اجتماعیکسب و کار جدید

بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز

هر محصولی که برای تبلیغ کسب و کار خود می دهید یک هدیه تبلیغاتی است. معمولا هدایای تبلیغاتی حاوی شعار، لوگو، نام یا شماره تلفن و آدرس وب سایت شرکت است که به مشتریان داده می شود. لذا می توانید به بهانه یک جشن و رویداد، تولید محصول جدید، یک سرویس جدید، قدردانی و سپاس، وفاداری مشتریان و… به مخاطبان خود هدیه تبلیغاتی بدهید و در جهت شناخت و توسعه برندینگ خود عمل نمایید.

تولید کننده هدایای تبلیغاتی | جدیدترین هدایای تبلیغاتی | قیمت هدایای تبلیغاتی

 یکی از مهمترین رویدادهای کشور عزیزمان ایران که ریشه در فرهنگ ها و باورهای کهن ایران باستان دارد، عید نوروز است که طی آن مردم آغاز بهار را جشن می گیرند. لذا به دیدار یکدیگر رفته و به رسم نوروز به هم عیدی می دهند. از اینرو فرصتی است تا کسب و کارهای مختلف از این فرصت استفاده کرده و برای عید نوروز که عیدی دادن و گرفتن رسم متداولی است، هدیه تبلیغاتی عید نوروز بدهند.

در حقیقت هدیه تبلیغاتی یا محصول تبلیغاتی یک استراتژی بازاریابی است که طی آن کسب و کارهای مختلف به مشتریان خود هدیه می دهند و برند خود را در آن محصول که به صورت هدیه تبلیغاتی توزیع می شود، تبلیغ می کنند.

 به عنوان مثال یک شرکت صنایع لبنی اگرکه به شما یک جاکلیدی به عنوان هدیه تبلیغاتی داده است آن را با آرم و لوگو یا پیام شرکت خود و حتی سمبل و نشانه ای از محصولی که تولید می کند می آراید. و چنانچه این هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز تهیه شده باشند، معمولا سمبل و نشانه یا پیامی از نوروز نیز به آن یا جعبه و بسته بندی اش افزوده می شود.

خرید هدایای تبلیغاتی عید نوروز

اصولا خرید هدایای تبلیغاتی عید نوروز می تواند هر چیزی باشد. اما چنانچه به دنبال بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز هستید، خرید سالنامه تبلیغاتی و تقویم رومیزی تبلیغاتی ، خودکار تبلیغاتی و قلم، کلاه تبلیغاتی و تی شرت تبلیغاتی ، پاوربانک، جاقلمی، جاموبایلی، جاکلیدی، کتاب حافظ و… بسیار مناسب هستند.

 در حقیقت ابتدا آن دسته از هدایای تبلیغاتی که با شروع  سال جدید و اطلاعات آن سال یا نمایش زمان همراه هستند مثل انواع تقویم رومیزی تبلیغاتی و دیواری یا سالنامه و ساعت تبلیغاتی می توانند بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز قلمداد شوند. اما در اولویت های بعدی می توان از وسایل پرمصرف و پرتقاضا استفاده کرد و به تبلیغات روی آنها، حال و هوای نوروزی بخشید.

 لذا اگر به دنبال تاثیرگذاری بهتر هدایای تبلیغاتی هستید و دوست ندارید که این استراتژی شما با شکست روبرو شود، حتما هدایای تبلیغاتی خود را متناسب با هر رویداد و مناسبتی یا جایگاه و شخصیت افراد در نظر بگیرید.

تولید کننده هدایای تبلیغاتی | جدیدترین هدایای تبلیغاتی | قیمت هدایای تبلیغاتی

قیمت هدایای تبلیغاتی گیفتو

شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو با اندوخته و تجربه طولانی مدتی که در زمینه تهیه و تولید  هدایای تبلیغاتی مناسبتی از جمله هدیه تبلیغاتی عید نوروز دارند این اطمینان را به شما خواهند داد که بتوانید با مراجعه به وب سایت این دو مجموعه هدایای تبلیغاتی، بهترین هدیه تبلیغاتی عید نوروز را بیابید و سفارش دهید.

 تنوع کم نظیر هدایای تبلیغاتی با سفارشی سازی های حرفه ای و البته قیمت های مناسب و رقابتی باعث می گردد تا با پرداخت هزینه هایی کمتر در جهت توسعه برندینگ کسب و کار خود و رشد و پیشرفت آن به شکلی موثر اقدام کرده باشید. به علاوه خدمات چاپ و حکاکی بر روی هدایای تبلیغاتی عید نوروز از جمله درج متن و پیام های اختصاصی یا سفارشی عید نوروز نیز با بهترین کیفیت در این دو مجموعه هدایای تبلیغاتی صورت می پذیرد.

تماس با شرکت هدایای تبلیغاتی گیفتو به شماره 5 رقمی 63429-021 یا وب سایت www.gifto.biz