اجتماعیکسب و کار جدید

خدمات امدادی  خودروها به چه دلیل رو به افزایش است؟

با افزایش استفاده از خودروهای شخصی در کشورها و کشورهای توسعه یافته، امداد خودرو هیوندا به عنوان یک مطالبه عمومی برای پاسخگویی به نیازهای کمک رسانی و خدمات خودرویی برای شهروندان مطرح شد. هدف اصلی خودروهای عملیاتی دستیابی به رضایت و وفاداری مشتریان است و به منظور افزایش اطمینان، اعتماد و آرامش خاطر، خدمات مختلف عملیاتی یا خدمات حضوری برای خدمت رسانی به ساکنین برنامه ریزی شده است. همچنین با کمک خودرو سعی در رفع مشکل خودروی مشتری در اسرع وقت داریم.

از این نظر، همه کشورهای توسعه یافته در تلاش هستند تا خدمات کمک رسانی بهتر و جامع تری را به نیازمندان ارائه دهند. از طرفی برای دریافت خدمات خودرو، اشتراک و شریک شرکت های خودروسازی اورژانسی به یک فرهنگ تبدیل شده است.

اپلیکیشن امداد خودرو | امداد ایران خودرو تهران | امداد خودرو ایران خودرو

ضروری ترین خدمات جهان در دنیای خودرو امروزه چه می باشد؟

امروزه با توسعه و گسترش خودرو، امداد خودرو هیوندا به یکی از ضروری ترین خدمات در جهان تبدیل شده است. اکنون این خدمات می تواند توسط شرکت های خودروسازی برای کمک رسانی به خودروهای تولیدی خود یا شرکت هایی که صرفا برای کمک رسانی به خودروها ایجاد شده اند ارائه دهند. در هر صورت خودروهای امدادی باید مجاز به انجام این کار بوده و دارای کارت شناسایی معتبر باشند.

خدمات امداد خودرو چگونه انجام می شود؟

چه در حال رانندگی باشید یا ماشین شما ثابت باشد و فکر می کنید خرابی یا نقص فنی وجود دارد، باید با شرکت امدادی خودرو تماس بگیرید و درخواست کمک کنید. اگر مشکل ماشین شما خیلی جدی نیست و نیاز به تعمیرات جزئی دارد، یک متخصص امداد خودرو هیوندا در آنجا مشکل ماشین شما را برطرف می کند. اما اگر خودروی شما دچار ایراد جدی شد که امکان تعمیر فوری آن وجود ندارد، سرویس خودرو آن را به تعمیرگاه معتبر می برد تا اقدامات لازم برای رفع ایراد فنی انجام شود.

مزایای استفاده از کمک خرابی چیست؟

اگر فکر می کنید به تعمیرگاه نیاز ندارید مگر اینکه ماشین شما دچار مشکل جدی شود و ماشین به دلیل این مشکل روشن نشود، سخت در اشتباهید. تعمیرات کوچک و منظم می تواند برای خودروی شما بسیار مفید باشد و از بروز حوادث ناگوار و خطرناک جلوگیری کند. همچنین، اگر صبر کنید تا مشکلات خودروی شما بزرگ و جدی شود، در نهایت هزینه بیشتری برای رفع مشکل پرداخت می‌کنید و زمان زیادی را تلف می‌کنید.

اپلیکیشن امداد خودرو | امداد ایران خودرو تهران | امداد خودرو ایران خودرو

بنابراین با استفاده به موقع از خدمات یک امداد خودرو هیوندا از مزایای زیر برخوردار خواهید شد: تعمیر خودرو در کمترین زمان ممکن. تعمیر ماشین کاملا حرفه ای. هیچ حادثه ای در آینده رخ نخواهد داد. هزینه تعمیر مقرون به صرفه. ماشین خود را کاملاً ایمن حمل کنید.

امداد خودرو مجموعه ایی از چه عملیات هایی است؟

امداد خودرو هیوندا مجموعه ای از خدمات امدادی است که برخی با استفاده از تجهیزات و ماشین آلات مدرن برای نجات خودروهای آسیب دیده ارائه می کنند. این مراکز در سراسر ایران به ویژه در جاده های بین شهری مستقر هستند و به صورت 24 ساعته به صورت آنلاین آماده سرویس دهی به خودروها می باشند. یکی از مطمئن ترین امدادگران خودرو در ایران امدادی خودرو می باشد که با کادر و تعمیرکاران آموزش دیده و مجرب تمامی خدمات امداد و نجات را به خودروهای سرگردان در تمامی مناطق ارائه می دهد.

خدمات امداد خودرو قابل اعتماد

از جمله خدمات ارائه شده توسط شرکت های معتبر امداد خودرو هیوندا می توان به موارد زیر اشاره کرد: تعمیر پنچر گیری: خدمات تعمیر لاستیک سیار یکی از مطمئن ترین خدمات تعمیر خودرو از جمله پنچری، تعویض لاستیک یا پنچر شدن لاستیک است. لاستیک هایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند شامل لاستیک های تیوب و لاستیک های تیوبلس هستند، اکثر خودروها دارای لاستیک های تیوبلس هستند و تعویض و پنچر شدن آن ها توسط تعمیرکاران خودرو ساده و آسان است.

اگر هنگام رانندگی متوجه صدای عجیبی از چرخ های خودرو شدید یا احساس کردید که فرمان به یک طرف کشیده می شود، اینها علائم پنچر شدن لاستیک ها است و اگر به تعمیرگاه دسترسی ندارید و آن را تعمیر کنید. تمرین کن، میتونی با پشتیبانی emdadikhodro تماس بگیرید و پس از توضیح مشکل در مدت زمان بسیار کوتاهی کارشناسان امداد خودرو هیوندا در محل مورد نظر حاضر شده و با جدیدترین تجهیزات مشکل را برطرف می کنند.

مکانیک سیار چگونه خدمات مورد نیاز را ارائه می کند؟

سرویس مکانیک امداد خودرو هیوندا مجموعه ای از پشتیبانی است که در صورت بروز هرگونه مشکل فنی خودرو اعم از ایرادات موتور و داخل خودرو ارائه می شود. این خدمات می تواند شامل مشکلات برق خودرو، مشکلات موتور، نقص قطعات خودرو و غیره باشد. و دستیاران خودرو مورد اعتماد از دانش و تجربه خود برای حل مشکلات خودرو با مدرن ترین تجهیزات استفاده می کنند.

اپلیکیشن امداد خودرو | امداد ایران خودرو تهران | امداد خودرو ایران خودرو

تخلیه باتری

مشکلات باتری خودرو به خصوص در فصل سرما یکی از بزرگترین دغدغه های رانندگان است و انتخاب و تعویض باتری خودرو یکی از وظایف اساسی امداد خودرو هیوندا است. تمامی باتری های مورد استفاده توسط پشتیبانی خودروی تست دارای برچسب استاندارد بوده و در صورت تعویض باتری جدید با باتری قدیمی، گارانتی اصلی محصول به مشتریان ارائه می شود تا رانندگان از باتری نو راضی باشند. همچنین سرویس باتری به باتری بخشی از وظایف امداد جاده ای است. در صورت از کار افتادن باتری و روشن نشدن خودرو می توانید با اورژانس تماس بگیرید و در هر کجای تهران که هستید درخواست خود را ثبت کنید.

سرویس تعویض روغن در امداد خودرو چگونه است؟

برخی از رانندگان قبل از شروع سفر روغن خودروی خود را چک نمی کنند و در جاده دچار مشکل می شوند. بهتر است تمام روغن های خودرو مانند روغن موتور، روغن ترمز و غیره را به طور مرتب چک کنید و پس از بررسی آنها سفر جاده ای خود را آغاز کنید. اگر در جاده فراموش کردید و روغنتان تمام شد، نگران نباشید. راهنما امداد خودرو هیوندا در اسرع وقت تکنسین های امدادی خودرو را به محل مورد نیاز اعزام می کند و تعمیرکاران پس از بررسی  کامل خودرو، مشکل را برطرف می کنند.

سوخت‌رسانی سیار در شرکت های امداد خودرو چگونه است؟

یکی دیگر از پشتیبانی قابل اعتماد امداد خودرو هیوندا در جاده ها سوخت متحرک است. شرکت‌های معتبر سوخت‌رسانی در هر ساعت از شبانه‌روز و آخر هفته‌ها سوخت ارائه می‌کنند و بسته به نوع وسیله نقلیه‌ای که استفاده می‌کنند، هم بنزین و هم گازوئیل دارند. سوخت مورد استفاده در نجات خودروهای مطمئن تماما تمیز و استاندارد بوده و مشکلی برای موتور و سرعت خودرو ایجاد نخواهد کرد.

خدمات قفل و سوئیچ

بدون شک برای شما هم پیش آمده است که با بازکردن قفل در ماشین، کلید در قفل گیر کرده و می شکند و یا هنگام استارت زدن سوئیچ در قفل گیر کرده و می شکند. یکی دیگر از خدمات مطمئن امداد خودرو هیوندا:  دزدگیر خودرو، تعمیر قفل و کلید خودرو است که بر روی مجهزترین تجهیزات و بدون هیچ آسیبی به بدنه، وظایف خود را انجام می دهد.

حمل خودرو با یدک کش

هنگامی که یک وسیله نقلیه در جاده غیرقابل استفاده است و نمی تواند حرکت کند، یا شرایط آب و هوایی به گونه ای است که تعمیر در محل امکان پذیر نیست، می توان با استفاده از یک یدک کش یا کف بر روی وسیله نقلیه آسیب دیده، نجات وسیله نقلیه قابل اعتماد را انجام داد. نزدیکترین کارگاه را پیدا کنید. و خودرو را بدون آسیب به مقصد برسانید.

نحوه شناسایی نمایندگی های واقعی خودرو

اگر دقت می‌کردید، آمبولانس‌هایی را در خیابان‌ها و جاده‌ها می‌بینید که در اطراف جاده پارک شده‌اند تا به وسایل نقلیه کمک اضطراری کنند. اما باید در نظر داشته باشید که همه این خدمات امداد خودرو هیوندا اصل نیستند و علاوه بر امتناع از تعمیر خودرو و دریافت هزینه های گزاف، مشکل خودروی شما را بدتر می کنند.

بنابراین، برای شناسایی یک تعمیرگاه معتبر خودرو، باید در نظر داشته باشید که تعمیرگاه خودرویی که با آن تماس می گیرید باید بلافاصله پس از تماس شما در محل حاضر شده و با ارائه برخی مشخصات مانند نام خانوادگی، آن را تعمیر کند. مانند emdadikhodro ،نکته دیگر داشتن یونیفرم امداد خودرو هیوندا معتبر است تا تمامی تعمیرکاران و امدادگران لباس فرم داشته باشند و نام شرکت امداد بر روی خودرو یا لباس خود داشته باشند. نکته پایانی در تعریف خدمات تعمیر خودرو مطمئن، ارائه فاکتور و صورتحساب به مشتری و همچنین کارت گارانتی در هنگام تعویض قطعات است.

مزایای استفاده از خدمات امداد خودرو قابل اعتماد

از مزایای استفاده از خدمات یک امداد خودرو می توان به موارد زیر اشاره کرد: تعمیر خودرو در محل و دارای قطعات اصلی برای تعویض. خدمات 24 ساعته حتی در روزهای تعطیل. پرداخت معقول و مقرون به صرفه از مشتری دریافت کنید. تعمیر خودرو با جدیدترین و پیشرفته ترین تجهیزات و تکنولوژی. جهت ارسال مکانیک خودرو و تعمیر خودرو در کمترین زمان ممکن. تعمیر اساسی وسایل نقلیه مطابق با استانداردهای تعیین شده. حمل و نقل وسیله نقلیه با استفاده از تجهیزات یدک کش و پالت بدون آسیب به مقصد پس از اتمام کار گارانتی و فاکتور را به مشتری ارائه می دهد.

استانداردهای شرکت های امداد خودرو:

  • کلیه شرکت های خدمات امداد خودرو هیوندا باید با راه اندازی وب سایت مرکز تماس و پاسخگویی شبانه روزی ایجاد کرده و خودروهای خود را به تجهیزات مانیتورینگ AVL مجهز کنند و خودروهای مستعمل از نظر رنگ و ظاهر در وضعیت مناسبی باشند. • حمل و نقل خودرو توسط موتوربرهای غیرمجاز ممنوع بوده و ماموران پلیس راهنمایی و رانندگی موظف به جلوگیری از آن هستند.
  • شرکت امداد خودرو موظف به مراقبت از کلیه شرکت کنندگان سیار خود بوده و هرگونه عدم ارائه سرویس و عدم رعایت شرایط و استانداردهای امداد به عهده شرکت مربوطه می باشد. • خودروهای توقیف شده بر اساس قوانین اداری قانون تخلفات رانندگی مشمول خدمات بازیابی خودرو نمی شوند. • دوره های آموزشی پیراپزشکی آمبولانس باید دوره های مندرج در جدول زیر را گذرانده و دارای گواهی رسمی از مراجع مربوطه باشد.