اجتماعیکسب و کار جدید

چرا برای فرودگاه باید ون اجاره کنیم؟

در این مطلب از مجموعه الو ون قصد داریم تا درباره اجاره ون بین شهری خصوصا اجاره ون برای فرودگاههای کشور صحبت کنیم.برای رفت و آمدهای گروهی به فرودگاه ها افراد زیادی دچار مشکل هستند.خیلی از شرکت ها و موسسات برای رفت و آمد های کارکنان از ون ها جهت ترانسفر استفاده میکنند.تجربه نشان داده اجاره تاکسی ون فرودگاه امام بسیار مرقون به صرفه تر از بردن خودروهای شخصی به فرودگاه است.

اجاره ون ارزان | اجاره ون مسافرتی بدون راننده | تاکسی ون اینترنتی

اجاره ون برای فرودگاه مهرآباد

یکی از فرودگاههای ایران که سالهاست مسافران زیادی در خود دیده فرودگاه مهرآباد است.البته چندسالی هست که در این فرودگاه فقط پروازهای داخلی انجام میشه و پروازهای بین المللی در فرودگاه امام خمینی صورت میگیره.فرودگاه مهرآباد در سال 1317 در روستای مهرآباد تهران ساخته شد البته الان دیگه همچین روستایی وجود نداره.و در اطراف فرودگاه تا چشم کار میکنه باند های فرودگاه وجود داره.

رفت و آمد به فرودگاه یکی از مشکلات عمده افرادی است که پرواز های داخلی انجام میدهند.چرا که نه میتوان خودروی شخصی برد و اگر هم دسته جمعی باشید با کلی بار و چمدان و وسیله میشه تاکسی گرفت.به دلیل اینکه هزینه بالایی برای تاکسی از سراسر ایران تا فرودگاه امام خمینی باید پرداخت کرد و نهایتا با وسیله 4 نفر میتونن در تاکسی سوار بشن.شما میتونین به راحتی از هر شهری با اجاره ون بین شهری با کمترین هزینه ون مورد نظر خودتون رو انتخاب کنید واز درب منزل سوار بشین و نگران دیر رسیدن به فرودگاه نباشید.

ترمینال های فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد دارای 6 ترمینال است.ترمینال ۴ فقط برای پروازهای خروجی فرودگاه مهرآباد و ترمینال ۶ به پروازهای ورودی اختصاص داره.ولی حتما دیده اید که ترمینال 2 همیشه شلوغ ترین ترمینال فرودگاه مهرآباد استاگر شما هم حداقل یکبار از فرودگاه مهر آباد استفاده کرده باشید متوجه مهر آباد میشوید. پس اگر مسافر هستید و یا قصد به استقبال رفتن مسافری را دارید باید حتما بدونید که به کدوم ترمینال برین.یکی از مزیت های اجاره تاکسی ون فرودگاه امام راننده های وارد به ترمینال های فرودگاه است.

این راننده ها به خوبی میدانند شما را به کدام قسمت ببرن تا دیر به پرواز نرسید، چراکه ۲۰ دقیقه پیش از ساعت پرواز، پذیرش مسافر تمام می‌شود. پس حتما باید یک ساعت قبل از پرواز در سالن باشید.

در ترمینال ۱ پروازهای خروجی شرکت‌های هواپیمایی زاگرس، کیش‌ ایر و وارش را میبینیم و پروازهایی که توسط این شرکتها صورت میگیره.

ترمینال ۲ پروازهای ورودی کیش‌ ایر، زاگرش و وارش و پروازهای ورودی و خروجیایرلاین‌های ایران‌ ایر، آتا، کارون، ایران ایر تور، قشم ایر و معراج انجام می‌شود.

ترمینال 4 نیز برای مسافران پروازهای خروجی شرکت های کاسپین،تابان،آسمان،پویا،ساها،ماهان و سپهران است.

ترمینال 6 هم برای پروازهای ورودی شرکت‌های هواپیمایی ماهان، کاسپین، آسمان، تابان، اترک، ساها، سپهران و پویا است.و از ترمینال 3 و 5 فقط مسافران حج عمره و نمنع استفاده میکنند.

اهمیت اجاره ون برای فرودگاه

شاید براتون سوال باشه که چرا به اجاره ون برای فرودگاه نیاز داریم.به غیر از فرودگاه مهرآباد فرودگاههای زیادی در کشور وجود دارن که روزانه تعداد بالایی پرواز در اونها انجام میشه.به طور مثال یک گروه قصد دارن تا از تهران به مشهد و فرودگاه هاشمی نژاد سفر کنندبرای رفتن به فرودگاه نیاز به یک خودرو دارن تا بتونن به راحتی به پرواز خود برسن و از اونطرف در فرودگاه برای رفتن به هتل و یا گردش در شهر هم نیاز به یک خودروی گروهی دارند پس تنها راه و بهترین راه برای اینکار اینه که در هر دو شهر از کرایه ون استفاده کنند.

اجاره ون یه فرودگاه برای مسافران تشریفاتی

اگر شما مسافر ویژه ای در تهران دارید و قصد بردن این مسافران و گردش در شهرهای دیگه رو داریدمیتونید از ون های تشریفاتی استفاده کنید.این ون ها با ظاهر شیک و لاکچری که داره بسیار مناسب برای گردشگران خارجی و میهمان های مهم شما محسوب میشه. چرا که برای اغلب مسافران خارجی که دارای سمت و عنوان خاصی هستن تشریفات فوق العاده ای در نظر میگیرندکه ترانسفر مسافران هم یکی از همین موارد مهمه تشریفاته.خدمات ترانسفر فرودگاه مهرآباد شامل ترانسفر از منزل تا فرودگاه با خودروی درخواستی و نیز ترانسفر تا پرواز از مسیر اختصاصی است.

با اجاره ون به فرودگاه سفر خود را آغاز کنید

فرودگاه مهرآباد نقطه آغاز سفر و پایان سفر به مقصد سایر شهرهای ایران می‌باشد.برای رفتن به این فرودگاه در صورتی که تعداد اعضای خانواده یا همسفرانتان بیش از ظرفیت یک خودروی سواری باشه ،می‌تونید با رزرو ون فرودگاه مهرآباد با آسودگی خیال در زمانمقرر به پرواز خودتون برسید. فرقی نمی‌کند از کدام نقطه تهران و یا کدام شهر قصد عزیمت به فرودگاه مهرآباد رو دارید،ایران ون رنتال با سابقه درخشان دراجاره ون تاکسی برای فرودگاه مهرآباددر اسرع وقت و با بهترین قیمت ها ، ارزان‌ ترین راه برای رفتن به فرودگاه مهرآباد را به شما توصیه میکند.

چرا اجاره ون برای ترانسفر فرودگاهی گزینه مناسب تری است؟

به دلایل متعددی، کرایه ون به مقصد فرودگاه و یا از مبدا فرودگاه امام خمینی، مقرون به صرفه تر و گاها آسان تر از کرایه خودروهای متعدد خواهد بود.در ادامه، به چندین مورد از پراهمیت ترین مواردی که بهتر است برای ترانسفر، از ون های اجاره ای استفاده نمایید، اشاره می کنیم.

  • بهترین گزینه برای جابه جایی به مقصد فرودگاه امام خمینی، زمانی که همراه خانواده و یا گروه دوستان خود هستید، اجاره یک ون جادار و بزرگ خواهد بود.
  • روسای شرکت ها و کمپانی ها نیز عموما برای ترانسفر میهمانان مهم خود، از ون های لوکس تشریفاتی استفاده می کنند.
  • در اغلب مراسمات و رویدادهای مهم جهانی و یا منطقه ای نیز برای همراهی میهمانان، از فرودگاه به هتل و یا محل برگزاری مراسم نیز از ون های بسیار لوکس استفاده می شود.
  • افراد دیگر گردشگران گروهی خارجی هستند که برای بازدید از اماکن تاریخی و فرهنگی به کشورهای دیگر سفر می کنند. این دسته از افراد نیز به دلیل عدم آشنایی با مسیرها و خیابان ها، اغلب ترجیح می دهند با یک ون بزرگ و جادار به مقصد مورد نظر بروند.

ون های اجاره ای و رانندگان آن ها باید چه ویژگی هایی داشته باشند؟

لوکس بودن ون های تشریفاتی

همان طور که اشاره شد که اغلب اوقات از ون‎ها برای ترانسفر میهمانان سیاسی و یا روسای شرکت ها استفاده می شود؛ بنابراین لوکس بودن ون، می تواند گزینه بسیار مهمی باشد.ون های شخصی در اغلب مواقع توجه به سزایی به رعایت این امور ندارند؛ اما در ون هایی که در شرکت ها و موسسات معتبر رنت خودرو مانند کافه رنت ارائه می شود، این موضوع به طور کامل رعایت می شود. به بیان ساده تر، مجموعه های اجاره خودرو سعی می کنند تا تشریفات مراسم شما به بهترین شکل ممکن رعایت شود و از ون های لوکس و باکیفیت بالا به شما پیشنهاد دهند.

تسلط رانندگان به زبان انگلیسی

لازم است تا رانندگان ون های لوکس و تشریفاتی حداقل با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند.همان طور که اشاره شد، توریست ها و گردشگران خارجی و یا میهمانان سیاسی و دولتی را اغلب اوقات با ون های لوکس به سمت فروردگاه امام خمینی و یا هر مقصد دیگری جابه جا می کنند. در چنین شرایطی لازم است تا رانندگان با زبان انگلیسی آشنایی داشته باشند تا بتوانند آن ها را به محل دلخواهشان برسانند و یا راهنماییشان کنند.

ویژگی های رانندگان ون

رانندگان ون ها باید از مهارت های رانندگی بسیار بالایی برخوردار باشند و توانایی رانندگی در تمام شرایط آب و هوایی و شبانه روز را داشته باشند.خوش پوش بودن و ظاهر آراسته نیز یکی دیگر از ویژگی های بارز رانندگان ون های لوکس و تشریفاتی است که باید حتما رعایت شود.اخلاق خوب و خوش رو بودن نیز نقش به سزایی در آرامش در طول سفر خواهد داشت. رانندگان ون باید از صبر و حوصله بالایی برای همراهی توریست ها و گردشگران خارجی برخوردار باشد.

بیمه مسافرتی

بیمه مسافرتی یکی دیگر از مواردی است که ون های شخصی ممکن است به آن اهمیتی ندهند، اما در شرکت های اجاره خودرو معتبر، برای تمام مسافرهای حاضر در ون، در صورت بروز حادثه قابل استفاده خواهد بود.رانندگان باتجربه و کارآزموده ون باید توانایی رانندگی به مدت طولانی نیز داشته باشند؛ زیرا ممکن است گردشگران خارجی قصد اجاره ون از مبدا فرودگاه امام خمینی و در نهایت ایران گردی را داشته باشند.

امکانات رفاهی ون ها

امکانات رفاهی موجود در ون های اجاره ای لوکس و تشریفاتی، بسیار حائز اهمیت است. وجود سیستم های گرمایشی و سرمایشی مناسب، وای فای، صندلی کودک، کیفیت مناسب صندلی ها برای سفرهای طولانی مدت با ون و خروجی های USB از مهم ترین مواردی هستند که یک ون مسافربری لوکس باید برخوردار باشد.

مدارک لازم برای اجاره ون برای فرودگاه امام خمینی

اجاره ون از موسسات و شرکت های معتبر خودرو از جمله آسان ترین موارد اجاره خودرو هستند. اجاره ون با راننده بوده و از این نظر نیازی به ارائه گواهی نامه نخواهید داشت.همچنین به دلیل اینکه رانندگی خودرو برعهده شخص دیگری است، رخداد هر مشکل و حادثه ای مسئولیتی برای شما به همراه نخواهد داشت و اجاره ون نیازی به پرداخت ودیعه، چک و یا سفته ندارد و هزینه اجاره آن به صورت ساعتی و کیلومترشمار پرداخت می شود. با توجه به نوع ون انتخابی و همچنین خدماتی که در کنار اجاره خودرو دریافت خواهید کرد، هزینه های مربوطه محاسبه خواهد شد. تابعیت فردی که برای اجاره ون اقدام خواهد کرد نیز بر روند کار تاثیرگذار خواهد بود.

بهترین ون ها برای فرودگاه امام خمینی

ون های مختلفی هستند که برای ترانسفر توریست و گردشگر و یا میهمانان مهم خارجی و سیاسی و یا حتی برای سفرهای خانوادگی و دوستانه مناسب امکانات کافی و لازم را دارند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره خواهیم کرد. این خودروی مجهز قابلیت جابه جایی حدود 16 نفر را دارد و از این نظر ون بسیار جاداری محسوب می شود. تمامی صندلی ها دارای روکش چزمی است و از کیفیت خوبی برخوردار است. سیستم سرمایشی و گرمایشی ون مکسوس مطلوب است و برای سفر در روزهای بسیار گرم و سرد سال مناسب است.

ون مکسوس، دارای ظاهری بسیار زبیا و لوکس است و برای ترانسفر میهمانان خارجی و یا تشریفات مراسمات خاص، گزینه بسیار مناسبی خواهند بود.این ون بسیار لوکس، ظرفیت جابه جایی برای 16 نفر را دارد. امنیت این خودرو بسیار بالاست، به طوری که هنگام رانندگی تسلط کامل بر خودرو را خواهید داشت.

ون هیوندا برای سفرهای درون شهری گزینه بسیار مناسبی است. صندلی های بسیار راحت، سیستم تهویه عالی، امکانات فنی و رفاهی بسیار مناسب، همگی باعث شده است تا این خودرو، گزینه مناسبی برای ترانسفرهای تشریفاتی و مراسم های خاص باشد.

بهترین گزینه برای ترانسفر به فرودگاه امام خمینی

همان طور که اشاره شد، بهترین گزینه برای ترانسفر فرودگاهی برای افرادی که قصد دارند به صورت گروهی و یا همراه خانواده سفر کنند و یا برای مراسم های خاص و تشریفات، اجاره ون است.ون های مختلفی برای این موراد وجود دارند که بر حسب نیاز و همچنین نوع کاربرد می توانید انتخاب نمایید. اگر قصد دارید که مراسمتان بدون نقص و با رعایت اصول و نکات خاص تشریفاتی برگزار شود، بهتر است، ریسک نکنید و از شرکت ها و موسسات معتبر اجاره خودرو، ون مورد نظرتان را رزرو نمایید.