب می باشد. ما در دوراونتاش شرایطی را فراهم کرده ایم تا شما در صورت انتخاب بتوانید لوگوی سازمانی خود را بر روی این محصول درج نمایید. برای خرید و کسب اطلاعات بیشتر ما در دوراونتاش پاسخگوی شما عزیزان هستیم.

کیف پالتویی چرم طبیعی با پلاک مس و فیروزه

این کیف چرمی از نمونه های با کیفیت چرم طبیعی تولید شده و دارای یک طراحی اختصاصی و زیبا می باشد. این کیف تاشو از چند قسمت جاکارتی، جای اسناد، پول و غیره تشکیل شده و قسمت داخلی آن با چرم مخملی می باشد. کار دوخت چرم این کیف با دست و چرخ و به شکل بسیار شکیلی انجام شده است.

در  روی رویه این کیف یک پلاک مسی منقش به سنگ های فیروزه نیشابور دیده می شود و این پلاک به وسیله پلی استر پوشش داده شده تا در شرایط مختلف استفاده تغییر رنگ ندهد. شما می توانید این کیف پالتویی چرم طبیعی را در رنگ های مختلف و با پلاک اختصاصی از دوراونتاش سفارش دهید. ما در نهایت این هدیه صنایع دستی ارزان و شیک را در یک بسته بندی زیبا تقدیم شما عزیزان می کنیم.

ست فنجان و انار شیشه ای شب یلدا

شب باستانی یلدا باعث شده که بسیاری از صنایع دستی ایرانی تحت تاثیر این شب باشند و در موارد مختلف از آنها در این شب استفاده شود. ست فنجان و انار یلدا یک هدیه صنایع دستی ارزان است که از یک سفره یا رومیزی قلمکار کاملا سنتی با متریال نخ های پنبه ای و رنگرزی سنتی تولید شده است. در کنار این سفره یا زیرانداز قلمکار، دو عدد فنجان نعلبکی با طرح درباری قاجار وجود دارد که از متریال شیشه و به صورت سنتی تهیه شده اند. همچنین در این ست یک انار شیشه ای قرمز رنگ وجود دارد که از آن می توان برای دکور و یا پایه شمع استفاده کرد. شما می توانید ست فنجان و انار یلدا را در یک بسته بندی مقوایی زیبا از دوراونتاش سفارش دهید.