اجتماعیکسب و کار جدید

ترفندهای کاربردی خرید ویو اینستاگرام + مزایای آن

عناوین این خبر پنهان کردن عناوین

خرید ویو پست اینستاگرام

بی شک امروزه شبکه‌های اجتماعی بهترین و بزرگترین فضا برای فعالیت صاحبان کسب وکار‌های محتلف است. این فضا محیط وسیعی جهت تبادل اطلاعات و تبلیغات محسوب می‌شود. اینستاگرام به عنوان محبوبترین برنامه ار بین سایر برنامه‌ها است که توانسته کاربران زیادی را به سمت خود بکشاند.

صاحبان مشاغل و کسب و کار‌ها از جمله کاربران این پلتفرم محبوب است که قطعاً برای هرچه بیشتر و بهتر دیده شدن تلاش می‌کنند. پس قطعاً یک فضای رقابتی شدیدی نیز بین کاربران وجود دارد. و در این میان پیجی که پست‌ها و استوری‌های آن فالوور، لایک و ویو بیشتری دارد موفق‌تر عمل کرده است.

دراین میان ویو اینستاگرام از جمله عوامل مهم و تأثیر‌گذار در افزایش آمار فعالیت و افزایش فالوور پیج اینستاگرام می‌باشد. به طور کلی روش‌های بسیاری برای بالابردن ویو پست و یا استوری اینستاگرام وجود دارد. از جمله این راه‌ها که صرف کردن زمان زیادی نمی‌خواهد خرید ویو پست اینستاگرام است که از جمله آسان‌ترین راه‌ها برای بالابردن ویو‌های پست پیجتان است.

 

افراد بسیار زیادی از این قابلیت بهره می‌برند زیرا ویو پست یک نوع اطمینان بخشی به فالوور و در واقع تبلیغات و بازار‌یابی نیز محسوب می‌شود. خرید ویو پست اینستاگرام از جمله روش‌های کم هزینه و مقرون به صرفه نیز است که افراد زیادی از آن استفاده می‌کنند.

طبیعتا بعد از افزایش ویو پست اینستاگرام، با افزایش لایک، کامنت، فالوور و… نیز مواجه خواهیم شد. این افزایش بازدید‌ها باعث دیده شدن پست‌مان در بی‌افراد بیشتری خواهد شد چه بسا افراد زیادی در سراسر دنیا پست ما را خواهند دید.

خرید بازدید اینستاگرام | خرید ویو اینستاگرام

ویو ارزان و آنی

با خرید بازدید و افزایش ویو ویدیو هایتان نظر فالوورها و دیگر افراد را به ویدیو های خود جلب کنید. افزایش تعداد ویو ویدیو های شما بقیه را مشتاق به مشاهده ویدیو شما می کند. در صورت خرید ویو اینستاگرام از مای ممبر به میزان ۱۰ الی ۲۵ درصد مقدار سفارش بازدید هدیه دریافت خواهید کرد. اگر ویدیوی محصولاتتان ویوهای بالایی داشته باشد موجب افزایش اعتماد و افزایش احتمال تبدیل بازدید کننده به مشتری خواهد شد. با خرید بازدید اینستاگرام ارزش ویدیو ها و پیج خود را بالا ببرید.

در صورتی که ویدیو در خصوص محصول یا معرفی خدمات شماست ، بدیهیست که میزان ویو مناسب حس پرمخاطب و محبوب بودن خدمات یا محصول را در بینندهالقا کرده و موجب فروش بیشتر خواهد شد.

افزایش ویو اینستاگرام با ارزان ترین قیمت (موقتا قیمت ها افزایش یافته اند)

آغاز سفارش در هر ساعت از شبانه روز آنی بوده و مقدار ویو درخواستی بسرعت دریافت خواهد شد. تنها در مواردی اندک به علت اختلال و یا قطعی سرور ها احتمال کمی تاخیر در تکمیل سفارش وجود دارد. این سرویس امکان افزایش بازدید فوری ویدیو های اینستاگرام و همچنین پست های IGTV را در اختیار شما قرار می دهد. جهت انجام سفارشات پیج حتما باید عمومی (Public) باشد و تا زمان تکمیل سفارش خصوصی نشده و پست در دسترس باشد.

تفاوت ویو اینستاگرام با بازدید اینستاگرام؟

توجه داشته باشید که ویو در انگلیسی همان (VIEW) است و در دیکشنری های فارسی به معناهای زیر ترجمه شده است.

{ نظر، منظره، نظریه، عقیده، دید، چشم انداز، قضاوت دیدن، از نظر گذراندن }

اما جالب است بدانید که این کلمه در اینستاگرام برای نمایش تعداد نفرهایی که پست ویدیویی ما یا استوری ما را مشاهده کردند به حساب می رود. به همین دلیل است که معادل فارسی ویو را ما در اینستاگرام “بازدید” می نمایم.

چرا باید ویو اینستاگرام بخریم؟

شما با خرید ویو اینستاگرام زمینه سازی خوبی ایجاد می کنید که افرادی که وارد پیج اینستاگرام شما می شوند ویو مطالب شما را ببینند پی به معرف بودن پیج شما می کنند. بدون شک می توان گفت خرید بازدید واقعی یک تیر است با دو نشان شما هم زمان از همه امکانات استفاده می کنید دریافت ورودی برای پیج خود و اشتراک مطالب  می تواند به دریافت فالوور واقعی منجر شود.

چرا به مااعتماد می کنید؟

سایت خرید فالوور اینستاگرام با دارا بودن تیم تخصصی بهترین مرجع برای خرید فالوور بازدید و لایک اینستاگرام می باشد قیمت های فالوور اینستاگرام در میان رقبا کمترین قیمت و پکیج های ارائه شده دارای بهترین کیفیت هستند.

خرید ویو واقعی اینستاگرام چه ارزشی دارد؟

بدون شک می توان گفت خرید بازدید واقعی اینستاگرام یک تیر است با دو نشان شما هم زمان از همه امکانات استفاده می کنید دریافت ورودی برای پیج خود و اشتراک مطالب  می تواند به دریافت فالوور واقعی منجر شود.

آیا می توان یک بسته ویو را روی چند ویدیو تقسیم کرد؟

بله، شما می توانید با خرید هر بسته ویو اینستاگرام ارزان قیمت آدرس ویدیو هایی را که در نظر دارید افزایش بازدید داشته باشند و تعداد بازدید را برای ما در قسمت توضیحات سفارش نوشته و ارسال کنید، فقط توجه داشته باشید که برای هر ویدیو امکان خرید کمتر از 200 عدد امکان پذیر نیست.

چگونه لینک ویدیو اینستاگرام را برای شما ارسال کنم؟

۱-با تلفن همراه خود وارد صفحه ی اینستاگرام شوید و روی ویدیو مورد نظرتان لمس کنید. زیر ویدیو سمت راست یک علامت ۳ نقطه وجود دارد، آن را لمس کنید و سپس روی Copy Share Url لمس کنید و سپس هنگام سفارش در قسمت ویدیو انگشت خود را نگه دارید و Paste کنید دقیقاً مشابه عمل Copy و Paste کردن.

۲- در قسمت توضیحات آی دی اینستاگرام خود را وارد کنید و به طور مثال بنویسید: لایک روی جدیدترین ویدیو اعمال شود. دقت کنید، آدرس ویدیو ها در اینستاگرام به طور عادی چیزی شبیه این است.

ترفندهای افزایش ویو اینستاگرام در چند روز!

بسیاری از کاربران اینستاگرام از آن برای به اشتراک گذاشتن بخشی از زندگی روزمره خود با دوستانشان استفاده می‌کنند؛ در این میان پیج‌هایی هستند که به معرفی محصولات و خدمات مختلف می‌پردازند. همچنین‌ همان‌طور که می‌دانید، افراد مشهور و محبوب در شبکه‌های اجتماعی به ویژه اینستاگرام از طریق تبلیغات در اینستاگرام خود درآمد زیادی کسب می‌کنند.

پیج‌هایی که برای معرفی یک کسب و کار ایجاد شده‌اند با افزایش تعداد ویو پست‌هایشان می‌توانند درآمد بیشتری به دست بیاورند؛ این پیج‌ها که با نام پیج‌های بیزینسی شناخته می‌شوند سعی می‌کنند تا با افزایش تعداد فالوورها، افراد بیشتری را با برند کسب و کارشان آشنا کنند. یکی از راه‌های جذب فالوورهای جدید، افزایش ویو اینستاگرام است به همین دلیل ما در این مطلب قصد داریم تا شما را با اهمیت افزایش تعداد ویوها در پیج‌های اینستاگرامی بیشتر آشنا کنیم و به بررسی راه‌هایی که می‌تواند افزایش ویو را برای پیج شما به دنبال داشته باشد بپردازیم؛ پس با سایت مای ممبر همراه شوید.

افزایش ویو اینستاگرام چه فایده‌ای دارد؟

به تعداد دفعاتی که پیج اینستاگرامی شما توسط کاربران این شبکه اجتماعی دیده می‌شود، ویو یا بازدید می‌گویند؛  اما چرا باید به دنبال راهکارهایی برای افزایش ویو اینستاگرام باشید؟ همان‌طور که می‌دانید دردنیای واقعی هر چه افراد مشهورتر باشند، سود و منفعت بیشتری نیز به دست می‌آورد. این اصل در فضای مجازی نیز صدق می‌کند به همین دلیل بسیاری از پیج‌های بیزینسی تلاش می‌کنند تا با استفاده از راه‌های مختلف مانند خرید ویو اینستاگرام، بیشتر دیده شوند تا بتوانند از این طریق درآمد بیشتری کسب کنند.

برای کسب درآمد از اینستاگرام روش‌های مختلفی وجود دارد. حتماً تاکنون پیج‌های بلاگرهای زیادی را دیده‌اید که در حوزه مد، آرایش و … فعالیت می‌کنند. یکی از روش‌هایی که بلاگرها از طریق آن درآمد به دست می‌آورند، انتشار پست‌های تبلیغاتی است. در واقع این طور می‌توان گفت که تنها راه کسب درآمد از اینستاگرام، فروش مستقیم محصولات یا ارائه خدمات نیست بلکه از طریق تبلیغات نیز می‌توان پول زیادی به دست آورد؛ اما برای این کار شما باید فالوورهای واقعی زیادی داشته باشید. افزایش و خرید ویو پست اینستاگرام این امکان را برای شما به وجود می‌آورد که بتوانید فالوورهای زیادی در اینستاگرام به دست بیاورید.

چگونه از وضعیت ویو پست پیج اینستاگرامی مطلع شویم؟

برای این که بتوانید پیجتان را از نظر تعداد ویو مورد بررسی قرار دهید و مدیریت پیج اینستاگرام را به شکل بهتری انجام دهید باید نسخه به‌روز شده اینستاگرام را نصب کنید، سپس در صفحه اصلی به دنبال گزینه insight  بگردید و بر روی آن کلیک کنید. به خاطر داشته باشید که این قابلیت اینستاگرام فقط برای پیج‌های بیزینسی قابل استفاده است. در اولین بخش از insight  به نام Discovery دو واژه Reach   و Impression  را مشاهده خواهید کرد. Reach نشان‌دهنده تعداد حساب‌های کاربری اینستاگرامی است که پیج شما را دیده‌اند. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که در این آمار، هر حساب کاربری فقط یک بار شمرده می‌شود بنابراین اگر یک نفرچندین بار از پیجتان بازدید کرده باشد در مجموع آمار محاسبه شده در این بخش تغییری ایجاد نخواهد شد.

Impression همانند Reach تعداد بازدیدهای حساب‌های کاربری مختلف از پست‌های پیج شما را نشان می‌دهد با این تفاوت که اگریک کاربر چندین مرتبه از پیجتان دیدن کرده باشد، هر بار به مجموع بازدیدها اضافه می‌شود. به همین دلیل زمانی که این دو آمار را با یکدیگر مقایسه می‌کنید مشاهده خواهید کرد که همیشه میزان Impression  بیشتر از Reach است. شما می‌توانید برای هر پست به صورت جداگانه تعداد  reach  و  Impression را مشاهده کنید. همچنین در  insight تعداد دفعاتی که پروفایل شما توسط کاربران اینستاگرام دیده شده است نیز با نام  profile visits قابل مشاهده است. آنالیز همه این موارد می‌تواند به شما وضعیت فعلی پیجتان را نشان دهد. شما با توجه به این آمار می‌توانید برنامه‌ریزی دقیقی برای افزایش ویو اینستاگرام داشته باشید.

برای افزایش ویو اینستاگرام باید چه کارهایی انجام بدهید؟

در حال حاضر کسب و کارهای کوچک و بزرگ زیادی سعی می‌کنند تا راهی برای افزایش ویو اینستاگرام پیج‌شان پیدا کنند زیرا وقتی  برندسازی کسب و کار ها در اینستاگرام  به صورت قوی انجام شود به تبع شهرت زیادی پیدا می‌کنند، به همان نسبت نیز تعداد مشتریان آن ها افزایش پیدا خواهد کرد و سود بیشتری نیز به‌دست خواهند آورد. به احتمال زیاد تاکنون اصطلاحات زیادی را در مورد اینستاگرام شنیده‌اید، اما یکی از اصطلاحت رایج در این شبکه اجتماعی ویو (view)  است. ویو در زبان فارسی به معنی بازدید است و در اینستاگرام به تعداد دفعاتی که پیج شما به وسیله افراد مختلف دیده می‌شود، ویو یا بازدید می‌گویند.

حتماً می‌دانید که بر اساس تغییراتی که در الگوریتم‌های اینستاگرام به وجود آمده است و در حال حاضر پست‌ها بر اساس علاقه‌مندی کاربران اینستاگرام برای آن‌ها به نمایش درمی‌آید. در واقع ممکن است برخی از فالوورهای شما برخی از پست‌های شما را نبینند به همین دلیل شما نمی‌توانید صرفاً به تعداد بالای فالوورهایتان توجه کنید بلکه باید به دنبال راه‌حل‌هایی برای افزایش ویو پیجتان نیز باشید؛ اما آیا راهکاری برای افزایش ویو اینستاگرام وجود دارد؟ در ادامه به معرفی برخی از روش‌های افزایش ویو خواهیم پرداخت. برخی از روش‌هایی که به شما در افزایش ویو پیج اینستاگرامیتان کمک می‌کند عبارت‌اند از:

انتخاب زمان مناسب برای انتشار پست

شما باید با توجه به اصول اینستاگرام مارکتینگ و رفتار فالوورهایتان  زمان مناسبی را برای انتشار پست‌های‌تان انتخاب کنید. به عنوان مثال اگر بخش زیادی از فالوورهای شما نوجوان یا محصل هستند، بهترین زمان انتشار پست در پیج‌تان، در ساعات بعد از تعطیلی مدارس است؛ اما اگر فالوورهای شما را افراد مختلفی به خصوص بزرگسالان تشکیل می‌دهند، زمان مناسب برای انتشار پست‌ها بعد از ساعات اداری و یا در ساعات پایانی شب خواهد بود. زمان انتشار پست‌ها اهمیت زیادی درافزایش ویو اینستاگرام دارد؛ به همین دلیل با تحلیل رفتار فالوورهای‌تان ساعت و روزهای مناسبی را برای انتشار پست‌ها انتخاب کنید.

 بر اساس نتایج تحقیقاتی که در این زمینه انجام شده است. ساعت هفت تا نه صبح زمان خوبی برای منتشر کردن پست‌های اینستاگرامی است؛ زیرا بسیاریاز افراد عادت دارند تا پس از بیدار شدن گوشی خود را چک کنند. همچنین ساعات بین پنج تا هفت بعداز ظهر نیز به دلیلی تعطیلی ادارات و مدارس می‌تواند بهترین زمان را انتشار پست باشد؛ زیرا بسیاری از افراد در منزل و مشغول استراحت هستند. همچنین اگر صفحه اینستاگرامی شما بیزینسی است، به کمک insight که یکی از قابلیت‌هایی است که اینستاگرام در اختیار پیج‌های بیزینسی قرار داده،می‌توانیدساعت و روزهای پربازدید پیج‌تان را شناسایی کنید و بر آن مبنا پست‌های‌تان را انتشار دهید.

افزایش ویو اینستاگرام با استفاده از هشتگ‌ها

 هشتگ‌ها برچسب‌هایی هستند که شما می‌توانید برای دسته‌بندی پست‌هایتان از آن‌ها استفاده کنید. زمانی که یک هشتگ توسط کاربران اینستاگرام سرچ می‌شوند، آن‌هامی‌توانند تمام پست‌هایی که ازدرآن‌ها از این هشتگ استفاده‌شده است را ببینند به همین دلیل است که ما توصیه می‌کنیم همیشه هشتگ‌های متناسب با موضوع پست‌هایی که منتشر می‌کنید را پیدا کنید تا بتوانید ازآن‌ها برای بیشتر دیده شدن پست‌های پیجتان استفاده کنید. نکته دیگری که باید در مورد استفاده از هشتگ‌ها بدانید این است که اینستاگرام پست‌هایی که از هشتگ‌های نامرتبط با موضوع پست استفاده کرده‌اند را ازلیست دسته‌بندی هشتگ‌ها حذف می‌کند. در واقع اینستاگرام تلاش می‌کند تا با این کار بتوانید تجربه بهتری از جستجوی هشتگ‌ها را برای کاربران اینستاگرام به وجود بیاورد.

انتشار محتوای ویدئویی برای افزایش ویو اینستاگرام

 ویدئوها در اینستاگرام تأثیرگذارتر هستند. اگر دارای پیج اینستاگرامی هستید احتمالاًتاکنون مشاهده کرده‌اید که ویدئوها ویو و کامنت بیشتری می‌گیرند؛ البته معمولاً تعداد لایک‌های عکس‌هایی که در اینستاگرام منتشر می‌شود بیشتر از ویدئو است با این حال فالوورهای شما برای دیدن یک ویدئوی کوتاه هم باید حداقل یک دقیقه زمان صرف کنند به همین دلیل این مسئله می‌تواند تا حدود زیادی نشان‌دهنده اهمیت انتشار ویدئو باشد، زیرا زمانی که فالوورهای شما برای پست‌های‌تان کامنت می‌گذارند، اینستاگرام متوجه می‌شود که پست ویدئویی منتشر شده در پیج‌تان برای افراد زیادی جذاب بوده است؛بنابرایناحتمال نمایش دادن آن در اکسپلوور اینستاگرام نیز افزایش پیدا خواهد کرد.

استوری اینستاگرام بهترین برای افزایش ویو

 برخی از پیج‌های اینستاگرامی به انتشار استوری اهمیت زیادی نمی‌دهند در صورتی که استوری‌ها قابلیت‌های زیادی دارند. به عنوان مثال شما می‌توانید در استوری‌ها از هشتگ‌ها استفاده کنید یا لینک یک وب‌سایت را در آن قرار بدهید. استوری‌هابه شما در برقراری ارتباط صمیمانه‌تر با فالوورهایتان کمک می‌کنند زیرا شما می‌توانید هر چیزی را در استوری‌ها با فالوورهایتان به اشتراک بگذارید البته استوری‌ها پس از بیست و چهار ساعت به صورت خودکار حذف می‌شوند مگر این که شما آن‌ها را در پیجتان هایلایت کنید. با هایلایت کردن استوری‌ها، فالوورهایتان می‌توانند در هر زمانی به استوری‌های شما دسترسی داشته باشند.

قرار دادن لینک پیج اینستاگرام در سایر شبکه‌های اجتماعی

 برخی ازافراد ممکن است در شبکه‌های اجتماعی دیگری مانند توییتر، فیس بوک و… دنبال کنندگان زیادی داشته باشند. اگر شما نیز جزو این دستهاز افراد هستید می‌توانید با گذاشتن لینک پیچ اینستاگرامتان در سایر شبکه‌های اجتماعی، فالوورهایتان را به پیجتان هدایت کنید. با این کار افرادی که علاقه‌مند به فعالیت‌های شما هستند می‌توانند راحت‌تر پیجتان را در اینستاگرام پیدا کنند؛ اما اگر به تازگی فعالیت در شبکه‌های اجتماعی مختلف را شروع کرده‌اید این کار ممکن است به شما کمک چندانی برای جذب فالوور نکند.

افزایش نرخ تعامل با افزایش ویو اینستاگرام

 معمولاً کاربران اینستاگرام از پیج‌هایی که به کامنت‌ها یا دایرکت‌های آن‌ها پاسخ نمی‌دهند، ناراضی هستند بنابراین برای جلوگیری از نارضایتی فالوورهای‌تان بهتر است تا حد ممکن به آن‌ها پاسخگو باشید و به این نکته توجه کنید که تعامل بیشتر با مخاطبان‌تان می‌تواند در افزایش ویو اینستاگرام نیز به شما کمک کند.یکی دیگر از نکاتی که باید درباره تعامل با فالوورهای‌تان بدانید، این است که بهتر است در برخی از کپشن‌های پست‌هایی که منتشر می‌کنید درباره موضوعی از فالوورهایتان سؤال بپرسید. معمولاً پست‌هایی که در آن‌هاسؤالی مطرح شده است، کامنت بیشتری دریافت می‌کنند. به جز طرح سؤال، برگزاری مسابقات یا کمپین تبلیغات اینستاگرام نیز می‌تواند به شما در ارتباط بیشتر با فالوورهای‌تان کمک کند.

خرید ویو اینستاگرام بهترین راه حل برای افزایش ویو

تعداد ویو و لایک پست‌ها در اینستاگرام یکی از مهم‌ترین موارد است. هنگامی ویو و لایک پست‌های شما افزایش پیدا می‌کند، که پیج شما محتوای جذابی داشته باشد؛ برای این منظور روش‌های گوناگونی وجود دارد که با استفاده صحیح از هرکدام از آن‌ها، می‌توانید در این شبکه اجتماعی پرطرفدار موفق شوید. یکی از این روش‌ها، خرید ویو اینستاگرام است. خرید ویو باعث می‌شود تا به راحتی میزان ویو ویدیوهای شما افزایش پیدا کند و همین امر موجب بیشتر دیده شدن پیج می‌شود. برای خرید ویو باید به وب سایت‌های مطمئن مراجعه کنید و با توجه به بودجه تایین شده، پکیج مورد نظر خود را خریداری کنید.

خرید ویو یکی از راه‌حل‌های موقتی اما بسیار سریع برای پیج‌هایی محسوب می‌شود که تعداد ویوی پست‌هایآن‌ها بسیار پایین است. در این روش شما با پرداخت مبلغی، تعداد معینی ویو برای پست‌هایی که مشخص کرده‌اید دریافت می‌کنید. همان‌طور که گفتیم این روش یک شیوه موقتی برای افزایش ویو است، زیرا از نظر اقتصادی نیز خرید ویو برای تمام پست‌هایی که قرار است در پیج‌تان منتشر کنید منطقی نیست؛ بلکه شما باید در کنار خرید ویو اینستاگرام به دنبال راهکارهایی برای افزایش فالوور و تولید محتوای جذاب نیز باشید؛ زیرا این دو کار می‌تواندتأثیر بسیار زیادی در افزایش ویو پست‌های پیج‌تان داشته باشد.

خرید ویو اینستاگرام چه کمکی به پیشرفت کسب و کار می‌کند؟

همان طور که می‌دانید کسب وکارهای بسیاری در فضای مجازی شکل گرفته‌اند که بسیاری از آن‌ها توانسته‌اند به موفقیت زیادی برسند. برای آنکه بتوانید اعتماد مخاطبان را برای خرید محصول یا خدمتاتان جذب کنید، باید پیج‌تان را ارتقا دهید. معمولاً اولین کاری که یک مشتری قبل از خرید انجام می‌دهد بازید از پیج است، تا کاملاً مطمئن شود پیج مورد نظر قابل اعتماد است. این نکته را باید بدانید که تعداد فالوور، لایک و ویو در پیج، نباید چندان تفاوتی با یک دیگر داشته باشد. خرید ویو اینستاگرام می‌تواند قدرت فروش را چند برابر کند؛اما یادتان باشد دیگر نکات یاد شده را هم باید درنظر بگیرید.