اجتماعیکسب و کار جدید

هزینه رویه کوبی مبل؟

عناوین این خبر پنهان کردن عناوین

چرا تعمیر و رویه کوبی مبلمان منزل ضروری است؟

امروزه تقریبا در هر خانه ای مبلمان با مدل های گوناگون دیده می شود. به دلیل استفاده مکرر و روزانه از این وسیله، به طور حتم بعد از مدتی نیاز به تعمیرات خواهد داشت. رویه کوبی مبل یکی از سخت ترین فرآیندهای مبلسازی و می باشد.

ممکن است افراد به دلیل هزینه بالا و یا این که چون مبلمانشان خیلی آسیب جدی ندیده است مایل به تعویض زود به زود نباشند. اما در عین حال  تمایل داشته باشند که تغییری در دکوراسیون انجام دهند. افراد به وسیله رویه کوبی می توانند به مبل خود ظاهری جدید بدهند و آن را از حالت کهنه و قدیمی در بیاورند.

خدمت حدود قیمت به تومان
مبل استیل 7 نفره از 3.000.000 تا 5.000.000
مبل استیل 9 نفره از 3.800.000 تا 6.000.000
مبل راحتی 7 نفره از 4.000.000 تا 7.000.000
مبل راحتی 9 نفره از 6.000.000 تا 8.000.000
مبل کلاسیک از 4.000.000 تا 7.000.000
مبل سلطنتی 7 نفره از 4.000.000 تا 7.000.000
مبل سلطنتی 9 نفره از 5.000.000 تا 7.000.000

همان طور که قبلا اشاره کردیم رویه کوبی مبل مراحل مختلفی دارد. می توان گفت با توجه به این مرحله ها و ابزاری که استفاده می شود باید هزینه رویه کوبی را برآورد کرد. همچنین بسته به مدل مبل و نوع پارچه ای که برای روکش استفاده می شود قیمت نهایی متغیر خواهد بود. بنابراین برای تعیین هزینه رویه کوبی ابتدا لازم است تعمیرکار مبل میزان تعمیراتی که مورد نیاز است را تعیین کرده و سپس قیمت نهایی را اعلام نماید..

مواردی که در ادامه به آن اشاره می کنیم مهم ترین عوامل در تعیین هزینه رویه کوبی مبل می باشد:

 • فوم ها و فنرهای مبل نیاز به تعویض دارند یا خیر.
 • تعداد مبل هایی که رویه کوب می شوند.
 • نوع مبلی که برای تعمیرات انتخاب می شود. به طور مثال: مبل چرم ,استیل و یا راحتی
 • هزینه پارچه رومبلی که برای روکش مناسب است.
 • میزان مهارت رویه کوب و مقدار سختی که مبل دارد.

دستمزد رویه کوبی یکی از پر هزینه ترین فعالیت ها هنگام تعمیر مبل ها است. که بستگی به 2 مورد دارد.

 1. نوع و متراژ پارچه ای که برای رویه کوبی مبل استفاده می شود
  این هزینه برای یک دست مبل 7 نفره است که باز هم به استیل یا راحتی بودن آن بستگی دارد. یا یک مبل 7 نفره را در نظر بگیرید که در پشت مبل هم از پارچه استفاده شده. کاملا منطقی است که هزینه دستمزد رویه کوبی یک مبل که در پشت آن پارچه استفاده نمی شود از مبلی که در پشت آن پارچه استفاده شده است، بیشتر شود.
 2. حرفه ای بودن تعمیرکاری که رویه کوبی را انجام می دهد.

جدیدترین رنگ چوب مبل برای مبل استیل، شامپاینی، بژ و … را در این صفحه مشاهدکنید.

موارد زیر هزینه هایی هستند که پس از تماس با تعمیرکار مبل مشخص خواهند شد.

 • هزینه خرید پارچه برای رویه کوبی مبل که به خود شما بستگی دارد
  شما مسئول خرید پارچه مبلی هستید. ولی حتما از تعمیرکار خود در این رابطه مشاوره های لازم را بگیرید. این مورد مهم باعث می شود که شاید هزینه های شما کمتر شود و از پارچه یا چرم خوبی برای مبل خود استفاده کنید. برخی از تعمیرکاران مبل با تجربه خوبی که در این زمینه دارند، خرید پارچه مبل شما را خودشان انجام می دهند که در این صورت کافی است تنها رنگ پارچه و طرح دلخواه خود را لحاظ کنید.
 • هزینه ایاب و ذهاب نسبت به توافق شما با تعمیرکار مبل صورت می گیرد؛ در بعضی از مواقع تعمیرکار هزینه ایاب و ذهاب را بر عهده خواهد گرفت.
 • رنگ آمیزی بدنه مبل (در صورت نیاز)
 • شخص یا شرکت تعمیر کننده
  نسبت به حرفه ای بودن تعمیرکار مبل هزینه خدمات آنها با سایر تعمیرکارهای دیگر متفاوت می باشد. می توان به برش پارچه اشار کرد که هر چقدر برش پارچه مبل شما به خوبی انجام شود، رویه کوبی مبل شما بهتر انجام خواهد شد. پس توجه داشته باشید که اختلاف قیمت تعمیرات کارها با یکدیگر نسبت به این موارد متفاوت می باشد.
 • در صورت نیاز مبل شما به رنگ کاری مبل یا هر موارد دیگری که نیاز به نجاری داشته باشد، هزینه آن به صورت جداگانه محاسبه خواهد شد.

در نظر داشته باشید که در زمان استفاده از پارچه های گران قیمت برای رویه کوبی مبل، بهتر است تعمیرکار مبل حرفه ای این کار را انجام دهد. که در پایین به شما برای تشخیص دادن یک تعمیرکار حرفه ای کمک خواهیم کرد.

نمونه کار رویه کوبی مبل

رویه کوبی مبل از مهمترین قسمت ها در زمان تعمیرات مبل ها است. این کار آنقدر حساس است که در این قسمت می توان مشاهده کرد که اگر بهترین رویه کوبی برای شما انجام شود، شما صاحب مبل هایی جدید شده اید که کیفیت و ماندگاری آن از مبل های نو بسیار بالاتر است.

رویه کوبی مبل های استیل و راحتی تفاوت های چندانی در زمان تعمیرات دارند. تعمیرکاران حرفه ای مبل که آنها را با نام رویه کوب بیشتر می شناسیم، تجربه بسیار زیادی باید در زمینه رویه کوبی داشته باشند تا بتوانند رویه کوبی مبل های استیل یا راحتی را به بهترین شکل کار کنند.

رویه کوبی مبل چیست؟

رویه کوبی در واقع فرآیند نوسازی مبلمان است. یکی از شاخه های صنعت بزرگ مبلمان سازی به شمار می رود. از این روش می توان برای استفاده مجدد از مبلمان و یا صندلی هایی که دیگر قابل استفاده نیستند و در گوشه ای رها شده اند بهره برد.

در روند رویه کوبی ها به جز اسکلت، هر آن چه در بدنه قرار دارد از جمله: کلاف فنر پنبه پارچه های مبل اسفنج و فوم ها تعویض و یا پر می شود و به مبل ها ظاهری زیباتر و جدیدتر می دهند و تقریبا مبل و یا صندلی به شکل ابتدایی خود بر می گردد. بیشترین تغییرات و کاری که در رویه کوبی مبل انجام می پذیرد تغییر در کلاف مبلمان است. کسی که این مراحل و کارها را انجام می دهد به رویه کوب معروف است.

رویه کوبی مبل ارزان

رویه کوبی مبل ها کار بسیار سختی است که استادکاران باتجربه به عنوان رویه کوب فقط می توانند این کار را به درستی انجام دهند. تبلیغات مثل رویه کوبی مبل ارزان یا تعویض رویه مبل ارزان شمارا گمراه نکند. اگر رویه کوبی مبل های شما به درستی انجام نشود، بعد از چند روز موارد زیر را مشاهده خواهید کرد.

 • باز شدن یا در رفتن منگنه ها
 • بازشدن و یا در رفتن لمسه های مبل
 • چروک خوردن و یا کش آمدن پارچه مبل

رویه کوبی ارزان فقط یک تبلیغ است برای دور ریخته شدن پول شما. هیچ رویه کوب ماهری با هزینه کم اقدام به تعمیرات مبل نمی کند.

انواع روش رویه کوبی

در صنعت مبلسازی رویه کوبی مبل ها به دو شکل انجام می شود:

 1. رویه کوبی مبل تعمیری: این روش در مبل های فرسوده و قدیمی که در مواردی استفاده هم نمی شوند صورت می گیرد. پس از شکافتن پارچه تمام محتویات آسیب دیده و کهنه را خارج می کنند. و از کلاف و اسفنج یا فوم های جدید برای شروع رویه کوبی استفاده می شود. در مواردی نیز لازم است قبل از آغاز رویه کوبی اسکلت مبل ها تعمیر و یا رنگ شود. در آخر نیاز به انتخاب پارچه روکش مبلمان است که بسته به نوع بدنه و جنس کلاف های داخلی انتخاب می شوند.
 2. دومین روش رویه کوبی در ساخت مبلمان جدید می باشد که این قسمت جزو آخرین مرحله در ساخت مبلمان است. در این مورد مبل قدیمی و فرسوده وجود ندارد و نیازی به شکافتن پارچه مبل و خارج کردن الیاف کهنه نداریم. بلکه اسکلت تازه ساخته شده ای داریم که باید به وسیله کلاف خام رویه کوبی در آن را آغاز کنیم.

مراحل رویه کوبی مبل ها

رویه کوبی مبل مراحل گوناگون و زیادی دارد. ممکن است همه مبل ها و صندلی ها نیاز به انجام تمام مراحل نداشته باشند. زیرا بسته به نوع اسکلت و مدلی که مبل شما دارد لازم نباشد که بعضی از مراحل در زمان رویه کوبی انجام شود. در کل مراحل این کار دارای چند بخش است که تقریبا در بیشتر مدل ها یکی بوده و در اینجا به آن ها اشاره می کنیم:

 • پر کردن کلاف مبلمان
 • تعویض فوم ها و در بعضی موارد اسفنج ها
 • تعویض کردن فنرهای داخلی مبل
 • انتخاب پارچه رو مبلی برای عوض کردن روکش

ابزار لازم جهت رویه کوبی

برای شروع رویه کوبی نیاز به یک سری لوازم و ابزار مخصوص می باشد که در ادامه به توضیح آن ها می پردازیم:

 • آماده کردن یک لیسه نجاری برای شروع کار لازم است.
 • داشتن چکش و انواع مختلف پیچ گوشتی در سایزهای متفاوت
 • اره آهن بر که به دلیل تیغه نازک برای برش های دقیق و ظریف بر روی چوب استفاده می شود.
 • دستگاه دریل
 • یک ست کامل از کاتر و تیغ ها
 • مغار و رنده که برای کنده کاری و زدن طرح های رو اسکلت مبل انجام می شود.
 • در اخر چسب مخصوص و قوی برای پارچه و چوب

جدیدترین مدل رویه کوبی مبل در سال 2022

جدیدترین مدل رویه کوبی مبل که در سال 2022 در واقع استفاده از لمسه کاری می باشد که این روزها طرفدار بسیار پیدا کرده است که می توانید نمونه عکس های آن را مشاهده نمایید.

همچنین به استفاده از پارچه مبلی مربوط می شود. استفاده از رنگ های قوی پر انرژی و مثبت! بر خلاف سال های قبل که رنگ های بسیار ملایم و نود طرف دار پیدا کرده بودند امسال طراحی مبل ها با رنگ آمیزی پر رنگ بسیار دیده می شود. همینطور ترکیب رنگ هایی در طبیعت وجود دارد نیز مورد توجه بسیاری از طراحان بوده است. مورد دیگری که جزو ترندهای سال جدید قرار گرفته استفاده از اشکال و خطوط منحنی در طراحی مبل ها می باشد.

در این صفحه توضیحات جامعی در مورد روند رویه کوبی مبل ارائه شد. دو ویژگی مهم یک مرکز معتبر تعمیرات مبلمان، داشتن سابقه کاری طولانی مدت و نمونه کارهای حرفه ای است. برای نتیجه گیری بهتر است مبلمان خود را به یک مرکز تعمیر بسپارید که از متریال و مواد با کیفیت و درجه یک در رویه کوبی استفاده کند و اصلا در این باره خساست به خرج ندهید. زیرا در صورت استفاده از مواد نامرغوب مبل های شما در طول زمان کمی مجددا نیاز به تعمیر خواهد داشت و یا بعد از رویه کوبی ظاهر خوبی به دست نمی آورد.

راهنمای کامل تعویض رویه مبلمان + هزینه رویه کوبی 1400

رویه کوبی مبل یکی از اصلی ترین سرویس های مبل کوثر است که در ادامه راهنمای کامل تعویض رویه مبلمان به همراه هزینه رویه کوبی 1400 را می توانید مشاهده کنید.

در ابتدا این موضوع را بیان کنیم که روی کوبی مبل به درد چه کسانی می خورد. اگر کفی مبل شما دچار فرورفتگی شده , اگر دسته مبل شما شکل اولیه خود را از دست داده , اگر پاچه مبل شما به مرور زمان دچار زدگی شده ، اگر پارچه مبل تان پاره شده , یا حتی اگر مبل شما کاملاً سالم است اما احساس میکنید دکوراسیون شما نیاز به تغییر دارد می توانید به جای خرید مبل جدید با و رویه کوبی مجدد مبل های خود را دوباره مانند روز اول و بعضی مواقع بهتر از روز اول تحویل بگیرید.

رویه کوبی مبل چیست؟

سوال اصلی که شاید خیلی از افراد پاسخ آن را ندانند این است که اصلا “رویه کوبی مبل چیست“. اگر بخواهیم به زبان ساده رویه کوبی را تعریف کنیم , در اصل به عمل چسباندن پارچه به مبل رویه کوبی می گویند اما در حال کلی به مجموعه کارهایی که بعد از رنگ کاری روی کلاف (اسکلت مبل) انجام میشود تا ساختار مبل تکمیل شود هم با همین نام یاد میکنند.

اضافه کردن یا تعوض فنر ها , چسباندن اسفنج و فوم روی کلاف , اندازه گیری , برش و دوخت پارچه و در نهایت وصل کردن پارچه روی مبل را رویه کوبی میگویند. رویه کوبی یکی از اجزای مهم صنعت مبلمان است که توسط افراد متخصص و آموزش دیده انجام میشود.

کسانی که مجموعه کارهای بیان شده در پاراگراف بالا را انجام می دهند رویه کوب میگویند. مهم ترین عنصر برای تعویض رویه مبل تخصص , مهارت و تجربه فرد رویه کوب است. چه بسا یک فرد با تجربه و خبره  میتواند با کار خود کیفیت نهایی یک کار را تعیین کند. چه بسا هستند کسانی که به دلیل نداشتن تجربه و تخصص لازم مواد اولیه بسیار گرانقیمت مانند پارچه مبل را به شکل ناشیانه ای برش می زنند , میدوزند و در نهایت یک کار بی قواره را تحویل مشتری میدهند.

آموزش تصویری رویه کوبی مبل با کمترین امکانات

لازم است به نکته توجه داشته باشید که رویه کوبی هم برای مبل های نو و هم برای مبل های دست دوم انجام میشود که هر یک دارای ریزه کاری ها و نکاتی هستند. همکاران ما در تعمیر به صورت تخصصی بر روی تعویض رویه مبل های کارکرده فعالیت میکنند. در ویدئو زیر یک نمونه کار رویه کوبی که در کشور هند با امکانات حداقلی انجام شده را مشاهده میکنید:

قیمت رویه کوبی مبل

مورد بعدی که درباره هزینه رویه کوبی مبل باید به آن توجه کرد استفاده شما از مبلمان است. اگر مبل شما برای دفتر کار استفاده میشود یا اینکه مبل راحتی که در نشیمن منزل از آن اسنفاده میکنید و روی آن تلویزیون تماشا میکنید و یا مبلی که برای پذیرایی از مهمان ها از آن استفاده میکنید می توانید برای تصمیم گیری در مورد قیمت رویه کوبی تاثیر گذار باشند.

معمولا در مبلهای راحتی از پارچه های با دوام بیشتر و همچمین فوم های با کیفیت استفاده میکنند اما برای مبل های استیل که برای پذیرایی مهمان از آنها استفاده مشود ظرافت و زیبایی پارچه اهمیت دارد. پس با توجه به نوع کاربرد مبل می توانید هزینه رویه کوبی را مدیریت نمایید. جالب است این نکته را بدانید که فعالیت رویه کوبی در ایران همپای کشورهای خارجی مانند ترکیه و ایتالیا پیشرفت داشته و متخصصین ایرانی توانایی ارائه بهترین کیفیت مانند شرکت های را دارند.

عوامل موثر بر  قیمت رویه کوبی

هزینه روی کوبی مبل به عوامل متخلفی بستگی دارد. از جمله عواملی که می توانند روی قیمت رویه کوبی تاثیر بگذارند می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 1. کیفیت پارچه مبل
 2. رنگاری مبل
 3. مواد اولیه به کار رفته
 4. دستمزد

که ادامه هر یک را به صورت جداگانه بررسی میکنیم.

1- پارچه مبل

مهمترین بخش هزینه شما برای مربوط به پارچه مبل است که با توجه به تنوع گسترده پارچه های مبلی قیمت های مختلفی دارند. پارچه های مبلی بر اساس ظرافت , کیفیت قیمت گذاری می شوند. در مورد انتخاب پارچه ما به شما کمک میکنیم بهترین کیفیت پارچه را با مناسب ترین قیمت تهیه کنید. ما در مطلب راهنمای خرید پارچه مبلی به طور کامل در این مورد صحبت کرده ایم و در صورت تمایل می توانید آن مطلب را هم مطالعه نمایید.

2- رنگ کاری

بخش دیگری از هزینه تعمیر مبل مربوط به است. این هزینه مربوط به رویه کوبی نیست اما روی هزینه تعمیر مبل تاثیر زیادی دارد.

3- مواد اولیه

این بخش از کار به طور معمول توسط مشتری قابل مشاهده نیستند. اما افراد با تجربه و منصف از مواد اولیه با کیفیت استفاده میکنند. نوع فوم و زیر سازی که قرار گرفتن پارچه روی مبل به کار میروند روی عمر مفید مبل تاثیر بسزایی دارند.

4- دستمزد رویه کوبی

با توجه قیمت بالای پارچه مبل پیاده سازی استادانه طرح مبل روی پارچه با توجه به میزان ظرافت کار دستمزد رویه کوب را مشخص میکند. تمامی موارد بالا به صورت مستقیم روی هزینه رویه کوبی تاثیر دارند. با توجه به سفارش شما و کیفیت و ظرافتی که انتظار دارید هزینه رویه کوبی میتواند متغییر باشد. هر چقدر مواد اولیه کیفیت بیشتری داشته باشند و ریز کاری های کار بیشتر باشد هزینه نیز بیشتر خواهد شد.

بعضی از خدمات دیگر هستند که با توجه به کیفیت خدمتی که شما دریافت میکنید قابل قیمت گذاری نیستند. تحویل به موقع کار , مشاوره رایگان , رایگان مبلمان و بازدید حضوری رایگان از جمله خدماتی هستند می توانند در کیفیت و میران هزینه رویه کوبی تاثیر بگذارند.

5- موارد پیش بینی نشده در محاسبه قیمت

بعضی مواقع در انتهای کار متفاوت با قیمت توافق شده می شود که اصلی ترین دلیل آن نواسان قیمت مواد اولیه است. ما در تعمیرات مبل کوثر با توجه به تدابیری که در این مورد اندیشیده ایم, به قیمتی که اعلام کرده ایم متعهدیم و حتی در صورت افزایش قیمت تمام شده مواد اولیه هزینه بیشتری از مشتریان گرامی مطالبه نمیکنیم.

هزینه رویه کوبی سال 1400

برای اعلام قیمت رویه کوبی در سال 1400 باید به نوسانات قیمت در بازار توجه داشته باشیم. همانطور که به طور کامل به اشاره شد , پارچه مبل بیشترین هزینه را برای شما خواهد داشت. مجموعه ما برای رفاه حال مشتریان عزیز سرویس حمل رایگان مبلمان را برای کاهش هزینه های شما در نظر گرفته است.

اگر میخواهید از  قیمت به روز تعویض رویه مبل خود به طور دقیق مطلع شوید بهترین روش کمک گرفتن از کارشناسان خبره ماست که به صورت رایگان به شما مشاوره میدهند. برای استعلام قیمت با شماره میتوانید تماس بگیرید و تصویر مبل های خود را از طریق واتساپ برای ما ارسال کنید.

تعویض رویه مبل های کارکرده

اگر نمی خواهید برای نو کردن دکوراسون منزل خود هزینه های گزافی کنید و مبلغ زیادی بابت مبلمان خرج کنید می توانید خیلی راحت و با قیمت مناسب مبل های فعلی خود را نو کنید. از جمله اصلی ترین موارد در رویه کوبی مبل , پارچه مبل است چرا که زیبایی ظاهری مبل شما را تعیین میکند. علاوه بر زیبایی کیفیت پارچه و مقاومت آن در برابر کثیفی و پاره شدن بسیار اهمیت دارد.

پارچه های مبل جنس های مختلفی دارد که از جمله آنها می توان به پارچه کتان , پارچه چرم , چرم مصنوعی , پشم و … اشاره کرد. به میزان هزینه و سلیقه شما بستگی دارد. ما در انتخاب پارچه مبل به شما کمک میکنیم که بهترین کیفیت ممکن را با توجه به بودجه خود انتخاب کنید.

انواع رویه کوبی

همانطور که پیشتر گفته شد رویه کوبی مبل دو نوع دارد در اینجا به هر یک از آنها میپردازیم:

 1. رویه کوبی روی کلاف خام
 2. رویه کوبی مبل دست دوم – کارکرده

1- رویه کوبی روی کلاف خام 

برای رویه کوبی روی کلاف خاف لازم است فرد رویه کوب به طرح نهایی مبل مسلط باشد و بر اساس طرحی نهای مبل با استفاده از فوم , اسنفج , پشم , نوار و پارچه مبل کلاف خام را به مبل کامل تبدیل کند. به دلیل سالم بودن کلاف خام کار رویه کوبی آن ساده تر از کار کردن روی کلاف های دست دوم است.

در صورتی که می خواهید مبل خود را به صورت سفارشی بسازید ابتدا مطمئن شوید فرد رویه کوب که می خواهید با او کار کنید قبلا مشابه کار شما را انجام داده باشد. چرا که با توجه به قیمت بسیار بالای پارچه و سایر مواد اولیه باید تا حد امکان از نتیجه نهایی کار مطمئن باشید.

2- رویه کوبی مبل کارکرده (دست دوم)

این نوع رویه کوبی برای تعمیرات مبل استفاده می شود. برای تعویض رویه مبل دست دوم ابتدا فرد رویه کوب پارچه مبل را جدا میکند. در برخی موارد برای برش پارچه و به عنوان الگو از پارچه های جدا شده استفاده میشود.

در مرحله بعدی تمامی فوم ها , اسفنج ها و پشم های کار شده زیر پارچه مبل را در می آورند تا در نهایت به کلاف مبل برسند. در این مرحله لازم است کلاف مبل به خوبی بررسی شود تا درصورتی که شکستگی یا لقی در کلاف مبل وجود داشت به خوبی آن را برطرف کنند. اگر ترمیم کلاف به خوبی انجام نشود در انتهای کار مبل همچنان دچار مشکلاتی مانند لقی و یا صدای جیر جیر خواهد بود.

در دست دوم تعمیر کلاف مبل پایه ای ترین کاری است که توسط رویه کوب باید انجام شود . از آنجایی که کلاف مبل توسط مشتری دیده نمیشود لازم است مبل خود را به افراد متخصص و مطمئن بسپارید و در صورت امکان بعد از تحول کار ضمانت و گارانتی دریافت کنید. در اینجا لازم است به این نکته اشاره کنیم که تعمیرات مبل کوثر تمامی خدمات خود را پس از تحویل گارانتی می کند و می توانید از این بابت با خاطری آسوده به ما اعتماد کنید.

مناطق تحت پوشش رویه کوبی تهران

گروه مبل کوثر خدمات حمل رایگان برای تعمیر و رتعویض رویه و پارچه مبل را برای سراسر شهر تهران در نظر گرفته است. در جدول زیر میتوانید مناطق تحت پوشش رویه کوبی مبل کوثر را مشاهده کنید :

رویه کوبی شمال تهران رویه کوبی شرق تهران رویه کوبی غرب تهران رویه کوبی جنوب تهران
تجریش تهرانپارس شهرک غرب شهر ری
ولنجک پاسداران صادقیه نازی آباد
سعادت آباد رسالت پونک شوش
نیاوران مجیدیه مرزداران قیام
زعفرانیه هنگام شهران مولوی
قلهک پیروزی فرحزاد راه آهن

رویه کوبی مبل تهران

مجدد باید به این نکته توجه داشته باشید که انتخاب پارچه برای قیمت رویه کوبی مبل تهران بسیار اهمیت دارد. این روزها با توجه به بالا رفتن قیمت ها اکثر افراد به سمت نوسازی وسایل موجود خود متمایل شده اند.

برای به دست آوردن قیمت تعویض رویه مبل باید چهار آیتم تاثیر گذار در هزینه که کمی بالاتر به آنها اشاره کردیم را مد نظر قرار دهید.البته هزینه تعویض رویه مبل راحتی به دلیل ظرافت و ریزه کاری های کمتری که نسبت به مبل استیل دارد ارزان تر است.

رویه کوبی مبل در منزل

اگر می خواهید که تعمیرکار مبل به منزل شما مراجع کند و کار تعمیرات مبل را در محل شما انجام دهد. ابتدا لازم است که  عکس مبل خود را برای ما ارسال کنید و سپس با کارشناسان ما تماس بگیرید تا به طور کامل شما را راهنمایی نمایند. به طور کلی باید به این نکته توجه کنید که رویه کوبی مبل یک کار تخصصی است که نیاز به ابزارآلات نسبتا زیادی دارد.

برای موارد جزیئ و خرابی که کم می توانید کار را در منزل انجام دهید. در صورتیکه کار شما ساده باشد کارشناسان ما به صورت تلفنی شما را راهنمایی می کنند تا خودتان مشکل را برطرف کنید.

تعویض رویه مبل تهران

برای تعویض پارچه (رویه) مبل کارشناسان مبل کوثر به صورت کاملا رایگان به محل شما مراجعه میکنند. برای در صورتیکه بخواهید آلبوم کاملی از پارچه های مبلی به همراه تصاویر نمونه کار های انجام شده با هر پارچه به محل شما آورده میشود و شما می توانید در منزل خود رویه مبل راحتی خود را انتخاب کنید. در انتخاب رویه مبل راحتی علاوه بر زیبایی ظاهری دوام پارچه هم بسیار اهمیت دارد. برای مبل های راحتی می توانید از پارچه های جدید که اصطلاحاً خاصیت نانو دارند استفاده کنید.

پارچه های مبل راحتی را باید بتوان به آسانی تمیز کرد چرا که با توجه به استفاده زیاد از مبل های راحتی و همچنین هوای آلوده تهران و وجود دوده و گرد و غبار زیاد در هوای این شهر , پارچه های مبل خیلی سریع کثیف میشوند. در صورتیکه امکان تمیز کردن آنها به راحتی فراهم نباشد شما مجبور خواهید شد تا از پارچه های با رنگ تیره و چرک تاب استفاده کنید تا کثیفی را کمتر روی خود نشان دهند.

بهترین رویه کوب مبل

معمولا واژه بهترین نوعی بزرگ نمایی در خود دارد. عواملی که برای بین یک رویه کوب معمولی و و خوب تمایز ایجاد میکنند عبارتند از : مهارت , تخصص , تجربه و تعهد که در صورتیکه هر یک از این موارد وجود نداشته باشند در نهایت نمیتوان رضایت مشتری که مهمترین فاکتور به شمار میرود را کسب کرد. ما در تعمیرات مبل کوثر تلاش کرده ایم که بهترین رویه کوب ها و تعمیراکان مبل تهران در یک مجموعه گرد هم آوریم تا بتوانیم خدماتی شایسته به مشتریان خود اراده کنیم.

نمونه کار رویه کوبی مبل

در تعمیرات مبل کوثر طی بیش از 19 سال سابقه فعالیت این افتخار را داشته ایم که با صدها مشتری کار کنیم. طی این سالها هزاران نمونه کار انجام شده با رضایت کامل مشتریان تحویل ایشان گردیده است. با توجه به بالا بودن تعداد نمونه کارهای رویه کوبی و تعمیر مبل می توانید با کلیک روی بخشی از کارهای انجام شده توسط این مجموعه را مشاهده نمایید.

تعویض فوم مبل

زمانی که در مورد تعویض فوم مبل صحبت میکنیم باید به این مورد توجه داشته باشیم که فوم یکی از قسمت های اساسی مبل است و همانطور که افراد نسبت به تمیزی، پاره نشدن پارچه و زیبایی مبل خود اهمیت می دهند باید به فوم مبل نیز توجه کنند تا مدت زمان کوتاهی پس از استفاده لازم نباشد برای تعویض فوم مبل خود به تعمیرگاه مبل مراجعه کنند.

مورد دیگر که باید در نظر گرفته شود نوع مبلمان، کارایی و انتظار افراد از مبل می باشد که برای انتخاب نوع فوم تاثیرگذار است. انواع متریال و جنس های مختلفی که زیر رویه مبل برای راحتی و نرمی آن استفاده میشوند به ترتیب زیر هستند که در مطلب به تفضیل درباره آنها صحبت کرده ایم :

 • فوم گرم
 • فوم سرد
 • پنبه ای
 • نمدی
 • پشمی

رویه کوبی مبل راحتی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم , رویه کوبی مبل راحتی با توجه به کمتر بودن ریزه کاری ها هزینه به نسبت کمتری نسبت یه مبل استیل دارد. نکته ای که در تعویض روی مبل راحتی اهمیت زیادی دارد جنس فوم و همچنین کیفیت پاچه است. در صورتیکه کلاف مبل شما یک کلاف استاندارد باشد در زمان تعمیر مبل نیاز به تعویض فوم مبل هم می باشد. اگر تعمیرکار مبل از فوم مرغوب استفاده کند مبل راحتی دیرتر دچار افتادگی و فرورفتکی میشود.