اقتصادیعمومیکسب و کار جدید

قهوه گانودرما چه عوارضی دارد

خواص قهوه سوپریم گانودرما چیست؟

محصولات دکتر بیز دارای خواص بسیار شگفت انگیزی هست و همین دلیل کافی است که امروزه سر زبان ها افتاده است.

قهوه فوری سوپریم برای لاغری، زگیل تناسلی، ناباروری،دیابت، تقویت قوای جنسی، اگزما، افزایش هوشیاری جلوگیری از پیری و….

بسیار زیاد خواص دارد. حالا چرا یک قهوه این همه خواص دارد؟ به دلیل ترکیبات قوی قهوه سوپریم!

ترکیبات قهوه سوپریم دکتر بیز

خرید محصولات گانودرما: به قدری کامل و قوی است که برای تمامی موارد بالا که گفتیم خواص دارد.

و از همه مهم تر با مصرف قهوه سوپریم گانودرما میتوانید از مبتلا شدن به هرگونه بیماری جلوگیری کنید.

ترکیبات قهوه سوپریم گانودرما شامل: جنسینگ، پودر قارچ گانودرما لوسیدوم، خرنوب و قهوه عربیکا است.

پس تعجبی ندارد قهوه سوپریم گانودرما سرشار از خواص برای بدن باشد!

 

 

بهترین زمان مصرف قهوه گانودرما دکتر بیز | عوارض قهوه گانودرما نی نی سایت | عوارض گانودرما برای لاغری

نحوه مصرف قهوه سوپریم گانودرما دکتر بیز

 

عوارض قهوه سوپریم گانودرما وقتی ضاهر میشود که شما نحوه مصرف این قهوه را ندانید!

نحوه مصرف قهوه سوپریم گانودرما خیلی مهم است! و اگر به نحوه مصرف قهوه سوپریم توجهی نداشته باشید ممکن است عوراضی برای شما داشته باشد.

بهترین زمان مصرف قهوه سوپریم گانودرما اول صبح، ناشتا است. بهتر است نیم ساعت قبل از صبحانه یک ساشه قهوه سوپریم گانودرما مصرف کنید.

و در تایم عصر بین ساعت 5 تا 8 شب یک ساشه دیگر مصرف کنید.

عوارض قهوه سوپریم دکتر بیز چیست؟

قهوه سوپریم گانودرما به دلیل خواص بسیار زیادی که دارد، برای چند دسته از افراد مفید نیست و بلکه ضرر دارد!

چه کسانی قهوه سوپریم گانودرما دکتر بیز نباید مصرف کنند؟

کسانی که باردار هستند، نوزاد شیرخوار دارند، تپش قلب و یا بیماری قلبی دارند!

تمام کسانی که حتی یکی از موارد بالا را دارند نباید قهوه سوپریم گانودرما مصرف کنند.

حالا که این سوال را پاسخ دادیم، بهتر است برخی از سوالات دیگر شما را در اینجا پاسخ بدهیم.

من تپش قلب دارم قهوه گانودرما میتونم استفاده کنم؟

کسانی که تپش قلب یا بیماری قلبی دارند به جای قهوه سوپریم گانودرما میتوانند قهوه موکا گانودرما و مصرف کنند.

با مصرف این دو محصول میتوانید از خواص قهوه گانودرما سوپریم بهره مند شوید.

مصرف قهوه موکا گانودرما و سیر سیاه ایا ضرری ندارد؟ خیر برای خیلی از بیماری ها مثال دیابت، زگیل تناسلی، پیسی، پسوریازیس و…

میتوانید این دو محصول را درکنار هم مصرف کنید و از خواص ان لذت ببرید.

من باردار هستم/ نوزاد شیر خوار دارم میتونم قهوه گانودرما مصرف کنم؟

برای مادران عزیزانی که باردار هستند و یا نوزاد شیر خوار دارند باید بگوییم که کلا منع مصرف قهوه گانودرما میشوند!

و شما در این بازه زمانی کلا نباید قهوه گانودرما مصرف کنید.

من دارو مصرف میکنم ایا میتوانم در کنار آن قهوه سوپریم مصرف کنم؟

به طور کلی هر نوع دارویی که مصرف میکنید و هر نوع قهوه گانودرما که مصرف میکنید باید توجه داشته باشید که اختلال داروی نداشته باشید!

یعنی اینکه مصرف قهوه گانودرما و دارو شما همزمان نباشد و حداقل یک ساعت زمان فاصله داشته باشد

 

چرا مردم از قهوه حاوی قارچ گانودرما استفاده می کنند؟

طرفداران این نوشیدنی و البته فروشندگان آن، ادعا می کنند که قهوه گانودرما می تواند باعث بهبود سیستم ایمنی، کاهش وزن، افزایش انرژی و کاهش خستگی، بهبود حافظه، کاهش کلسترول خون، کاهش التهاب، کاهش استرس، کند کردن روند پیری و بهبود گردش خون شود. همچنین گانودرما به عنوان یک منبع سرشار از آنتی اکسیدان معرفی می شود.

فواید مصرف قهوه گانودرما

تا به امروز هیچ تحقیق جامعی پیرامون اثرات قهوه گانودرما بر سلامت افراد انجام نشده است. هر چند بعضی تحقیقات مقدماتی نشان داده اند که قارچ گانودرما (به تنهایی، بدون قهوه!) می تواند اثرات مفیدی بر سلامتی انسان داشته باشد.

به عنوان مثال، که در آن پیشنهاد داده شد که می توان از تزریق عصاره قارچ گانودرما به عنوان یک درمان کمکی برای تقویت سیستم ایمنی بیمار، در برابر برخی تومور ها استفاده کرد. البته این درمان به عنوان یک درمان اولیه سرطان مورد پذیرش قرار نگرفت.

همچنین بعضی تحقیقات نشان داده اند که مصرف قهوه به تنهایی می تواند مزایایی داشته باشد. قهوه می تواند باعث بهبود بیماری های مزمنی نظیر دیابت و پارکینسون شود. اما در عوض با افزایش فشار خون می تواند باعث ایجاد بیماری های قلبی عروقی گردد.

همیشه اطلاعات درمانی را از پزشکان بخواهید نه فروشندگان، “هیچ بقالی نمیگه ماست من ترشه!”

تحقیقی نیز در سال ۲۰۱۵ به انجام رسید که در آن هیچ مدرکی دال بر تاثیر مثبت قارچ گانودرما بر کاهش ریسک بیماری قلبی عروقی در افراد مبتلا به دیابت نوع ۲ یافت نشد.

عوارض احتمالی مصرف قهوه حاوی قارچ گانودرما

مصرف قارچ گانودرما می تواند عوارضی نظیر تهوع، خشکی گلو و خشکی بینی ایجاد کند. شما حتما باید قبل از مصرف قارچ گانودرما با پزشک خود مشورت کنید. مخصوصا اگر فشار خون بالا دارید یا از داروهای ضد انعقادی نظیر وارفارین استفاده می کنید.

همچنین مصرف زیاد قهوه می تواند باعث افزایش ضربان قلب، افزایش فشار خون، احساس تپش قلب به دلیل آریتمی ها، ناراحتی معده، اختلال خواب و اضطراب شود.

که افراد (مخصوصا کودکان) به دنبال مصرف قارچ گانودرما دچار مسمومیت شده اند. بنابراین پیشنهاد می شود که مصرف این قارچ باید با احتیاط و تحت نظر پزشک صورت گیرد.

انجام شد نشان داد که قارچ گانودرما تاثیر بسیار اندکی در کاهش فشار خون و بهبود کلسترول LDL و نیز قند خون داشته است اما به دلیل وجود نتایج مثبت جانبدارانه در این تحقیق، نمی توان به آن اعتماد کرد.

همچنین بر روی اثر قارچ گانودرما بر قند خون انجام شد، نشان از کاهش قابل ملاحظه قند خون، ۲ ساعت پس از مصرف این قارچ داد. با این حال نتایج این تحقیق با بر اثرات قلبی عروقی قارچ گانودرما انجام شد متفاوت بود. تحقیق مروری سال ۲۰۱۵ یکی از کامل ترین مطالعات مروری بود که به بررسی ۵ مطالعه دیگر پرداخت.

این مطالعه بیان کرد که تحقیقاتی که تاکنون روی اثرات این قارچ انجام شده کامل نبوده و از کیفیت مناسبی بر خوردار نیستند. ۲ مورد از ۵ تحقیق، نتایج حاصل از پلاسبو را منتشر نکردند و بنابراین قابل استفاده نیستند. ۳ مورد باقی مانده نیز اعلام کردند که قارچ گانودرما درمان مناسبی برای فشار خون، قند خون و کلسترول خون نیست. درنهایت باید گفت که اطلاعات کاملی درباره استفاده درمانی از این گیاه در دست نیست و در بعضی موارد باعث ایجاد عوارض متنوعی نظیر تهوع، اسهال و یبوست شده است.

در برروی اثرات ضد دیابت قارچ گانودرما لوسیدوم انجام شد نشان داده شد که این قارچ حاوی پلی ساکاریداز، تری ترپنوئید، پروتئوگلیکان و پروتئین هایی است که اثرات ضد دیابتی دارند. این مواد نه تنها به کاهش قند خون کمک می کنند بلکه در تنظیم کلسترول، تری گلیسیریدها نیز موثر هستند که باعث کاهش عوارض دیابت نظیر آترواسکلروز عروق می شود. با این حال هنوز مشخص نیست که اثرات ضد دیابتی این قارچ ناشی از پلی ساکاریداز هاست یا پلی پپتیدازها و نیاز به تحقیقات بیشتری برای اثبات مکانیسم ضد دیابتی این قارچ نیاز است.

در بر روی اثرات ضد سرطان قارچ گانودرما تاکید شد اما این مقاله صراحتا ذکر کرد که در این زمینه نیاز به کارآزمایی های بالینی برروی انسان وجود دارد و نمی توان صرفا بر داده های آزمایشگاهی تکیه کرد.

تفاوت بسیاری میان “عصاره قارچ مورد استفاده در آزمایشگاه” با آن چیزی که در محصولات تجاری می بینید وجود دارد.

همیشه به یاد داشته باشید که داروهای گیاهی هیچ وقت به اندازه داروهای تایید شده ی علمی، زیر ذره بین پزشکان و داروسازان نبوده اند. علاوه بر این تفاوت بسیاری میان “عصاره قارچ مورد استفاده در آزمایشگاه” با آن چیزی که در محصولات تجاری می بینید وجود دارد. بسیاری از عوارض داروهای گیاهی به خوبی شناخته نشده اند. متاسفانه بسیاری از مردم فکر می کنند که داروهای گیاهی هیچ ضرری ندارند و می توان آن ها را به هر میزان که خواست مصرف کرد. موارد متعددی از ایجاد بیماری های کبدی، کلیوی، گوارشی و … به دنبال مصرف خودسرانه داروهای گیاهی گزارش شده اند