عمومیکسب و کار جدید

ایا پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن قابل تعمیر است؟

اگر تلویزیون ایکس ویژن شما دچار مشکلاتی شده است که نمی توانید مثل گذشته از آن لذت ببرید و نیاز به تعمیر پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن در اصفهان دارید، تا انتهای مقاله با ما همراه باشید تا دراین باره بیشتر بگوییم و شما را با نکات تعمیر و تعویض پنل ها آشنا نماییم.

نمایندگی تعمیرات تلویزیون ایکس ویژن

نام برند تجاری ایرانی متعلق به صنایع مادیران است که تأمین کننده لوازم الکترونیکی مصرفی متعدد به بازارهای داخلی و بین‌المللی است. نمایندگی الکترونیکی این مرکز جهت حال رفاه مشتریان سرویس (درب منزل ) را ارائه می دهد. گروه محصولات تلویزیون ایکس ویژن، شامل انواع تلویزیون از سایز 24 تا 65 اینچ ، از LED تا UHD 4K و هوشمند را شامل می‌شود و پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان است.

(X.Vision) نام برند تجاری ایرانی متعلق به صنایع مادیران است که تأمین کننده لوازم الکترونیکی مصرفی متعدد به بازارهای داخلی و بین‌المللی است. گروه محصولات تلویزیون ایکس ویژن، شامل انواع تلویزیون از سایز 24 تا 65 اینچ، از LED تا UHD 4K و هوشمند را شامل می‌شود و پاسخگوی نیاز طیف وسیعی از مصرف‌کنندگان است.

قیمت و هزینه تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن

پنل تلویزیون ایکس ویژن بخش اصلی تلویزیون می باشد و میتوان گفت 70٪ ارزش تلویزیون ایکس ویژن را در بر دارد. قیمت پنل تلویزیون ایکس ویژن را مدل، ابعاد پنل صفحه نمایش و کدام نوع تلویزیون (ال ای دی(LED)، ال سی دی(LCD)) باشد تعیین می کند.

جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق پنل تلویزیون ایکس ویژن با مرکز ایران تعمیرات تماس بگیرید.

تعمیر تلویزیون ال ای دی ایکس ویژن

مرکز ایران تعمیرات خدمات تعمیر تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن را با ضمانت ارائه می دهد. عیب یابی قطعات و برد تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن در مرکز سرویس توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود. تعمیر و تعویض بک لایت آسیب دیده تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن، تعمیر و عیب یابی برد پاور و مین برد تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن، تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن در مرکز ایران تعمیرات توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام میگردد.

تعمیر تلویزیون ال سی دی ایکس ویژن

خدمات تعمیر و عیب یابی تخصصی تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن در مرکز ایران تعمیرات ارائه می شود. تعمیرات برد پاور، مین برد و دیگر بردهای تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن، عیب یابی و تعویض پنل آسیب دیده تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن، تعویض لامپ فلورسنت تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن توسط تکنسین متخصص و مجرب با ضمانت تست انجام می شود.

تعمیر تلویزیون اسمارت ایکس ویژن

تلویزیون هوشمند نام عمومی تلویزیون های دارای سیستم عاملی است که امکان اتصال به اینترنت و اجرای برنامه های ویژه توسعه یافته را می دهد. تلویزیون هوشمند یک ویژگی چند رسانه ای است که به تلویزیون استاندارد اضافه شده است، خرابی و ایرادات تلویزیون اسمارت ایکس ویژن بصورت نرم افزاری و سخت افزاری می باشد. مرکز ایران تعمیرات خدمات عیب یابی و تعمیر تلویزیون اسمارت ایکس ویژن را با ضمانت تست ارائه می دهد. تمامی خدمات توسط تکنسین های متخصص و مجرب انجام می شود.

تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن

بک لایت بخش روشنایی پنل تلویزیون را به عهده دارد که در صورتی خرابی بک لایت با عدم نمایش تصویر و یا تیرگی مواجه می شویم. روشنایی در تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن توسط نیمه هادی ال ای دی(LED) انجام می شود و در تلویزیون ال سی دی(LCD) ایکس ویژن بصورت لامپ فلورسنت می باشد. مرکز ایران تعمیرات خدمات تعویض و تعمیر بک لایت تلویزیون ایکس ویژن را با ضمانت تست ارائه می دهد.

تعمیر پنل ضربه خورده تلویزیون ایکس ویژن

ضربه خوردن پنل تلویزیون ایکس ویژن بر اثر اصابت شی بر صفحه تلویزیون یا افتادن بر روی زمین و یا در حین جابجایی باعث ایجاد شکستکی و ترک هایی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود. در برخی از موارد ضربه ممکن است موجب قطعی در مدار و کابل های مربوط به پنل و همچنین اشکال در بک لایت شود که باعث ایجاد حطوط عمودی و یا افقی بر روی صفحه نمایش تلویزیون می شود، این مورد باید توسط تکنسین مرکز ایران تعمیرات بررسی شود در صورت عدم شکستگی پنل، این مشکل قابل تعمیر می باشد در غیر اینصورت پنل باید تعویض شود.

تعمیر پنل شکسته تلویزیون ایکس ویژن

پنل تلویزیون ال ای دی(LED) ایکس ویژن و پنل ال سی دی(LCD) ایکس ویژن از اجزای اصلی تلویزیون می باشد که در صورت برخورد شی یا کشیده شدن جسم تیز بر روی صفحه نمایش تلویزیون دچار آسیب دیدگی و شکستگی خواهد شد، در این هنگام باید پنل تلویزیون بطور کامل تعویض شود. مرکز ایران تعمیرات خدمات تخصصی تعمیر و تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن را با ضمانت تست ارائه می دهند.

تعمیر پنل آب خورده تلویزیون ایکس ویژن

آب خوردگی پنل تلویزیون ایکس ویژن بر اثر ریخته شدن آب یا نوشیدنی و یا چکه کردن آب کولر بر روی تلویزیون(جا و نصب نامناسب) و یا حین تمیز کاری تلویزیون یا در مجاورت با بخار آب میتواند مشکلات جدی را بوجود خواهد آورد. با توجه به میزان آب خوردگی بعضا با سرویس و تعمیر پنل مشکل قابل حل است اما معمولا نیاز به تعویض کل پنل می باشد.

تعمیر پنل سوخته تلویزیون ایکس ویژن

سوختگی پنل تلویزیون ایکس ویژن معمولا بر اثر آب خوردگی و یا نوسانات شدید برق اتفاق می افتد. خدمات تعویض پنل تلویزیون ایکس ویژن توسط مرکز ایران تعمیرات با ضمانت تست انجام می شود.

تعمیر تلویزیون ایکس ویژن خاموش

از مشکلات عمده ای که در تلویزیون ایکس ویژن بوجود می آید عدم روشن شدن تلویزیون می باشد. این ایراد میتواند از قسمت پاور و یا مین برد تلویزیون باشد که با تعمیر و یا تعویض قطعات آسیب دیده مشکل رفع خواهد شد.

تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن

برد پاور یا تغذیه تلویزیون از بخش های مهم بشمار می رود در صورت خرابی موجب عدم روشن شدن تلویزیون و یا عدم کارکرد صحیح تلویزیون می شود. مرکز ایران تعمیرات عیب یابی، تعویض و تعمیر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن را بطور تخصصی انجام می دهد. این خدمات شامل ضمانت تست می باشد.

قیمت برد پاور تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی و تخمینی برد پاور تلویزیون ایکس ویژن بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 600,000 تومان الی 2,500,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد پاور تلویزیون ایکس ویژن با مرکز ایران تعمیرات تماس بگیرید.

تعمیر برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن

برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن وظیفه انتقال و آماده سازی سیگنالهای ویدئویی ایجاد شده در مین برد تلویزیون، به پنل(صفحه نمایش) را دارد. همچنین تامین ولتاژ مورد نیاز پنل را به عهده دارد. در صورت خرابی و بروز مشکل در تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن عمدتا ایراداتی نظیر اعوجاج و تاری روی صفحه، نقض بازتولید رنگ و یکنواختی تصویر و نویز رنگی قرمز-سبز را به همراه دارد. مرکز ایران تعمیرات سرویس تخصصی عیب یابی و تعمیرات برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن را با ضمانت ارائه می دهد.

قیمت برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی و تخمینی برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 300,000 تومان الی 2,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر برد تیکان(T-CON) تلویزیون ایکس ویژن با مرکز ایران تعمیرات تماس بگیرید.

تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن

مین برد تلویزیون از بخش اصلی تلویزیون می باشد که بعنوان مغز تلویزیون میتوان یاد کرد که تمامی پروسه گیرنده، تنظیمات، نمایش توسط این قسمت انجام می شود. عیب یابی، تعویض و تعمیر مین برد تلویزیون ایکس ویژن توسط تکنسین متخصص و مجرب انجام می شود.

قیمت مین برد تلویزیون ایکس ویژن

قیمت حدودی و تخمینی مین برد تلویزیون ایکس ویژن بسته به نوع، مدل و سری تلویزیون رنجی بین 800,000 تومان الی 10,000,000 تومان می باشد. جهت مشاوره و کسب اطلاعات بیشتر و قیمت دقیق تر مین برد تلویزیون ایکس ویژن با مرکز ایران تعمیرات تماس بگیرید.