عمومیکسب و کار جدید

مناسب‌ترین پنل خدمات اینستاگرامی کدام است و چه ویژگی‌هایی دارد؟

شاید این سوال به ذهن شما خطور کند که بهترین و مطمئن ترین پنل اینستاگرام را از کجا و چگونه می توانید پیدا کنید و چه ویژگی هایی دارد؟ می توانید پنل خدمات اینستاگرام را از مرکزی که به انواع مشکلات پاسخ می دهد و پشتیبانی به موقع ارائه می دهد تهیه کنید. در واقع بهترین ویژگی پنل پاسخ صحیح فن ها است که می تواند دقت آن را نشان دهد.

همانطور که می دانید، امروزه افراد کمی به دنبال فالوورهای جعلی هستند و واقعی نیستند. و آنها به دنبال توسعه صفحه اینستاگرام خود با فالوورهای واقعی بیشتر هستند. پس وقت و پول خود را در این نظرسنجی ها هدر ندهید. و به دنبال پنل هایی با فالوورهای 100% واقعی و فعال ایرانی باشید.

راه ایجاد این فرم پانل استفاده از چندین برنامه و سرویس روباتیک و همچنین لیست جریان سیستم است. در گذشته از مزارع رباتیک برای ساخت پانل استفاده می شد، اما امروزه این روش معمولا جواب نمی دهد. دلیل قدیمی بودن مزرعه رباتیک این است که تعداد زیادی فالوور همزمان وارد صفحه مورد نظر می شوند و در نتیجه هرزنامه و صفحه مشتری گزارش می شود.

برخلاف روش فوق، سیگنال های واقعی وجود دارد که می تواند به شما فالوورهای واقعی و فعال از ایران بدهد تا بازدید صفحه شما را افزایش دهد. توجه داشته باشید که اگر فالوورهای وارد شده در صفحه واقعی باشند، می توانند به افزایش تعداد پست ها و استوری ها، افزایش تعداد لایک در هر پست، افزایش تعداد نظرات و … کمک کنند.

پنل اینستاگرام چگونه کار می کند؟

برای یافتن فالوور یا لایک کردن پنل های مختلف اینستاگرام از سه روش استفاده می شود. ربات ها، سیگنال های غلط و نمادهای واقعی این سه سیستم را تشکیل می دهند. ربات های اینستاگرام با توسعه اینستاگرام ساخته شده اند و امروزه مانند گذشته ربات ها به روشی که اینستاگرام صفحه را مسدود می کند کار نمی کنند. امروزه کارشناسان ربات ها به میلیون ها اکانت اینستاگرام لینک داده اند و از IP کشورهای مختلف برای فعالیت های خود استفاده می کنند.

راه دیگر برای جذب گروه بزرگی از فالوورهای اینستاگرام استفاده از هشدارهای جعلی است. در این روش کاربران واقعی با ورود به صفحه اسپم به صفحه دیگری هدایت می شوند. این روش البته هیچ موفقیت واقعی برای صفحه به ارمغان نیاورده است و به طور کلی با ضرر زیادی همراه است.

روش سوم استفاده از سیگنال های واقعی است. این روش واقعا بهترین و کاربردی ترین راه برای جذب فالوور است. به این ترتیب، کاربران واقعی اینستاگرام توسط افرادی که در جذب مخاطب فعال هستند متقاعد می شوند که از صفحه شما دیدن کنند یا آن را دنبال کنند یا پست شما را لایک کنند. البته واضح است که این روش سخت تر و پرهزینه تر از روش های دیگر است و معمولاً این روش به صورت ترکیبی با روش های دیگر در پنل اینستاگرام در اختیار صاحبان مشاغل قرار می گیرد.